bugün

Kadın ve erkek sayılarının nerdeyse denk olduğu şu Dünya'da bize neden kız düşmüyor sorunsalı.
çünkü kızların %80'i watsons'tan dışarı çıkmıyor.
Hakkımı kim aldıysa allah onun bin belasını versin.
Çünkü doğadaki diğer canlılarda olduğu gibi insanlarda da dişiler, erkeklerin nispeten küçük bir kısmını kendilerini döllemeye layık görüyorlar.
Kız duasına çıkmayı denedin mi hiç. Ya da çok git bi boy aynasında tipine bak, mutlaka bir sorun vardır.
yapabileceğin tek şey hakkını gasp edenlere helal etmemek.
her 10 kızdan 8'i beyaz atlı prensini beklediği için .
mollalar dörder beşer götürdüğü için.
Adamın adam kadının kadın olmadığı bir dönemdeyiz ondan denk gelmemiş olabilir.
Nedenleri aslında çok basit ve evrimsel psikolojiye dayanmaktadır. Kadınlar kaliteli erkek ister gerçeğine yani.
Kalite kavramını biraz açacak olursak;

Fizik (maskülenlik, dış görünüşün, boyun kalıbın, gözlerin saçların...)

Para (ilkel hayattan modern hayata geçince güç sadece fiziksel olmaktan çıktı, para gücü ile kaynak ve hizmet alınabileceği için buda paralı erkeğin kalite hanesine artı puan olarak yazılır.

Sosyallik (bu tip, para veya her ikiside olduğunda bir turbo boost görevi görür. Tipsiz ve parasız erkek sosyal olsa şebek veya y*vsak damgası yer ortamlarda buda hayatın bi adaletsizliği sözlük)

Zekâ, kültür ( bu madde de tip, para veya her ikiside olduğunda işleyecek turbo bossttur.)

Farklı, ilginç yaşam tarzı ve hobiler ( evet buda para ile yapılabilecek birşey olduğu için para yoksa buda işlemez.)

Evet dostlar okuduklarınız gerçek, dünyada kız erkek sayısı eşitken bazı erkekler başkasının payınıda yer, bazıları ise "yaw neden bağa gız gelmiyeah" der, durumu değiştirmek için hiçbir çaba göstermez. (Tip değişmesede iyileştirilebilir, para kazanmak ve doğru değerlendirmekte senin elinde bak bi gör bunları yapınca durumu.)
(bkz: feminizm)
Kardeşim senin için araştırdım ve direk olarak kızların bizzat kendisinden öğrendim. Sanırım herkes armut piş ağzıma düş diyor. Başarıya oturarak varan tek varlık tavuktur, senin olayda düşmesini bekleme git taze iken yerinden al. Neyse nokta virgül değiştirmeden kopyalayıp yapıştırıyorum.

- gökten erkek yağsa benim başıma en en en öküzü düşer o derece.
- Gökten Johnny Depp Yağsa benim başıma Nuri alço düşer aadahhgd
- Gökten cük yagsa benim şansıma kuku düşer

Çıkan sonuç: biraz kibar ol ayı, kıza herfırsatta saldırma, boy konusunda yapacak birsey yok şansına küs yada alternatif çözüm ara.
Çünkü herifin biri şu an hem kendine düşenle,hemde senin hakkına düşenle threesome yapıyor.
bende kendime kadın istiyorum.