bugün

tanıdığım kadınları gördükçe kaçamadığım sondur. genelleme yapmak istemem ama gerçekten çok pis bir dünyaları var. bazen gerçekten evlenecek kadın bulamayacağımı bile düşünüyorum. tek dertleri seks ve daha fazla güç. bu kadınların ihtiraslı hayatları beni yordu amk. tiksindim, böyle bir midem bulandı. yaşadıkça, hayatlarını ve düşüncelerini gördükçe, her geçen gün biraz daha artıyor bu his.

edit: bunun için neden eksi alır ki insan?
ılımaya yol açan sürecin başlangıç noktasıdır.
genelde çok severek ayrılan tiplerde gözüken durumdur.
türk kadınlarının sanki her an tecavüz edecekmişiz gibi davranmaları.
kolu kıllıysa kadının normaldir eğer değilse doktora gözükmen gerekir.
genellikle bir sevişme ya da mastürbasyondan sonra belli zaman diliminde duyulan his.
söz konusu kadın para istemiştir, ondandır. geçer.

(bkz: para isteme benden buz gibi soğurum senden)
içinde bulunduğum ruh hali dir ne siniz lan sizin için herşeyi verelim sevelim karşılıksız sevelim sonucu bumu sevginiz bumu kullanmak mıdır.
(bkz: erken dönem ibnelik belirtileri)
yeni arayışlar içine girmektir.
bel soğukluğu olan erkek eylemi.
kafası karışmış, acilen toparlanması gereken erkek.
ibneliğe kılıf aramak.
kadınların muhteşem yaratıklar olduğunu düşünen biri olduğum halde aşık olduktan sonraki acı çekme evresinde yaklaşık 1 sene hiçbir kadına bakmadım. bence kadınlardan soğumak ancak içlerinden birine kapıldıktan sonra gerçekleşebilir. yıldızlardan gözlerini alıp daha yakınında olan ay'ı fark edince kör oluyorsun.
birinden soğurken bir diğerinin koynunda ısınmak çare olabilir.
Kadınların yaptığı davranışlar sonucu gelişen olaydır. Her hareket batmaya başlar.