bugün

entelektüel şeylerden nefret ederler ve böyle insanları küçümserler. örneğin ben. ayrıca basit, hafif salak, sekse çok düşkün erkekleri severler. ayrıca bir de organizatör tipleri çok severler.
Hiçbir zaman kadını bütünüyle elde edemezsiniz. Kendisine ait bir dünyası vardır ve orada hep yalnızdır. O dünyaya kimsenin girmesine izin vermez. Hiçbir anahtar o dünyanın kapısını açamaz. Yalnızlık onun sığınağıdır. O sığınağa ne zaman gireceğine,ne kadar kalacağına hep kendisi karar verir. Sığınaktayken oradan çıkmaya zorlarsanız onu sonsuza dek kaybedebilirsiniz.
erkeklere denk olma isteği içinde yanıp tutuşan ama bunun mümkün olmadığını anladıklarında ise göz yaşlarına boğulan mahluklardır. oysa ki bunun yerine kadın olduklarını kabullenip bunun avantajlarını kullandıklarında elde edemeyecekleri şey yok gibidir.
psikolojik durumları her an değişebilir.
sizin de sabrınızı denemeleri kaçınılmaz olur.
100 yaşını aşmış yaşayan insanların % 80 i kadındır.
her an uğraşmaları gereken çok ciddi problemleri vardır, hatalarını asla kabul etmezler. sizi bir şekilde hep anlayışsız, öküz çıkarırlar. aradan biraz zaman geçince ulan bende ne hayvanmışım dersiniz kendi kendinize. böyle de tuhaf canlılardır.
yalanı iyi söylerler saf gibi kanarsın her dediğine.
ben evlenmek istemiyorum diyeninden tutup sürekli ne zaman evleniyoruz aşkım diyenine kadar hepsi, gelinliklerini çoktan seçmişlerdir. *
her bir kadının huyu parmak izine göre değişiklik gösterir.
her bir kadının tribleri saç uzunluğuna, kilosuna, göz rengine ve vücut ölçülerine göre değişebilir.

edit: entry numarasını bilerek seçmedim amk.
karşısındakini aptal yerine koymayı severler, hatta sadece ona aptal gibi davranmanız hoşuna gider.

yüzük dersin sembolik olduğu için gerek yok der ama bütün tripleri kıçı kırık bir yüzük aldırmak içindir.

konuştukları zaman kandırmasını seviyorlar. istediklerini elde edemeyince dahada hırslanıyorlar.

bir gün öncesinden seni seviyorum ve istiyorum diyen kadın elde etmenin rahatlığıyla biz diye bir şey yok lafıyla blöf yapabilir.

evlenmek istemiyorum der ama gelinliğini çoktan seçmiştir bile.

istediklerini verdiğinizde sevdiğinizde veya yanında durduğunuzda hareketleri birden değişebilir.

kısıtlanmayı ve sahipli hissedilmeyi severler ama kıskanma durumunuz yoksa dikkatinizi çekmek için her türlü pisliği yapabilirler. kendileri daha çok kısıtlamayı sever.

genellikle karşınızda yetişkin insan yokmuş gibi davranmak yerinde olur çünkü hepsi çocuk gibi davranır. yetişkin insan sanıp ciddiye almayın. yetişkin insan karşısındakini umursayabilme özverisine sahiptir.

kısmen hatalarıda olsa asla kendilerine kızmazlar. bütün fedakarlığı erkek tarafı yapabilmelidir duygusal ve maddi anlamda. hatunu üzse bile kölesi olmalıdır. hatunun yalanlarını görmezden gelme ve yaptıklarınıda yutabilme yeteneğine sahip olmalıdır.

burda hatunun yalan söylese, aptal yerine konulsan ve aldatılsan dahil arkasında duran köleye ihtiyaçları vardır.

bu dünyada kendilerinden başka zeki canlı yoktur. öyle ki bir öpücükle tavladığını sanandan tut, netten aşık edebilecek geniş hayal ürünü yelpazesine sahip yüksek özgüvenleri vardır. kadınlar sevgiye muhtaçtır ama sevgi vermek konusundada özürlüdürler.

daha çok her şeyi isteyen taraf kadındır. ona göre gerektiğinde dışarı çıkmamalısın, çağırdığı anda yanına gidebilmelisin, o seni senden habersiz aldatsa dahil, arkadaşlarıyla tatlım ve bebeğimli konuşmasına müsade edebilmelisin.

intikamı unutmalısın, bir tek onların hakkıdır intikam almak. sırasında sevgiye çocuk gibi muhtaç olup bu kadar kindar ve şaytanımsı davranan yaratıklar görmedim.

onlar özlediğinde veya sana ihtiyacı olduğu anda yanında olursun. gerisinde senin hissettiklerini umursamadan çocukça davranırlar. kızıp laf ettiğinde niye çocuksu davranıyorsun deyip seni iyice sinirlendirebilirler.

sevdiği insanı mal gibi kullanıp karşısında sanki 5 yaşındaki çocuk varmış gibi davranırlar. yalan söylemeyi severler ortamınızda başka kız varsa çekemezler. erkek arkadaşlarım çok diyen hatun bıyıklıdır. kahveye filan gider arkadaşlarıyla içmeyi sever.

nazını ve dişini geçirebildiği erkeği bırakmazlar. dişlerini geçiremediklerinin her zaman peşinden koşarlar. onlara kötü konuşmamalısın gerektiğinde kendisini uzaklaştırabilir onlar budur.

kezbansal davranışları bile olsa o seni seviyorsa olay bitmiştir. sende onu sevmek ve çekmek zorundasın. çünkü sen tek öpücükle kandırabildiği ve peşinden koşturduğu kurmalı bebeksin ve çocuk nasıl mutlu oluyorsa böyle bir oyuncaktan onlarda bu durumdan müthiş haz alabilir.

triplerini ve soğukluğunu mazur görebilmelisin, çünkü senin oyun oynadığında aldığın mutluluğu onlar bundan alıyor. sen yüzünü görmeden ve sesini duymadan dahil aşık olmalısın ve güvenmelisin. belirsizlik hissettiğinde kısacası bokunu çıkardığında onlardan bu oyuncağı geri almalısın kısacası küfürler edip terketmelisin.

basit ve düz düşünmezler onlar kıskandırma tripleri yapabilir ama senin yaptığın aldatma olur. öyle ki o savunmasız canlıyı yaralamış gibi hissedersin. ama beyin öyle işlemiyor. sırasında sevgiye muhtaç bu çocuksu canlı kendi kalbini bile yerinden sökebilir ve bahaneler arkasına saklanarak sizi aldatabilir.
- pek çoğu Kışın bacaklarını almazlar.
- erkekler kadar düz olamazlar. Genelde söylediklerinin altında gizli anlamlar vardır.
- ilk buluşmaya giderken giyeceklerini bile günler öncesinden hazırlarlar, erkeklerden de aynı heyecanı, merakı beklerler.
- dışardan en sert görüneni bile aslında çok duygusaldır.
- erkekler kadar cinselliğe düşkün değildirler. ilişkide duygusallık ararlar.
dünya etraflarında dönmüyor. o sizin abazalığınız.
aşık olmuyorlar acı çekmeyi seviyorlar.
para gibidirler. Her erkek, ulaşmaya ve kazanmaya çalışır.
Çok kolay kandırılabilirler.
her seferinde bu sefer aşığım derler ama yalandır, çünkü aşık olduklarında mutlaka o kişiyle evlenirler, üstelik en evlenmez denen kişiyi bile dize getirirler.
Aslında bu söylenilen dinsel olduğu için birçok kişiye göre değişebilir de ama bunu da söylemekte fayda var. Kur'an'dan kadınlar hakkında çok çok kısa bir örnek : ''Kadınlarınız sizin ekinliğinizdir(tarlanız da denildiği oluyor bazı meallarde). Ekinliğinize dilediğiniz biçimde varın. Kendiniz için güzel davranışlar takdim edin. Allah'a karşı gelmekten sakının ve her hâlde onun huzuruna varacağınızı bilin. (Ey Muhammed!) Mü'minler'i müjdele.'' Bakara 223'üncü ayettir. diyanetin sitesinden alınmıştır.
sevilen sevgiliyi unutma süresi, erkeklerden daha kolay ve kısadır.
güzel bi hatun ise eğer, her erkeği peşinden koşturur, sadece birine verir.
hepsinin içinde ağır bir kezban ve ağır bir kevaşe yatar ve hepsi de bunun farkındadır.
hepsi birbirlerinin regl tarihlerini bilir.
nerede kendilerini sevmeyecek itin kopuğun teki var gider onu severler .
sıçıyorlar hemde osura osura. yıllarca bütün dünyadan sakladılar bunu ama ne yazık ki sıçıyorlar beyler düşüne biliyor musunuz. kokuyordur da şimdi bunların ki.
onlar yaşlanmaktan korkarlar en çok da kırışıklıklardan...hele de güzel bir kadın görsünler onda bin türlü kusur bulurlar. kendilerinden güzele tahammülleri yoktur. ama asıl önemlisi şiirler onlara yazılır şarkılar onlara söylenir.onlarsız hayat galiba düşünülemez.