bugün

(bkz: orospu çocukluğu).
Anasını ve ailesindeki dişileri göz ardı eden erkektir.
Bi yerden sonra değişecek erkektir.
Ya oğlancı olacak yada kadın ruhuyla ilgilenen karizma bi adama evrilecek.
umarım bu huy genetik değildir.
Zira öyleyse babanız belli değildir.
(bkz: seksolog)
Yalnız kalmaya mahkum erkektir.
tabiki normal değildir ama yanlış da değildir. size uymayan bir şey sırf size uymadığı için yanlış kabul edilememeli. benim de bakış açıma göre dünyanın en kötü şeylerinden biridir ama dünyada bir şeyin arzı varsa talebi de vardır, talebi varsa arzı da bir şekilde oluşmak zorundadır. sadece erkeklerle seks amaçlı ilgilenen milyon kadın varken, karşılığında erkeği de olacaktır ki piyasa dengesi oluşsun. oluşsun ki böyle olmayanların farkına varabilelim, kaldı ki bana kalırsa pek çok masummuş gibi görünen ilişkilerin altında yatan iğrenç sebeplerden daha anlaşılabilir, daha gerçek ve daha kandırılmadan oluşan bir sebeptir. araba reklamı gibi "daha iyisini buluncaya kadar en iyisi sensin ama bulursam bir bahane buluruz" mantığıyla sözde en güzel duygularla yaklaşan kadınlar veya erkekler bu şekilde yaklaşanların yanında benim gözümde en altta kalıyorlar ki artık genelde böyle oluyor maalesef. o yüzden boşverin bunları da, hepimiz fransa olalım, yok yok vazgeçtim hepimiz plüton olalım, plütonun gezegen olmaktan çıkarıldığı an bile benim kafamda insanlardan daha çok yer ediyor, ve daha çok üzüyor.
niyeti belli olan erkektir. dürüst davrandığı sürece aynı amaç uğrunda yaşayan kadınlarla uyum sağlayacağı garantidir.
sonra oyle birine denk gelir ki. surum surum surundurur.
birinin de çıkıp "ben" demediği erkektir.
sokakta caka satarlar ya da erkek erkeğe sohbetlerde. ama burada romantik, sadık görünmek için bin bir takla atarlar.

not: bu erkek ben değilim.
Eğer kadına bunu açıkça belirtiyorsa yaptığı kendini ilgilendirir fakat olmadığı biri gibi görünüyorsa şerefsizdir.
ki değil midir bu erkek her sekiz saniye de bir seks düşünen, bir tutam ironi bıraktım koparmayın gençler.
Büyük çoğunluğunu " kadın hakları " diye bağıran, bize benzemeyen sözde elit kesim oluşturur. Onlar ın hayatlarından bir sürü kadın geçtiğini görürsünüz. Çamaşır değişir gibi kadın değiştirdiklerini görürsünüz. Kadınlara yalakalık yapmanın, onun önünde takla atmanın kadın hakkı olduğunu bize yedirmeye çalıştıklarını görürsünüz. Peki vefa nerde? Vicdan, merhamet nerde?

Ar ı, hayası, iffeti alınmış bir kadının utanmaması, çekinmemesi, böylece yoluna devam etmesi için bir propaganda gibidir onların bize sunduğu kadın hakları.
Kadınlara yaklaşamamamın nedeni olduğu erkektir ayrıca her aklıma geldiğinde sövdüğüm erkektir.
Anası, bacısına teyzesine halasına aynı şeylerin düşünüldüğünü empati yapmadan *bnece düşünen erkektir erkek demekte yanlış aslında , kısaca *rospu çocuğu. Yeterince açık oldu bence teşekkürler.. içimi döktüm.
aciz erkektir.
kadını cinsel obje olarak görür. Allah böylelerinden uzak etsin.
materyalist deyyustur.
(bkz: Sex bağımlılığı)
Seni Seviyorum, evleneceğim diye kandırmayan dobra erkektir.

Dürüst olmaya bile gelmiyor amk memleketinde.
amacı bellidir, kimsenin duygularıyla oynamaz, en fazla memeleriyle oynar.
sadece seks ile zaman geçmez. başka şeyler de yapmalı bence.
En azından nettir. Götü başı oynamaz.
erkeklerlerle sadece seks amaçlı ilgilenen kadın ile "yenilmez armada" oluştururlar.