bugün

yüzümüzü kara çıkarmış, utanç içinde başımızı eğerek yaşamamızı sağlamış alçak fenerlilerdir.
sahada oynayan 11 eşşekten bahsetmiyorum malasef.

http://media1.ntvspor.net.../I/58/3_ZH30D_580x410.jpg
(bkz: rezalet)
şerefsizdir. ölecen mi lan bi taşla gerizekalı herif dalsana.

edit: fenerbahçeliyim. takımın için, yeri geldiğinde ülken için kavga etmeyeceksen giymeyeceksin o formayı arkadaş. takımı siktir ettim, bu fotoğrafı boy boy yayınlayıp "türkler böyle kaçtı" diye manşet atacaklar. kavga çıkacağı belli olan bir maça niye gidiyorsun lan yeri geldiğinde kavga etmeyeceksen gerizekalı herif.

takımın elenmesine sinirlenmedim ama sabahın 5 inde, şu fotoğrafı gördükten sonra sinirden çıldıracam valla.
yunanlı şahıs istanbul sokaklarında 300 spartalı gibi tek başına 4-5 fenerliyi kovalayıp köşeye sindirmiştir.

insanın kanına dokunuyor.
gören her fenerliye*, hatta sadece fenerlilere değil *galatasaraylılara da "olmaz olsun öyle fenerli" dedirten karedir.
stadyuma giden çoğu fenerlinin* zengin kesim olduğu ve zenginlerin de genelde fiziki zarar görecekleri herhangi bir eylemden hemen kaçarak uzaklaşacağı aşikar olduğundan pek de yadırganmaması gereken durumdur. onu yiyorsa trabzon'da yapsan ya, ahh.
fenerbahçe de olsa türklerin kaçmasını hazmedemediğim olayın baş aktörü olan fenerli(ler).rezillik abidesisiniz!
kendi cephesinde düşman askeriyle savaşmayıp kaçan nefere benzettiğim fenerli kişisi...
gördüğüm anda fener-paok taraftarlığından çok türk-yunan ilişkisi olarak yorumladığım ve yıllardır savunduğumuz bir türk bin yunanlıya bedeldir inancına yakışmayan bir hareket. gerçekten kanıma dokunuyor, o paok' lu şerefsizin yolu umarım bir gün bu taraflara da düşer.
paok taraftarının çirkefliğidir. maça değil olay çıkarmaya gelmiş pezevenk.

benim merakım o pislik o taşı atarken polisimiz neredeydi acaba, onu tutuklayıp atsalardı nezarete sabaha kadar tutsalardı onu, belki de yapmışlardır bilmiyorum, ama "şu kadar paok lu gözaltına alındı" diye bir haber görmedim.

bence fener taraftarındaki sağduyu hareketi iyi olmuş, seneler evvel neler olmuştu bir hatırlayın,

(bkz: 6 nisan 2000 galatasaray leeds united maçı)

yani puştla puşt olmayacaksın.
takımını desteklemeye gitmiş, maç bitince eve bir an önce varmak isteyen fenerlidir. büyük ihtimalle yarın işe gidecek olan, evde ailesi bekleyen, saatin gece yarısı olduğunun farkında olan fenerlidir.
ama değil mi? niçin akıldan zoru olan paok taraftarına saldırmamıştır? sonra o taşın kafasını yarmasıyla sinir krizi geçirip paokluyu hastanelik etmemiştir?

bu yakışacak mıydı? bu sabah uefa resmi sitesinde "paokun acı dolu galibiyeti" başlığının yanında burnu kırılmış bir zavallı(!) paok taraftarının resmini görmek sindirilebilir bişey olmazdı. insanın değeri kendine biçtiği kadardır.
(bkz: barbarla barbar olmamak)
(bkz: boşunamı türk takımından saymıyoruz bu herifleri)
bu başlığa tü kaka fenerli yazan yazarların hemen hemen hepsi babası höt dedi mi 2 gün odasından dışarı çıkmayan tiplerdir.o paoklu orospu çocuğunun attığı taş senin kafana gelse bak bakalım burda kaç sene sonra başlık açabiliyorsun!
biri taş atmaya kalksa insan istemese bile reflkesleri onu rahat bırakmaz. özellikle baş kısmımızı tutarız böyle durumlarda. olayın diğer karelerini görmeden yorum yapmamak lazım. bazen görünenle hakikat yanıltıcı olabilir.
(bkz: en sıcak tecavüz görüntüleri) *
http://www.focushaber.com...estirdi-video-h-2857.html?
(bkz: avrupa birliğine kimleri aldıklarını görsünler)
(bkz: türkler barbarmış peh)
2 otobüs dolusu paok taraftarı ve toplasan 10 tane fenerbahçe taraftarı. Sadece 1 kare görüntülenmiş. en ufak galyana gelmede çevik kuvvet biterdi zaten.

Benim anlamadığım adamların yemediği bok kalmamış. stad da pkk bayrağı açmışlar. taraftarların üzerine meşaleler atmışlar. Ulan bizim ülke de tribün terörü var diyenler izlesinler. Yok aynısını bizim taraftarlarımız deplasmanda yapsa yemediği jop kalmazdı. Ayrıca Türk polisine maalesef bu yüzden çok kızmaktayım. Rakip taraftara hiç bir yaptırımda bulunmadılar.

Burda delikanlılık bir işe yaramaz. Adamı öldürseler adam bok yoluna gidecek. taştan kaçmadı helal olsun ne kadar delikanlı adam mı diyeceklerdi?

Leeds maçında yaşanan olaylar ortada. Hala futbol tarihinde kara bir lekedir maalesef...
hem adamın otobüsüne saldır hem adice karı gibi kaç, sözlükteki akrabalarına yakışanı yapmışlar belli ki.
kadıköyde siyah beyaz gördüğünde kaçmaya alışkın fenerli refleksidir.normaldir.
11ine sahada, 12.sine dışarda koymuşlar.Rezil ettiniz lan.
aşağıdaki entry i okumadan önce bu video yu izleyin.

http://www.focushaber.com...estirdi-video-h-2857.html

şimdi devam edebiliriz.

tek dua ettiğim beşiktaşla eşleşmesi bu orospu çocuklarının. (galatasaraylıyım)

işte o gün görürüz. duvarlara a * çizmekten mi ibaret hepsi.

gerekirse beşiktaş formasıyla giderim ama o gün orda olacam. dua ediyorum.. paok elenmesin.

ayrıca evet, karadenizde yapsanıza lan bunu bi gün? hadi be? (orduluyum)
yunanbasını bulsa bu fotoyu manşet yapar,
ekonomik krizle açlıktan kıvraran rumlar fener sayesinde bir kere daha eğlenirlerdi.
http://www.facebook.com/p...d=463597230148&ref=mf

yıllardır fenerbahçe ile galatasaray rekabetinin altında ezilen hiçbir skten haberi olmayan mal sekiztaşlı söylemidir. tarihlerinde ilk kez transfer yaptılar ya her boka bir kılfları vardır, en büyük(!) onlardır. yukarıdaki yazıyı al oku da bilip bilmeden her sike maydonoz olma. bak kendi taraftarın anlatıyor hem de, aranızdan bir tane adam gibi insan çıkmış. al oku da cahil kalma.

(bkz: çarşının paok u desteklmesi/#9181138)
TC kimliğini verip vatandaşlıktan çıkması gereken acınası insan.
Fenerli taraftar canını kurtarmak adına kaçmıştır, her ne kadar canımızı sıksa da o şartlarda kendisi için doğru olanı yapmıştır. Tek başına bilmem kaç otobüslük paok taraftarına dalacak değil ya?

Benim esas takıldığım konu polisin neden paok taraftarına müdahale etmediği. Yukardan birileri aman dokunmayın falan mı dedi anlamak mümkün değil. Zira jopu yiyen paoklular değil fenerlilerdi, bir terslik yok mu sizce de?