bugün

entry'ler (47)

bakire olmayan kadınla evlenip çocuk yapmak

Sözkonusu çocuk olunca kadının bekaretinden ziyade analık kabiliyeti önemlidir.
Evlenme olayına gelince,bekaretin hayati bir önemi olmadığını düşünen biri için gayet normal,düşünmüyorsa evlenmez.

en çok satan korsan kitaplar

-alaca karanlık serisi
-gece evi serisi
-khaled hosseini kitapları
-boleyn kızı ve diğer ortaçağ avrupasını anlatan kitaplar.
-epsilon yayınları kitapları.

kadınlarla kanka olan erkekler

hemcinsleriyle takılan bir erkeğe göre daha fazla sevgilisi olmuştur.yaklaşması kolay,sevimli erkektir kendisi.

erkekler mi daha zekidir yoksa kızlar mı sorunsalı

Zekayı piaget açısından ele alırsak,tabi ki kadınlar.
Tabi bence erkekler daha zeki.

sokakta dondurma yiyen kızın vermek istediği mesaj

Dondurmayı ısırarak yediğinde erkeklere vermek istediği mesajı merak ettiğim kız.

minibüsten inerken kafayı vurmak

En kötüsü de topuklu ayakkabı giyildiği zaman kafanın çarpmasıdır.
Durumu kurtarmanın en güzel yolu sevimli bir inilti ve kendi kendine gülmekle olacaktır.

istatistik

Pdr öğrencilerinin en çok sıkıntı çektiği ders-imiş.
edit:biz oralara gelemedik efenim.

kıraathanede çay içmek yasaklansa olabilecekler

Kafelerde bıyıklı ve orta yaşlı amcaları göreceğimizin resmidir.

devam zorunluluğu

2 kredilik dersler için daha da çekilmez olandır.

kadınların kalabalık aile istemesi

ilgimi çeken olay.Bunu isteyen kadınların üniversite okuyor olması da işin diğer ilginç kısmı.Sen hem 9 ay karnında taşı,ağrı eşiğinin de üstünde bir acıyla onu doğur,yetiştir bu arada evin diğer işlerini yap ve aynı zamanda çalış.olacak iş değil.
Diyeceğim,çalışan bir kadının geniş aile istemesi kaldırabileceğinin de üstünde yükü üstlenmesidir.

yazarların elfçe isimleri

tamuríl ancalimë
Tamarayı andırıyor sanki.

ilkokulda resim dersinden akılda kalanlar

Ağaçlar her mevsim ilkbahardaki gibi yeşil olurdu bunun tersi bacalardan her zaman kış mevsiminde gibi gri duman çıkardı.Herkes müstakil tek veya iki katlı bir ev çizerdi.resimlerde herkesin annesinin saçları açık olurdu.Bulutlar hep mavi,hayat hep güzeldi.

evliliğin devlet izni altında sevişmek olması

(bkz: evliliğin yarısı sekstir)

ırkçılığı kötü bir şey sanmak

Irklar yerine kültürleri konuşmanın ve araştırmanın daha mantıklı olacağını düşünen insan sanısı.

sevişilen kızı ertesi gün halı silkerken görmek

(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)

ben güzel miyim sorusuna hayır diyebilen insan

Bu cevabı veren kişi çoğu zaman soruyu soran kişiden daha çirkindir.Ve tabi ki kendisini güzel zannediyordur.

fen edebiyat fakültelerinde formasyonun kalkması

Eğitim fakültelerinde eğitim ile ilgili dersler de okutulmaktadır.Eğitim fakültelerinin amacı salt mesleki eğitim yerine,öğretmenlik ve genel kültür bilgilerini de vermektir.Bu bağlamda formasyonun kalkması yerinde olacaktır.

kedi canını senin

Orgazmı görmek isteyenler içindir.

ilk kez rakı içeceklere tavsiyeler

Tadının acı olduğu,çarptığı gibi yalanlara inanmayın.bir de ruh halini fena etkiliyor.sanat müziği açın ve ağlayın.

en iyi ikililer

türk kahvesi, çikolata