bugün

piç olduğunuzu söyleyin.
milyoner olduğunuzu soyleyin.
başlığı açan arkadaşımız viral reklam denemiş ama olmamış malesef, bizimle diyilsin.
öz güven biraz para arasına küçük ve zor farkedilen iltifatların sıkıştırldığı espiriler. sonuç o kız illaki sizin için iyi şeyler düşünür sizle çıkmasa dahi hoşlanacaktır.
önce ilgi.

sonra ilgisizlik.
Yakışıklı olmak. Değilseniz boş yere uğraşmayın çirkin davarlar.
Zekanızı kullanmanız yeterli, iyakşamlar.
Yalan söylemektir.

Ha sonra ananıza, bacınıza, hayatınıza kayılır ama önemseyeceğinizi sanmıyorum bir orospu evladı olarak. Amaç sadece tavlamak nasıl olsa. Zafere giden yolda her şeyi olursunuz. Her şeyi yaparsınız.
Azıcık aklını kulanan her erkek çözer. Aklı olmayanlar xhamster e giriş videoları arıyor.
Napolyon abimiz ne demiş para,para,para gerisi boş.
" şudur" diyebileceğimiz bir şey yok. her kadın farklı. kimi için konuşabilmek, kimi için beraber hayattan keyif alabilmek, kimi için konfor önemli. tabi bazısı içinde zeka, mizah, düzgün kişilik lazım. dediğim gibi bir reçetesi yok. bence kendiniz olmayı deneyin. en garantisi bu.
Böyle James Bond filminde barda Martini içerek tanışmalar falan bizde yok arkadaşlar. Burası Türkiye önce adam olun.
hangi kadınları? burası mühim.
çok fazla abartmadan güzel kadının zekasına, zeki kadının güzelliğine övgüler işe yarayan bir yoldur.
Tavlamaya çalışmamaktadır.
Para. Isterseniz huur cocugu olun fark etmez para varsa yeter. Ister dinine duskun isterseniz ateist hepsinde gecerli. Bu entry eksileyen kizlar olacaktir onlar suan daha uni okuyup evlilik falan olmadigi icin yaa benim icin para onemli degil tamam mi .s.s.s gibi yorum yapacaktir ama is ciddiye binince gorucem onlari.
az konuşun, zeki olduğunuzu gösterin.

vermezseler, ben vericem! * *

edit; vericem diye şaka dedim lan, şaka amk! yazmayın!
böyle böyle bırak kadın tavlamayı, keçi bile yüz vermez lan size!
kendiniz olmaktır.
Ondan gözü olmadığını hissettirip bu arada tüm maddi manevi yeteneğinizi ortaya koyup O 'nu etkilemek.
kesinlikle (bkz: meriç) olmaktır.
en garanti, en kısa yol budur.

tabi farkedilirseniz hemcinsleriniz tarafından aşağılık hakir maymun olarak görüleceksiniz. bu da var.

karar sizin yiğidolar.
gözlerle delici bir bakış.
kadınla tavla oynayın.