bugün

ağır şakirt söylemidir.

bu insanların varlığı bana istiklal mahkemeleri'ni özletiyor. açık ve net.

http://www.facebook.com/v.../video.php?v=168670507275

edit: eksileyenler yorum yazmaya korkuyorlar herhalde, bu kadar korkmayın yüzünüzü göstermekten yav.
şakirtten ziyade beyni olmadan insanlar kurduğu cümlenin örneklerinden olsa gerek.
dinleninen sese göre doğru olabilecek durumdur. * *
(bkz: hadi onu sik götünden)
caizdir, değildir... Herkesin fetvacısı kendi vicdanıdır. istiklal mahkemelerini özleyen, o mahkemelerin cinayetlerine de ortaktır... Yobazın önde gidenidir.
doğru önermedir. zaten kadının akciğerinden çıkan karbondioksit de haramdır. bu yüzden nefes almıyorum ben.
(bkz: insanın zikri neyse fikri de o dur) cümlesine yakışan şakirt söylemi.
kur'an'ı istedikleri gibi yorumlayan bu şakirtlerin sahte peygamberlerden bir farkı yoktur. bu kişiler en az teröristler kadar da tehlikelidir toplum için. eğitimle, tedavi ile kurtulmanın bir yolu da olmadığından idam edeceksin böylelerini, edeceksin ki daha fazla zehir saçmasınlar dünyaya.
moğolistan'da bu düşünce o kadar yaygındır ki ; çoğu kadın bir ağızlık kullanır (sese metalik, robotumsu bir ton katan).

böyle insanların dünya üzerinde var olması dahi utanmak için bir nedendir.
kadınlara derhal frekans bozucu takılmalıdır.
oğlum işitme olayı istem dışı amk o zaman allah kadınlara ses nasip etmezdi. senin amk ben az düşün lan kamil.
kadın sesini caiz mi sanıyorlardı? diye kafamda sorular oluşmasına sebep olmuştur.

bu kadar cahillik fazla.
bilgisizlikten boğulacağız, yapmayın.
hangi ayette geçtiğini sandığı konudur. şakirtlik başa bela. istiklal mahkemeleri az bile kalır.
bu konuda yapılan tevsirler incelendiğinde anlaşılacak olan tahrik edici bir biçimde yaklaşan kadın sesinin haram olduudur. oldukça muhafazakar, neredeyse çarçaflı diyebileceğimiz bir kadın tarafından da kadının tahrik etmek kastıyla çıkarmadığı seslerin haram olmadığını duydum. kendisi de çatır çatır her yerde sesini çıkarıyor. mesela çocuklarının okulunda sınıf annesi ve her veli toplantısında çatır çatır hakkını savunuyor hem kendi çocuğunun hem de tüm sınıftaki öğrencilerin...
(bkz: o mal sen ondan da mal)

istiklal mahkemelerini ozluyormus. ismet ınonunun bir sozu vardır hatırlatmak isterim.

daragacları kurulursa nasıl işleyecegını kimse bilemez.
bir önerme cümlesi. kadın sesinin kendi inancına göre belli hallerde caiz olmadığını inanan bir erkeği ölümüne eleştirmek neyin kafası bunu anlayabilmiş değilim ben.

ayrıca istiklal mahkemesinde idam edilmeyi çok fena özledim.
şakirtlerin genelinin savunduğu, inandığı düşünce, görüş.

bu yüzden artık kadınlarla ilgilenmeyi bırakıp erkeklere yöneldiler. hak yolu varken götveren olmak niye? istiklal mahkemeleri bu gizli vatan haini homolar için bir kurtuluş olurdu. bu orospulardan çıkan fırlatmaların derisini yüzüp tuza basmak lazım. bunlar insan değil icat.
sanki çok dinliyorsunuz da!
doğrusu cilve yapan veya şarkı söyleyen kadın sesi caiz değildir.
(bkz: dırdır)
tabi ya kadın toptan caiz değil aslında. gidin birbirinizle sevişin.
fanatik müslüklerin kadına bakış açısını gözler önüne seren söylem.
Kadinin tirnagindan tahrik olan ultra fanatik musluman soylemi. Insani dinden de sogutuyor bu insanciklar. Utanmasalar gordukleri kadin sacina bakip orgazm olacaklar.
kadını bir organdan ibaret sayan, aklı çükünde namussuz erkeklerin vaazıdır. buna biat eden müslüman değildir.
zira aklını kullanmayan asla gerçek müslüman olamaz.
edit: imla
kadın sesinden bilmem nerelerinin suyu akan kişi fetvasıdır.
olandır. kadının değil kırıtkan konuşması, normal sesiyle konuşması bile caiz değildir ehl'i sünnet ve'l cemaat akidesine göre.

müslüman kadın, erkeklerle konuşurken özellikle sert ve haşin konuşmaya dikkat etmelidir. kaynak: ihya'u ulum'id din - imam gazali...
bir gün bu rumeliyle tanışacağım
ateistim deyip kaynak göstererek mesele açıklaması ilginç
diğer ilginç olanda çoğunun doğru olması .
doğru söze ne denir
eyvallah
söyleyene değil söyletene kurban olayım .