bugün

* kadınların nankör olduğunu dile getiren sözdür.
bir ortaçağ atasözüdür.
kadınlar ve kediler hiç anlaşamazlarmış çünkü ikiside nankörmüşler.
kadınlar nankördür, kediler de nankördür. o zaman kediler kadındır veya kadınlar kedidir.
daha iyisine hayır demezler.
çok çok çok doğru önerme. kendisine değer veren, adam gibi davranan, dövmeyen, kendisini sikmek dışında kendisiyle birşeyler paylaşmak isteyen kendisiyle zaman geçirmek isteyen erkeklere kadınlar siktir çektiğine göre, arkadaş kalmak istediğine göre kadınlar yediği kaba sıçan bir cinstir. yediği kaba sıçan nankördür. o halde: kadınlar nankördür.

not: kadınların sadece siktir çektiği, beğenmediği hatta iğrendiği erkekleri yazdım yukarıda. hoşlandığı öküze hakaret erkeklerden bahsetmedim bile.
kadınların ve kedilerin lanetidir. üstlerine yapışmış bir yafta... erkekler hiç yediği kaba osurmaz ama di mi? hep kadınlar nankördür... bir de kediler...
Bence, en aptal kadında bile, normalüstü bir doğal matematiksel algı vardır. ilişkilerde, gelir ve gider; alış ve veriş hesabını doğal yetenekleriyle farkettirmeden yaparlar. Tecrübe ile sabittir... Sonuçta zarar yazacaklarını anlayınca, işletmeyi kapatırlar. Bu da onların nankör olarak sıfatlandırılmalarına sebep olur.
büyük ihtimalle eline çıkış kağıdı verilmiş bir erkek tarafından ortaya atılmış bir iddia.

hepsi nankör değildir. nankör olmayanını bulana kadar öyle düşünürsün, şansın yaver gider de bulursan, düşünceni değiştirirsin.
doğrudur.sizinle geçirdiği mükemmel zamanların gözyaşına bakmadan aldattığınız takdirde hayatınızı b*k edecek kadar fenadır.
(bkz: kediler yazar olsa açacağı başlıklar).
kedidir o kedi.
tecrübeyle sabit olan gerçeklik.
evet ama bu kadın oldukları için değil. insanların bir kısmı nankördür. erkek te kadın da.
insan kelimesinin kÖkÜ nisyan kelimesinden gelir, bu da insanların doĞal olarak "unutan" yani nankÖr olduĞunu kanıtlar. Bunun cinsiyetle bir alakası olduĞunu dÜŞÜnen sÜzme salaktır.
Kadınların nankör olduğunu savunan önerme.

Kadınım.

Doğrudur diyorum.

Başka dilden anlamıyorsunuz çünkü.
nankörlük karakter meselesidir fakat doğanın kanunu gereği değişik hareketlerini gözlemleriz.