bugün

n. sınıf fikir kalpazanının kontrendike tespitidir (n >= 3).
(bkz: hayırlı evlat)
f tipi zekanın ürünü.
Keşke annen olan o 3. sınıf köle korunsaydı dediğim yazarın söylemi.
Erkeklerin 2. sınıf köle olduğu da düşünüldüğünde 1. kimdir sorusunu akla getirir.
çok doğru önermedir.
eğer yemek ve temizlik için evlenecekseniz onun yerine hizmetçi tutun.
no dırdır no yaşlılık.
hepimiz 3. sınıf köle çocuklarıyız gerçegi cıkar..

vay annesi köleler sizi. köle cocukları sizii.
bir islam gerçeği.
tam tersi.
ne yazık ki islamda da belirtilen acı bir gerçektir.
buna islam gerçeği diyen zihniyetin ayetlerden haberdarmış gibi yapmaları en büyük yobazlıktır.
bunu söyleyende herhalde radikal maskülist.

siz ne zamandan beri üzerinizde yetkisi olan kadınlara köle demeye başladınız ya?
anneniz bi şey dese şimdi size mum gibi olursunuz gelmiş burda kadınlar köledir diyorsunuz, bizim yokluğumuz sizin sonunuz ama sizin yokluğunuz gram umrumuzda değil.
Yine atanamayan essegin sesi
Artim dayanamicam senin ananla evlenip seni tohumlayan babayi atlar ....
Küfür eder misiniz arkadaşlar? Kullanmıyorum da.
Kadın, anadır evladım. iyisi vardır, kötüsü vardır da. Köle olacak potansiyeli taşımıyorlar yani bil istedim. O kadın varya o kadın evladım... Tek bir hareketiyle seni kendine köle eder ruhun bile duymaz, sınıf sınıf gezersin.

Aynı şey erkekler içinde geçerli sevgili kız arkadaşlarım. Gelmeyin böyle atışmalara.
şu durumda bile türk kadınlarını eleştirenlere inanamıyorum .sanki türk kadınları daha okuma yazmayı öğrenemeye başlayalı 80 sene olmadı.toplum hayatına ,çalışmaya atılmaya başlamamız anca 1950 lileri bulmamış gibi bizi erkeklerle mukayese ediyor,eleştiriyorsunuz.
karşılaştırma ancak eşit şartlarda yapılırsa hakkaniyetli olur.
sorarım size yıl 2020'ye dayanırken türkiye'de toplum genelinde kadınların eğtim sorunu tamamen çözüldü mü?kadınlar bir birey olarak özgürce kendi seçtikleri hayatı yaşayabiliyor,
istediği işte erkeklerle aynı haklarla çalaşabiliyor, eşit şartlarda muamele görüyor mu? peki biz hala toplumun genelinde yaygın olan , saçı uzun aklı kısa, kadın erkeğin işine karışmaz gibi bir takım çağ dışı düşünceleri silebildik mi?
şu sözlükte bile girilen başlıkların %80 i türk kızına nefretten, aşağılamaktan ibaret.siz bizim nefes almamıza,birey olmamıza ne zaman izin verir geri çekilirseniz o zaman ülkenin %50 si evde börek açmayı bırakıp sahaya iner.
Birinci sınıf köle de erkeklerdir. La mann yak bunlar. Yaşadığımız şu dönemde eğer proletaryayı sömüren gruptan değilsen sen bir kölesin demektir. Kadını erkeği mi kaldı sömürülmenin?
Avret yerinde takılı kalmış beynini kredi kartına 24 ay taksitle satayım senin.
Kadınların bir anne olduğu gerçeği hatırlandığı gün bu söz tarih olur. Annesine hizmetçi muamelesi yapan bir neslin kadına saygı duymasını zaten beklemiyorum.

Ayrıca arap kültüründen de sıyrılın. Türkler kız çocuklarını diri diri toprağa gömmezlerdi bizim kütürümüzde hatun han'ının tam yanında dimdik dururdu. Nerden bir arap esintisiyle kadını değersizleştirdiysek yetiştirdiğimiz neslin bile anotomisi bozuldu.
kadınlara köle demiş ve hızını alamamış sınıfını da vermiş. sakin ol şampiyon elindeki çükü yavaşça yere bırak. kadınlar erkeklerden daha değerlidir. bunu sadece kız kardeşim ve anneme bakarak söyleyebilirim.
Moderatör arkadaşlara sesleniyorum artık bir şey yapmanın zamanı gelmedi mi?
Doğrudur.
kombinasyonlu bir önermedir. evet.
popüler bir görüştür. aynen.
Uluslararası nitelikte kabullenilmiş olan bir görüştür.
güncel Önemli Başlıklar