bugün

2004 ağustos ayında benden iki yaş büyük güzel bir bayandan aldığım tekliftir.

medeni cesarettir.
teknik olarak evet.

gerçekte; eder mi lan. aşkından ölse geberse de onu bir eziklik sayar etmez. gerekirse bin yıl evlenmez gene de etmez.
Bir sorunsal.
Karşıdaki kişinin maddi durumu önemlidir.
Fakirse zaten hiç şansı yok.
Zenginse yakışıklı veya Çirkinliği önem kazanıyor.
Her neyse amk Türkiye'de az sayıda bulunur.
(bkz: Sikmişim irlanda yı)
hanımlar yapmayın, alışkın değiliz böle şeylere;

görsel
Erkek adam gibi adamsa evet teklif edilebilir.
Ben edecem yakında.yani bi 7-8 yıl sonra. Hem de yüzüğü D ben alırım. Niye etmeyeyim ki ,çekinecek ne var bunda,karşımdaki insan benim hayat arkadasım olacak sonucta ,saçma sapan kalıplara sıkışıp kalmayın bence siz de.
çok nadir olan birşey olsa da hatta olmuş mu onu da bilmiyorum gayet tabi şeklinde cevap vereceğim soru.
Evlilik teklifinden ziyade, evlenmek istediğini dile getirebilir.
Herkez farkli dusunuyor. Kadin kromozomu xy oldugu icin farkli yapilmis. Onun icinde herkezinde bildiyi gibi tekliflerde zorlaniyor. Keskem kadin etsede herkez icin hayat toz penbe olsa.
Konusabiliyorsa edebilir diye cevaplanacak soru seysi.
sorusu; hz. hatice'nin peygamberimiz hz. muhammed (sav)'e evlilik teklifini örnek olarak göstererek "evet edebilir" şeklinde cevaplayabileceğimiz bir sorudur.
teklifi etse ne etmese ne? ilişkide evlenmeyi erkekten çok isteyen kadındır zaten. sevgilisinin evlenme teklifine hayır diyen kadın var mı bu ülkede onu çok merak ediyorum.
erkek etmezse üstü kapalı edebilir. örn: böyle köşelerde buluşmaktan çook sıkıldım ahmet.
edebilir fakat etmemesi daha münasiptir.
neden olmasın? .
kadın erkekten üstünse edebilir, fakat eşit veya daha düşük mevkideyse teklifi sonuçsuz kalacaktır. * *