bugün

o eskidendi artık kadınlarda seks için aldatabiliyor.
aldatmanin hakli bir sebebi olamaz. adam gibi konusursun esinle, bir sonuca varilir. bosandiktan sonra ozgur takilabilirsin. ihanetin bahanesi yoktur.
aldatmayı herhangi bir nedenle haklı çıkarmaya çalışan kişi, aldatma eylemini gerçekleştiren kişiyle birlikte çok net bir şekilde siktir olup gidebilir.
birisi cinsel hisleri diğeri duygusal hisleri.. ikisi de his.. ikisi de zayıf karakterle ilintili. bilim kadınları aklamış olmuyor. aşk her zaman biter, vefa sabır bitmez.. son çözüm ayrılmak olur ama aldatmak asla olmaz.
(bkz: valla girişirim git burdan)
kadın / erkek farketmez *aldatmanın hiçbir haklı sebebi yoktur.
aldatan aldanır.
evet.kızmış olabilir,öç almak istiyor olabilir,fakat bunların dışında sırf keyfi olsun diye yapanları da tanıdım.hepsinin sonları aynıydı.
-ah şöyle uzun bir ilişkim olmadı ki.tabi olmaz sen zevk için aldat aldat sonra olsun de.
kaltaklığını haklı gerekçeler üzerine kurmak için çabalayan hafif kadın mantalitesi. he anam he, 1.55 boyda bu zekayı nasıl saklıyorsunuz anlamak mümkün değil.
(bkz: ihaneti mesrulastirma cabasi)
boşanmanın cesaret istediğini bilen, kedi misali nankör kadının bahanesidir.
- sor bakalım bisor neden aldattım?

kesin haklı bir sebebi vardır. kocasının imkanlarından vazgeçememek gibi, rahatını bozmaya ne gerek var ki değil mi?
seni aldattım şevket,ama haklı bir sebebim var.kaşarın önde gideniyim.
+ hamit, sana söylemem gereken bir şey var. ayten seni aldatıyor hamit.
- s.et onu da hangi takımı alacaksın şimdi? barcelona mı lan yine? değiştirelim artık takımları a.q ya.
+ oğlum ne geniş adamsın sen ya. ayten seni aldatıyor diyorum!
- oğlum kadın aldatıyorsa haklı bir sebebi vardır.
+ ?!
- galatasaray fenerbahçe yapalım mı?
kesin vardır; orospuluk...
´aldatmak için haklı sebebi olamaz . aldatan kadın ve erek sadece kendini aldatır aldatılan temiz kalır .
ihanete kılıf uydurmak ihanetin kendisinden de aşağılık bir eylemdir. kadın ya da erkek fark etmez, aldatmanın birçok nedeni olabilir. ister seks olsun, ister duygusal bir amaç olsun hiç önmeli değil. hiçbir neden o aşalığı yapan insanı zerre miktarda masum gösteremez. duygusal nedenmiş? peh! insanda insanlığa ait zerre miktarda duygu parçacığı olsa zaten aldatmaz. ne yardan vazgeçerim ne serden diyen aşağılıkların, hem adice duygularını dizginleyemeyip hem de yaşadığı hayatı da bırakmaya niyeti olmayan şerefsizlerin, gerçekte ne bok olduğu öğrenildiğinde herkesin yüzüne tüküreceğini bilen yüzsüzlerin aklı sıra hem karşısındakini hem de tüm çevresini kandırmasıdır aldatmak.
erkek aldattığında ki, bu karşısında ki günümüzün modern elimi sallasam ellisi kadınıysa kaçınılmaz son oluyor bazen.
Aldatmanın kadın ya da erkek için haklı bir sebebi yoktur.
Aldatmak yalan söylemektir,korkaklıktır,hepsi bu.
aldatan insan her zaman haklıdır mutlu etmeyi bilmiyorsan aldatılmaya mahkumsun. mutlu insan zaten aldatmaz.
kadın mutlu olmak ister. edemezsen aldatır...da senin böyle kadınla olman demek insanları daha tanıyamaman demektir. o yüzden bir nevi haketmişsindir.
Sebep değil, nefsi vardır.
(bkz: beratcan ın annesi)
kadının aldatmasını meşrulaştırma girişimi.

bunu savunan ve kendisini "feminist" olarak tanımlayan zavallı insanlar gördüm. gerçekten zavallıca bir durum.