bugün

ülkede bunca ahlaksızlık varken ped reklamları mı batıyo ???? sanki keyfimizden oluyoruz regli. bu kadar ahlaklıysanız önce ülkedeki ahlaksızlıkları dile getirin ped reklamlarını değil
ama prezervatiflerin kasa kenarında olmasının ahlak dışı olmaması ?
sürekli kedi peri reklamlarının ahlak dışı olması diye okuyan sadece ben miyim?
Ahlak dışı değildir.

Ahlak dışı olan, periyoddaki kadını merdivenden kaydıran, bembeyaz pantolon giydiren, parende attıran reklamcılardır. Neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz olm kadınlar öyle değil işte.
ülkenin yarısının kullandığı bir ürünün reklamı neden ahlak dışı olsun ki? tıpkı regl olmanın ahlak dışı olmaması gibi. ülkede o kadar çok ahlaksızlık varken bu mu size ahlaksızca geldi?
Yok akıtmıyor yok efendim gün boyu rahatmış

Ulan bize ne bize neeeee.
Damlaya damlaya göl olsun ağaç bitsin dibinde bize neee.
Şaka mı yapıyorsunuz ciddi ciddi mi yazıyorsunuz?
maalesef acı ama gerçek olan durumdur. küçücük çocuklar izliyor o televizyonu.
En az Diş macunu reklamı kadar ahlaksızdır!

Böyle özel şeylerin reklamını nasıl yapabiliyorlar anlamıyorum, bu işleri denetleyen bir kurum/ kuruluş olmalı! Ihmm adına da butuk deriz hatta!

Sen git hiç utanmadan otuz iki dişi birden göster, insanları temizliğe falan özendir! Yok yeaaa!
bunun olması gayet normal sonuçta bu tüm kadınların yaşadığı bir sorun ve bunu kullanıyorlar buna ahlaksız diyenler demense okey reklamlarını ahlaksız bulmaz.
Hayır valla reklamı yapılsın ama neden hep bi dar pantolon giyen ablaların popolarına yakın çekim yapıyorsunuz?
Beyaz pantolondan bahsediyorsak evet. Lan sen reglsin beyaz pantolon ne?
yüzde 99 u müslüman ülkemizde haklı bir beyan. bu ne la amk. kaldırın şunları. bu rtük uyuyor mu. kesinlikle.
Ülke nelerle cebelleşiyor bu kadınlar gene reklam peşinde.
ayıp diye bişey var be kardeşim.

yine gördüm reklamda ya ne rezalet bu çoluk çocuğu olanlar napıyor,nasıl açıklıyor acaba.
müslüman ülkelerin kapitalist olmasına kafayı takmıyor da ped reklamına takıyor yeni türkiyenin süper(!) gençleri.
ped reklamları yasaklansın hatta ped alanların tez kelleleri vurulsun. bu ne cürret !

(bkz: şaka)
dedi oğlan tecavüzcüsü vakıf üyesi.

(bkz: bu başlıkları açarken bana mı sordunuz)
Ahlak dışılıktan öte bana hep komik gelmiştir o da şöyle; çok ciddi bir şey konuşuyoruz veya tartışıyoruz o anda bir ses duyarsın

"kız gibi yap ne yaparsan en iyisini yap ne yaparsan". O anda kaybolur bütün ciddiyet.
Açıkcası aileyle birlikteyken gerçekten saçma.Misafirler gelmiş çoğu kadın.Mecburi bende oturuyorum aralarında(klasik anne triplerini yememek için).Herkes bir yandan televizyon izliyor ve o reklam çıkınca insan çok utanıyor.Birde biriyle kesişirsen daha kötü arkadaş.
adet olmakta ahlak dışı olan ne var ki ped reklamları da ahlak dışı olsun? kadınlar bir suç işledikleri için mi adet oluyorlar ki utansınlar adet olmaktan?

yemin ederim böyle gerizekalılık görmedim.
Ahlak anlayisiniz batsin ne kadar ugrastiniz kadinla durmak da bilmiyosunuz erkek icin uretilen tras losyonu reklami kadar normalse kadin pedi reklamida o kadar normaldir.
gereksizdir. prezervatif reklamı gibi belli saatten sonra yayınlanmalı. evet

edit: gereksizdir. aşağıda arkadaşlar da yazmış, siz utanmayabilirsiniz ama erkekler utanabiliyor o tarz reklamlardan.
Tvde gördüğümde aklıma gelen sorunsaldır.
Karımız kızımız yetişemeyecek mi arkadaş.
Her ay gerçekleşen rutin bir durumun da ahlak dışı(!) olduğunu anlamamızı sağlamıştır. kadın pedi reklamı çok gerekli bir şey değil belki, bir kadın marketlerin temizlik reyonunda ıslak mendillerin, peçetelerin yanında ihtiyacı olan şeyi bulacağını bilir.

Fakat her dişi insanın 12-13 yaşlarından itibaren yaşadığı bu durumun hala ayıp bir şey olarak değerlendirildiği ülkemizde, kadın pedinin terbiyesizce bir obje olmadığını halka kanıksatmak için ped reklamlarının yapılmasında bir sakınca yoktur diye düşünüyorum.

Kadınlar ped reklamında oynayıp regl gibi edepsizce bir olayı göstermesinler, hamile kadınlar sokağa çıkmasınlar, çok ahlaksızca. öyle mi? Yeter artık! 13 yıldan fazladır kadın cinsini aşağılayan rezil bir zihniyete alkış tuttunuz! Ama artık yeter!
yine akıllara gelmiş tespittir. derhal gereği yapılmalıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar