bugün

entry'ler (17)

sinan akçıl

yetişkin bir sinan akçıl saatde beş şarkı yapabiliyormuş. biz öyle duyduk yani. adam sürekli yeni bi beste yapıyor ulan.

çok havalısın

halk arasında "cool" olarak tanımlanan , aslında evde interneti açıp "nasıl cool olunur" yazan kişidir, kasıntıdır.

yazarlar kaç saat uyuyor

kaçta yatarsam yatayım öğlen 12 , 13 gibi kalkıyorum.

çok güzel hakaretler bunlar

aynı sahneyi elli kere bile izlesen ellisinde de güldüren programdır vesselam.

barbara palvin

baktıkça insanın içini eriten kızdır efenim. ülkemiz gençlerinin de hayalini süslüyor haliyle.

namahremiyle konuşmayan kız

aranıp bulunamayan namuslu, evlenilesi kızdır.

bilgisayarına format atabilen kız

"ben bilmiyorum benim bilgisayarıma da format atsana" denilecek kızdır. cengaverdir.

dağdan inene kredi ve toki den ev

bana göre vatana ihanettir. sen git ülkendeki gazilere veya şehit yakınlarına bu ayrıcalığı gösterme git elin dağdaki adamına göster. pehh.

büyük penis

kendininkini büyük görmektir.
"elin şeyini görmeyen kendininkini kazma sapı zannedermiş" misali.

1234567891012131415161718192021222324252627282930

türk insanının okumadan geçtiği sayı dizisidir. bu ney lağn.

öğrencisi 8 yıl ingilizce görüp öğrenemeyen ülke

8 yıl ingilizce eğitimi görüyorsunuz da tekrar ediyor musunuz efenim , üşengeç olmasak ve azimli olsak gayet iyi yerlere gelebiliriz ülkece.

kadın herkesin içinde kahkaha atmayacak

kadınlar da kahkaha atabilir fakat bokunu çıkarıp katıla katıla da ortalıkta kahkaha atmamalıdır.

1 60 boyunda büyük memeli kız

memesini taşımaktan kas yapmış kızdır efenim.

çok sıcak amk

insanın 'anadan çıkma dolaşmak' noktasına geldiği durum.

erkek için 154 cm çok mu kısa sorunsalı

çevredekiler tarafından 'süt banyosu yap kesin uzarsın' diye alay konusu olunan sorunsaldır, geçer kardeşim.

erkek için 48 kg çok mu hafif sorunsalı

kızların aslında çok takmadığı , erkeğin düşünmekten kafayı yediği sorunsalıdır.

birazdan intihar edebilirim sanırım

etme kardeşim , ama edersende ilginç bi şekilde intihar et gazetelere falan çıkarsın.