bugün

Gereklilik değil, gelenektir.
Bireyin çoğunlukla kendi çekirdek aile prototipi içinde büyüdüğü aileden modellenir.
Dayak yiyen annenin hem kendisi, hem yetiştirdiği çocuk dayak atmaya eğilimli oluyor.
evlilikte aileler önemlidir.
Ailede ne gördüyse, onu gösterir taraflar.
Şiddet, sevgi, saygı...
Yanlış anlaşıldığım için entryi sildim keşke bir okusanız.
Dedi çöp kovası. Konuş çöp kovası.
Son derece haklı bir önerme. Kadının zıvanadan çıkmaması için, kim olduğunu ve nerede olduğunu unutmaması için ve ehlileştirmek için şiddet yeterli görüldüğü meblağda uygundur.
Buraya yazılanların troll olmadığını düşündüğüm haksız önerme. Ben troll ya gerçek değildir ehehe diyip normalleştirmiycem asla, bunun dalgasını geçebilecek insan da potansiyel saykodur nokta.

Kamu spotu

Acilen kendi acizliklerini kaba kuvvet kadar ilkel bir yöntemle senden fiziksel olarak daha güçsüz biri üzerinde tatmin etmeyi bırakmalısın.

Kamu spotu
kadına uygulayacağın tek şiddet,sex yaparken kalçasına tokat atmaktır.
Aptalca başlık. Erkek kadını koruyup kollamalı, kadın erkeğe yar olmalı.
Bir hayvan beyanıdır. Evet.
Kadina siddeti destekleyenleri dovmek gereklidir. Essek sudan gelse bile dovmeye devam etmeli. Hakettikleri yer budur efenim.
22 yaş altı aklı havada ergenlere gereklidir.
Özellikle de sözlük kızlarına haktır..
o kadar güçsüz ve acizsiniz ki ancak kadın dövebilirsiniz zaten.
yüzde yüz haklı da olunsa sinirden kudurtsa da kadın sizi, yapılmaması gereken eylemdir. çünkü hemen o anda haklıyken haksız duruma düştünüz demektir.
orospu çocuklarının uydurmasıdır, sanki erkekler hiç açık saçık giymezmiş gibi saçma sapan olaylardır, kadına şiddet gereksizdir!
Bir kadina nasil davranmasi gerektigini bileneyen yaratiklarin yaptigir.

Bir erkek kadina vurmaz vuran erkek olamaz.

Dinde yeri var kulturde yeri var diye zirvalayan ilahyatcilar da boş vatandas da bos.

Siddet sadece yatakta olur.
onu kadın düşmanı erkeklerin halt etmesidir, karısını aldatan erkekler de öldürülmeyi haketmiştir, çocuklarına bakmayan erkekimsi, işte gerçek olan budur efendim!
Bir bakış yeterlidir ne şiddeti? Aynı şey erkekler için de böyledir. Ben bir bakışımla tüm hislerimi anlatırım, anlamayan insanla da beraber olmam. Yani şiddet uygulayan erkeğin eksik olduğunu düşünüyorum, kendine güveninin olmadığını açıkçası "aciz" olduğunu düşünüyorum.
kadın dizginlemesi gereken arsız bir hayvan değil gibi görünüyor. ama tartışılır tabi.
Islam ın da emirleri gereği kadınları dizginlemek için gerekli olandır.

Yoksa bunların önünü alamayız.

22 yaş altı ergenler okuyun da dikkat edin..

Kadına şiddete hayır ama hakedene evet!