bugün

kadın maşuktur. aşık olunandır. sevilendir. aşkı kadının dışında yaşayabileceğiniz tek ilah vardır. omum dışında kadında bulursun aşkı sevgiyi. kadındır candır canandır. bir kadını kendine aşık edemeyen ezik söylemi.
götten uydurulan bir gerçek, gerçek aşkı biz erkeklere göre daha iyi bilip tanıdıkları için malesef bizi göt ettikleri durumdur.

hayatım boyunca dürüstlükten vazgeçmedim derken, bir yandan o kadar da şeffaf değilmişim. bakış açımı ve süreçlerin nasıl olduğunu gösteren ve gün geçtikçe ders aldığımı gördüğüm, kontrollü olmanın, severken üzmemenin ne demek olduğunu gösteren, gerçek kaynak "Kadın" oldu.

sevdiğim kadın aşkı çok iyi biliyor. bu yüzden bana göre çok kontrollü. açıklarımı, saçmalıklarımı çok iyi analiz edebiliyor.

ben bedenlere aşık olmadım, bildiğim en iyi şey bu. zekasına, heyecanına, sakinliğine, değerine aşık oldum. ama öğrenmem ve kuralını bilmem gereken tonlarca kıstas var.

bunu demekten hiç sıkılmayacağım. bir şeyi yapacaksam en iyisi olacak. yanlışta olsa. yanlışın kralı olsun.

ha,

kadınlar aşık olur.

ama bunun kim olacağına yine onlar karar verir.
Kadinlar gercekten asik olursalar bile bunu asla soylemezler.
doğru olabilitesi olup olmadığını değerlendiremediğim önerme.

mesela ben. seviyorum, çok seviyorum. çok fazla seviyorum.. ama aşığım diyemiyorum.. aşık gibi hissedemiyorum. sevgim çok fazla oluyor ama. aşk mı bu bilmiyorum.
Asik bir kadina denk gelmeyen kisi soylemidir.. Kadin sevdimi cok guzel seviyor be.. Seni bir evladi gibi yada kendi vatanini kurtaran bir superkahraman gibi.. Colun ortasindaki göl gibi seviyor.. Ama biz ya o gölu kurutuyoruz, yada hayirsiz evlat oluyoruz...

Sonra sonra onlarda bizde bozuluyoruz tabi.
içgüdüsel olarak güce ve paraya tapmalarından kaynaklanan durumdur.
Çok doğrudur. Kadınlar şunlara taparlar:
1-Para
2-Tip (veya fiziksel özellikler)
3-Mevkisel güç
4-Kişisel özellikler.
Yani kadınlar bunlara tapar, erkeği kullanıp atmaktır tek hedefi. Erkeklere aşık olmazlar. Bu yüzden kadınlardan uzak duruyorum.

Kisisine göre değişen durum.

Belirli yaşta, ay fiziği güzel olsun, tipsiz olmasin, bir bakan bir daha baksın, kıskanılan bir ilişkim olsun diye düşünen çok.

Sonrasında, efendi olsun, ağırbaşlı olsun, birlikte de yaparız yeter ki adam olsun, fiziksel unsurlar belirli ölçüde tamamlayıcı olsun.

Nasıl erkeklerin hepsi aynı değilse, kadınları da aynı kefeye sokmamak lazım.

Ha şu da var;

Söylediğiniz türden olanların oranı yüksek. Ondan dolayı normal düşünenleri de, diğer kefeye koyuyor erkekler.

Ve ne hikmetse, kazanan ve el üstünde tutulan hep kandıran kısım.

Evet