bugün

erkeklerle kanka olan erkekler kadar normal olan kişilerdir. insana, insan olduğu için değer veren kişilerdir. cinselliğin ve dostluğun mantığını anlamış, ayırt edebilmiş erkeklerdir.
aşmış erkeklerdir.
kadınların en çok hoşlandıkları erkeklerdir, kendimden biliyorum. moralim iyi olduğunda hemen damlarlar ırıspılar.
bunlar aşk konusunda hep kaybeder. yanında 10 tane kızla gezse 1000 tane kız tanısa bile olmaz yalnız kalır. çünkü kızlar ona gerçekten erkek gibi bakmazlar. erkekler ve kadınlar arasında bir elçiymiş gibi davranırlar. erkeklerle olan sıkıntılarını dertlerını bu kişiye anlatırlar ve çözüm bulmaya çalışırlar bi nevi bu erkek onlar için kuzen gibidir.
büyük ihtimalle grubun içerisindeki bir kadını gözüne kestirmiş olan erkektir.
Hiç sevilmeyen erkeklerdir. Ağızlarını dağıtasınız gelir.
yavşama sınırını aşmıştır. sevgili olacağım diye takıldığı kızla kanka olup çıkmıştır.

(bkz: çok mu ileri gittik yahu)
Aslında deli gibi sevişmek isteyen erkektir.

(bkz: sprite - acımasız gerçekler)
hemcinsleriyle takılan bir erkeğe göre daha fazla sevgilisi olmuştur.yaklaşması kolay,sevimli erkektir kendisi.
berkcandır o. serkan ya da cenk de olabilir.
Cevresi genis olan kizla kanka olunur, daha sonra o kizin bir cok kiz arkadasi vardir ve bu nimetlerden yararlanmak gerekir. En sonunda da kanka sifatindaki kiz elden gecirilir ve klasik son, kiz arkadastan kanka olmaz, kanka ayagi kotu ayaktir vs. Diye sesler cika gelir cevrenden.
Bir sure sonra "bacim bacim hani benim ihtiyacim" diyecek erkektir.
bu tarz erkeklerin çoğu eşcinseldir.
bazende öz güvenin olmadığı için sevdiğini söyleyemessin başka erkekler onun peşinden koşarken gelip seninle dertleşmesi hoşuna gider. (bkz: 9 yıl sevip söyleyememek) sizinle dertleşmek çok iyi.
sevgili olamıyodur efendim başka açıklaması yok.
orospu çocuğunun bayrak taşıyanı şerefsiz, namussuz ve ibnedir.
kanka ne demek kardeşim ? yaş kaç ? asl ?

eğer niyetleri karşıdaki kızı elde etmek için besleniyorsa * sağlam dayak yemenin zamanı gelmiş demektir. bekleriz.
http://www.youtube.com/watch?v=1fwGv8i-LMg&feature=related
kadınların yakın arkadaşlık kurduğu ve çok iyi çocuk dediği tiplerdir bunlar, zararsız diye
adlandırılır, yanlarında sutyen değiştirilmekten bile gocunulmaz. fakat bu embesiller zekalarının
tüm geriliğine rağmen, kendi çapında planlıdır. kurdukları yakınlık bir kuku gibi son derece ulvi
bir amaç içindir.

5- 10 yıl, hatta daha fazla süre bir kadına kanka ayağına yatıp pusuda bekleyen modelleri bile
mevcuttur. başka ilişkilerin zaaflarından beslenmeyi tercih eder bu piç kuruları. hayat boyu bunlardan bir tanesini tanımış olmak yeterlidir, zira hepsi aynıdır. gelişigüzel bir liste halinde verilmelidir bunların iç dünyasında yaşanan derin çalkantılar...

1_ kadınlarla yakın arkadaşlık kuracak kadar yapmacıklardır.

2_ kadınların sevgilileri dâhil bütün sorunlarını dinleyip de, onların hiç tutmadığı nasihatler
verirler.

3_ kadınlarla olan en ufak yakınlaşmayı; omzunda ağlanması, içten bir sarılma ya da sadece
yanından geçerken kazayla çarpılan bir bacak, hepsini ama hepsini evde otuz bir malzemesi olarak
kullanırlar.

4_ biraz zeki ya da gerçekten aşık olanlar; her kadının ayırdığı yedek kontenjanında kendine yer
bulabilir. ancak bu yedeklik müzmin bir yedekliktir. sevgilisi tarafından siktir edilen, aldatılan ya da buna benzer durumlardan dolayı egosu zarara uğrayan kadın, ne olursa olsun hayatı boyunca çok sevileceğine inandığı tek erkekten ne kadar muhteşem bir kadın olduğunu duymak istiyordur sadece, elbette o hayranlık dolu, bön bakışlar eşliğinde.

kadın her seferinde köpek gibi sevgilisine geri döner, o olmazsa gider yeni bir sevgili bulur,
sevgililer değişse de bu gerzek hep sabit kalır. eskiyen sevgili adediyle onlar hakkında dinledikleri artıkça hayal gücü genişlediğinden, bu karakterler artık onun dünyasının da bir parçasıdır.

kimisini; okuldaki cimcime bir kıza sataşan oğlu yüzünden şikâyetlere maruz kalan bir baba gibi
içten içe gülerek merakla dinler, kimisini ise nefretten büsbütün gözü dönmüş şekilde susup
çenesiyle oynayarak. bir türlü sitemediği kadının, bari onu en iyi temsil eden erkek tarafından
sitilmesine kadar götürürler işi, şerefsizliğin bile kitabına sıçarlar.

5_ zeki olanlar kesinlikle, âşıklar ise nadiren 3.maddeyi yerine getirir.

6_ nerede kalmıştık?

7_ kadın ruhundan anlamazlar.

8_ sürekli iltifat edip, yalakalık yapmanın dışında, dürüst, modern, anlayışlı ve tutarlı olmayı da
marifet sayarlar. karizma, gizem ve gurur yoksunu oldukları gibi, dengesiz tutarlılıktan da
haberleri yoktur.

9_ kadınların böyle" tavlanacaklarından" bihaberdirler. dünyada son erkek kalsalar da kimsenin
unutulmaz aşkı olamazlar.

10_ sıkıldım. Hepinizin amq.
hep friendzone yaptığım için anca kanka olabiliyolar.
kimisi abi ayağı çekiyo.
hattta bi defa şey olmuştu. bi arkadaşla yedik içtik falan hafif bi şarapla sarhoş ayağına yatıp öpmeye kalkmıştı. ağzının üstüne çekmiştim bi tane (şaka değil).
sabah kusura bakma alkolden oldu ya yoksa asla tipim değilsin. hem seni abim oalrak görüyorum demişti.
peki neden böyle yapıyorum?
arkadaş çevremi asla duygusal ve tensel ilişkilere çekmem. friendzone yaparım ki hırs yaparlar ve yaranmak için kıçlarını yırtarlar. yani mesela üni hayatımda hiç çamaşır yıkamadım desem yeridir. sağolsun canım kankalarım yıkar getirirdi. haftanın en az 3 4 günü yemek getirirlerdi. haftada bir ya da iki mutlaka evim temizlenirdi.
tabi ki bnunun en temel nedeni gerçekten iyi bir kanka olmam.
eğer güzel kadınlarla kankalarsa akıllarından geçen öncelikli şey daima seks olan erkeklerdir. ötesi yok.
Ben olamıyorum.
Ya nefrete döner ya aşka.
bu arada kadınlar da cinsellikle gayet ilgileniyor. sadece erkeklerin aksine susuyorlar. biz her şeyi anlatıyoruz onlar sessiz kalıyor. tek fark bu: masum biri yok yani ortada.
aynı kadınlar gibi çekici dış görünüşe tutsak düşmüş erkeklerdir.
güncel Önemli Başlıklar