bugün

Eski sevgilime biraz kilo ver dedim diye ben Şişman mıyım diye tribe girmişti kaç gün.
ne diyeceğiz biz size?

Düzenleme: Niye eksiliyorsunuz anlatsanıza biraz.
Genelleme yapmak zor. Ama önemlidir tahminimce.
onemli tabi ki. ben kas yaptikca etrafimdaki kizlarin sayisi artiyor ve guzellesiyorlar. baska aciklamasi olamaz.
geneli için önemlidir.
kilo derken vücuttaki yağın yarattığı kilosal ağırlık negatif etki yaratır, kasın yarattığı kilosal ağırlık pozitif etki yaratır, cüzdandaki parasal ağırlık efsanevi bir pozitif etki yaratır.
değil. sağlığı önemli. ben 50, eski erkek arkadaşım 120 kiloydu. benim için dünyanın en yakışıklısıydı.
kilo kişinin kendisi için önemlidir. zayıflayıp kas yapan erkeğin etrafında daha çok kız olmasının sebebi erkeğin kendine olan güveninin artmasıdır. kendine güveni olan erkek de kadının ilgisini çeker. arz ederim.
aynı sıklette güreşmeleri açısından önemli tabi dediğim sıçmık.
Ustte olursa onemli.
kiloyu bilmem de o biçimsiz, yağlı göbek olmayacak arkadaşım.
bilinçli kadın için önemli olan vücut kitle indeksi olmalıdır. kilo ne ya?..
Yani biraz. Ama erkeklerin verdiği önem kadar değil. Erkekler baya önem veriyo kiloya.
Kısmen önemlidir bence.
Bazı kızlar takmaz bazıları için ise önemlidir.
Önemli değildir diyenlere +100 kilo sevgilileri ile yazın terli terli kucaklaşmalar diliyorum.
ekşir be insan.
kızlar kas yığını erkekleri sevmiyorlar aslında.
erkek zayıf olacak gençler.
"Aman kiloluymuş yha" diye bir ön yargım olmaz. Fakat bi ilişki varsa ve karşımdaki adam ben kendime dikkat ederken kendisi git gide kilo almaya vs başlarsa ve ipin ucu kaçarsa ben bunu saygısızlık olarak algılarım arkadaş kimse de kusura bakmasın.
tabi önemli be ,yanımda bir insan irisi istemem ;ben minyonum şekerim.
Önemli olduğu konusunda (göbeğim var) birinci elden bilgi sahibiyim. Beraber yogaya başladık. Ters köpek duruşu diye bir duruş var akıllara zarar.

Sonuç : önemlidir kimse şişmanlıktan ötürü erken ölme ihtimali olan bir erkek istemez.
Fazla zayıflık da, kilo da hoş değil.
Çok kilolu olmayıp kalıplı erkek en hoşu.
Kesinlikle hem de.
kilo alınır, verilir, kas yapılır falan fistan. bunlar halledilecek şeylerdir. neden bu denli önemli ki, sevmek için bunlar şart mıdır?