bugün

öğrencinin kafasını ayağıyla ezen polis çeşidine mensup aciz zattır. bu zatlar, ayaklarıyla kafa ezer, yumruk atar, copla vurur, biber gazı sıkar başka bişey bildikleri var mı, yok..

geçenlerde birtanesinin gözüne biber gazı geldi de ağlıyodu ekranlarda. demez mi insan layığını buldun diye.
yine cezalandırılmayacaktır.

polis ne yaparsa yapsın ceza almamakta. bir başka devlet memuru vatandaşa sesini yükseltse hakkında soruşturma açılıyor, polis adam öldürse bir şey olmuyor.

polis şiddetini daha çok göreceğiz.
işin ilginç tarafı, ağır çekimde seyrederken görülen, kadının 'durun sakin olun' gibilerinden elini uzattığı anda kadını yumruklayan polistir.

ben bu polisin karısına, bacısına ve anasına da acıdım.*
polisin ekipmanları:
cop, zırh, biber gazı, silah, kelepçe, kask vb.
kadının ekipmanları:
beyni.* *
yorulacaktır.
tekme atsa halbuse fazla enerji harcamış olmaz.
hamile kadın döven polis ile devre olabilirler. ihtimaller açık sonuç bellidir. vurunuz efendim.
daha suçu kesinleşmemiş yüzlerce insana acımadan kafasına göre vurup milletin üzerinde gücünü deneyen insafsız polislerden sadece bir tanesidir.
kadının yumruk yemesi diye bişey yoktur. orda yasadışı bi olay yaşanmıştır. yasadışı olaylarda da malumunuz kolluk kuvvetler veya diğer birimler bu kadın bu erkek diye ayrım yapmaksızın olaya normal bir şekilde müdahale etmek durumundadırlar.
akape militanıdır.
polislerin içler acısı halini sadece tv haberlerinde izleyenlerin şaşırarak gördüğü, polislik işi olduğu için emniyet müdürlüğüne gidenlerin (çok az sayıdaki birkaçını tenzih ederek söylüyorum) harbi mal olduklarını bildiği için hiiiç şaşırmayacağı gerçek durumdur. cahil cühela adamı polis yaparsan ya ne olacaktı?

yetkililere sesleniyorum şu polislere eğitim verin doğru düzgün ve ne kadar eğitsen de bir bok olmayacak adamları polis yapmayın gözünüzü seveyim. polis dendi mi tüylerim diken diken oluyor. sevmiyorum çünkü sevimsizler harbiden.

parmak izi almak için gelinecek evin adresini yanlış yazıp alakasız yerde evi arayıp bulamayanı mı ararsın, çalınan nüfus cüzdanının içinde bulunduğu cüzdan üzerinden soğuk espri yapanı mı ararsın, zekanın bir lokmacık ışıltısından yoksun oluşuna mı yanarsın? suçlular bunlardan daha zekidir yemin ederim.

polisler saygı uyandırmıyor haberiniz olsun. bitik bir sektör. dönen dedikodular da cabası.
dün akp li içişleri bakanı olan şahıs işkencenin bittiğini söylemişti. erken konuşmuştur.
polisleri karalayın aşağılayın onları linç edin. olum en medeni gördüğünüz avrupa devletlerinde bu yaptıklarınızı yapın bakalım polis ne yapacak(ingilterede göstericileri dağıtmak için atlı polislerin kalabalığın üstüne at sürmesi gibi). ya bırakın bu yavş.k ağızlarını. polisimiz bizim medar-ı iftiharımızdır. sokaklarda caddelerde iş yerlerinde aklınıa gelen her yerde asayişimizin güvenliğimiz tapularıdır. siz adam olun efendi olun polis de size adam muamelesi yapsın efendi muamelesi yapsın.

aralarında kendini bilmezler vardır. gerekli ayarlar rahatlıkla verilebilmekte yetersiz görürseniz de mahkemelerin türkiyede herkese açık olduğu bilinmelidir.
edit: işinize gelmeyen herşeyi seri şekilde eksileyin ama bu gerçeğin yüzünüze çarpan tokatının izini silmeye yetmeyecektir.
işini yapan polistir. bunlar anca dayakla uslanır.
ABD'de yaşanan olaydır...

http://video.8sutun.com/video.asp?vid=6893
Van'da BDP Van Milletvekili Özdal Üçer, tartıştığı bir polis memurunun başından şapkasını çekip aldı.*
bu da polise karşı başka bir olay.