bugün

bakımsız olmaları.

bazı arkadaşlara değinmiş bu konuya. kesinlikle bakımsız hatun kadar itici bir hatun yoktur. birde iq su 115 in altında olan hatunlar çok itici.

edit: imla
çok küçük yaşta başlayan bir alışkanlıkları vardır. her buluştuklarında sarılmaları yarım saat sürer ve teker teker öpüşmeden bu olay bitmez. dağılırken de tekrar bu merasim başlar.
diş dolgusu.
ikide bir tuvalete gidip makyajlarını tazelemeleri.
suratını palyaço gibi boyayıp başını sımsıkı örtmesi.
bir kadının kötü kokmasını ,tüylerinin olmasını kim kaldırabilir.
- bebek gibi konuşmaları
- en yakın arkadaşım dediği hatunun ardından bir sürü sayıştırıp ardından da kızın yüzüne gülmesi
- yakışıklı erkek gördüğünde yanındaki kızları satması
- dedikoducu olması
- hayatını süslenme, alışveriş ve erkekler üçgeninde şekillendirmesi
- siyasetten zerre anlamaması
- genel kültür yoksunluğu
- yapmacık gülümseme
- yapmacık kibar tavırlar
trip atmaları. gerçi detay filan değil direk tüm vücutlarına yansıyor. nasıl bir şey yav, yemin ediyorum '' allah belamı versin. '' dedirtir.
sevdada şart koşulmaz deyip, 3000 tl maaş ve araba varlığını şart koşmaları...
bakarsın onlardan daha fazlası olmuş, ama sen şart koşma!
hep " olmayanı" istemeleri.
neye kızdığını söylemeden trip yapması, güzel kadın görünce sanki kadın sevgilisini kapacakmış gibi hemen sevgilisine yapışması, ilgi çekmek için maymun olmayı göze alması.
erkeklerin varligi da cekilmez yapabiliyor kimi kadini.
yanindaki erkege yaranmak, onu ustun gostermeye calismak icin 100% salak davranmasi.
agiz aliskanligi ve ciddi bilinçaltı bir soz olduguna inandigim "annem misin? babam misin? diyerek kendilerini savunmalari. bilincaltlarindaki "annem-babam bitiyor sen basliyorsun" bunalımı, bu sekilde agizlarina vurur.

benim yorumum bu lafı kullanan bir kızın, zamanında veya hala anne-babayla bir alıp veremedigi vardır kesin. bakmayın bu annem misin babam misin? diyenler, sorsan arkadas gibilerdir rakı falan icerler babalarıyla ama yalandır.
sac konusunda bir saat konusabilme yetenegidir.
ne yapmaya çalıştıklarının belli olmaması.
vıdı vıdıları,nazları ve aşırı şımarık tavırları.
sizi yedek sevgili yerine koymaları.
bazen gereğinden fazla konuşmak.
birşey alırken 9823469832 farklı mağaza gezmek istemeleri.
erkek adam gider biryerden alır , biter.
salak salak konuşmaları.

çirkin bir kadın, akıllı ve mantıklı bir şeyler söyleyince, insana bir hoş geliyor canım.*
bademcikleri şişiren mikropları bile, " benim girmediğim ağıza onlar nasıl giriyor" gibi bir mantıkla aşırı şekilde kıskanmaları.
cahillik
pislik
her türlü aşırılık
görgüsüzlük
saygısızlık.
kelime oyunu yapıp, 'ben zekiyim' mesajı verme istekleri. *
en çirkininin bile sevgilisi olunca havalara girip erkekleri muhatap almaması.