bugün

Erkek adam da sözünde duracak, onurlu gururlu olacak, ayrıca da kim ne yapmış gülerken kaç desibel ses çıkarmış bakmayacak falan... Önemli olan insanlık.
Hani biri demiş ya kadınlarda olmasa müslümanlık bunların aklına gelmeyecek diye. Akılları fikirleri uçkurlarında.
Bir bayana yakisan, gulumsemektir. Edep olarak kalabalik bir toplumda kahkaha atmak hos durmuyor.
http://www.sorularlaislam...n-de-adabi-var-midir.html

ve kahkaha atmak islamda zaten günahtır. gülüş ölçüsü dişlerin gözükmemesi şeklindedir. çok gülen çok ağlar gibi sözler de islam'dan gelen atasözlerindendir. kadını erkeği yoktur bunun.

kadının üzerine düşülmesi daha davetkar olmasıdır. zaten kadını cinsel bir obje olarak görmekten ileri gidemeyen adamlar ona taciz, tecavüz için kendilerince işaret beklemektedirler. yani şu böyle diye akp ye atmayın bende sevmem b.arınç'ı ama biraz derin araştırma gerekli. gerekçesi sadece bu değil bu benim tahmin ettiğim.
Ülkeyi yöneten zümrenin ziyniyetinin dile gelmiş söylemidir. Böyle ve daha nicelerini düşündüklerini zaten biliyorduk, şaşırmadık.
"Tam iffetli olacağım bir gülme geliyor basiyorum kahkahayi" durumuna sebebiyet veren saçma açıklama.

Yahu siz hasta misiniz, bi bitmediniz ya. Tokatlayarak gebertirim sizi sonra da bir kahkaha atarim.
beni bilen bilir. Atatürkçü'yüm ve akp'yi günahım kadar sevmem. Ama bu adamın söylediğini yanlış anladınız bu sefer, (ki kendisinden nefret ederim)

Bu adam, kadınlar kahkaha atmamalı demiyor. "kalabalık toplum içinde" kahka atmamalı diyor. Kadın dediğin (iffetli) kalabalık toplum için şuh kahkahalar atmaz evet. Katılıyorum. Ağzını yaya yaya kahkahaları patlatırsa kalabalığın içinde, hafif meşrep bi görüntü olur. Bu böyledir. Daha edepli gülmesi gerekir. Tebessüm edebilir, ya da abartı olmayacak şekilde gülebilir ama "ah haha hahah ahaha" şeklinde ağzını açar şuh kahkahalar patlatırsa onca erkeğin içinde, hafif meşrep gibi durur daha önce de dediğim gibi.

Akp'den, rte'den, melih g.'den, bülent a.'dan vs vs nefret etsem de bu dediğine istemeyerek katılıyorum.
Şuh kahkalar atan kadının niyeti bellidir zaten günah onun günahı da tuzağa düşmek zorunda mısın mübarek ?
At gibi kişniyorsa atmamalıdır. Şen kahkahası varsa, kahkaha bulaşıcıdır.atsındır.
Hep diyorum bu ülkedeki kadınlar bunların zihniyeti istediklerini yapabilse başına gelecekleri bi bilse bunları 1 haftada izmir'den bunları suya döker...

O yüzden 1 haftalığına şeriat gelse de anlasalar...

1 musibet 1000 nasihatten iyidir...
kahkaha atmayacakmisiz.

ay ben buna gulerim.

edit: bunca kadin agladi yuzyillardir bu topraklarda, senin donemimde cani yanmayan kalmadi. gel buna bi cozum bulalim kadinlarimiz aglamasin denmedi de gulusumuz mu sinir bozdu.

ha ahlaki da sizden ogrenecek degiliz allaha sukur haram lokma yemedik, ah almadik, kimseyi yetim birakmadik. zulme, paraya tapmadik.

neyse bir kez daha guleyim.

edit 2: erkek adam da toplum icinde aglamasin o zaman banane.
Hassiktir!

(bkz: arif hasan tahsin)
yaptığı 0-5 yaş düzeyindeki gülünç açıklamalara daha fazla gülmesinler diye bunu istemiştir.
Doğrudur atmamalıdır.
Çünkü attığı kahkaha ağır olabilir ve birinin başına isabet edebilir atıyo sonuçta.
kadınları kadınlardan çok erkeklerin konuşması sonucu hadsizlik nerelere varabiliyor gösteren cümledir. kadının gülmesi, oturması, kalkması, yemesi, içmesi hep erkek tayfasına dert olmuş durumdadır. herkesin içinde kahkaha atmak iffetsizlikse herkesin içinde küfür etmek nedir ? hayır yollar amk nidasını nokta olarak her cümlenin sonuna koymadan duramayan erkeklerden geçilmiyor da !
Kahkaha, daha doğrusu hoş kahkaha kadınlara allahın bir lütfudur.
Esasen kahkaha atan değil atmayan kadın iffetsizdir.
Zira kahkaha atan kadın doğaldır. Neyse odur. Ama kahkaha atacağı yerde Susan somurtan kadın ikiyuzludur. Kafasında seytanlik dolaşır. Uzak durulmalıdır.
kadınlar da kahkaha atabilir fakat bokunu çıkarıp katıla katıla da ortalıkta kahkaha atmamalıdır.
kadınların sokakta kahkaha atması genelde ayıp karşılanır, ancak kendisini bakan sanan bir değişik bu lafı ediyorsa kadınların inadına orta yerde kahkaha atması artık hiç de ayıp karşılanmayacaktır.

kahkaha atmak artık siyasi mesaj vermektir. inadına orta yerde kahkaha atın ey kadınlar !
hadi adamın açıklaması ayrı bi talihsizlik de,açık açık kahkaha atan kadın orospudur diyen var ya lan bu zihniyette olan adamlar var amk..nasılsa kadın sesi de haram konuşturmayalım kadınları amk..zaten herşeyden tahrik olan erkek anotomisini sorgulamıyoruz da nedense kadını kısıtlamakta buluyoruz careyi hep..cidden kafanıza sıcayım
Bütün kadınları öldüreceyiz diye devam ettirilebilecek bülent bey açıklaması.
kadın dediğin kahkaha atacağı zaman konya ovasına çıkıp, kimse olmadığından emin olunca kahkaha atar. o da kısık sesle yani.
gayet güzel söylemiştir. yarın gelip ananızı ziyaret edeceğiz deseler bunlara oy verenler buyrun gelin der evi boşaltırlar. insanların siyasi fikirlerini ortadan kaldırıp kendilerine tapar vaziyete getirdi bunlar. her sözünü ciddiye alır bu cahiller mantıklı olmasına gerek yok. sorgulamaz koyunlar.
hanginiz otobüste, metrobüste, cafede kısacası tanmadığın insanların çoğunlukta olduğu yerde kahkaha atan kadına veya erkeğe dönüp tuhaf tuhaf bakmıyorsunuz söyler misiniz. Bence de atmamalıdır çok itici gelir banada öyle tipler. Edepli edepli gül arkadaş, evinde istediğin kadar kahkaha atabilirsin.

Edit: abanın eksiye arkadaş hatta abanırkende bas kahkayı. Bülent arınç'ın haddi değildir bu açıklama ama adam doğru söylüyor. Kadını erkeği yok bu işin herkesin içinde kahkaha atıp diğer insanları rahatsız etmeye hakkı yok hiç kimsenin...
üstüne vazife olan olmayan her şeye bi yorum patlatıyor zat-ı muhterem.tamam bende eşimin sağda solda kahkaha atmasından hoşlanmam toplulukta birisinin kahkasını her zaman duymak istemem .ama alan memnun veren memnunsa kahkaha atanın eşi babası rahatsız olmuyorsa etrafındaki insanların özgürlüğünü kısıtlamıyorsa ses kirliliği olarak görülmüyorsa sana ne hocam bize ne ? kim ne yaparsa yapar yani.sanki bana şeyhülislam amınakoyim.
bülent arınç'ın yüzüne kahkahayı patlatınca içinizin yağlarının eriyeceği beyandır. yazıklar olsundur ki, Türkiye'nin ileri gelen devlet adamlarından biri bunu söylüyor utanmadan. sen hangi bayandan savunduğun müstakbel cumhurbaşkanın için oy alacaksın?

oldu Bülent arınç içi gidip klozete atalım kahkahayı.
güncel Önemli Başlıklar