bugün

Ölünce arkasindan soylenecek söz sudur: gömün gitsin amk.
topu dikince lağım çukuruna atıp üzerine kireç dökmek kafi gelir fazlasına gerek yok amk.
Babasinin adinin Dimitri oldugunu ne is yaptigini neye hizmet ettigini bilmedigimiz adam.
nedir necidir bilmiyorum, önceleri takip ederdim ama son zamanlarda enteresan konuşmaları mevcut.

her neyse, bu adamın 1995 yılında gülen hakkında bir konuşması var ki adam 21 yıl sonrasını görmüş.

Körün taşı mı denk geldi yoksa adam bir dahi mi artık siz karar verin.

https://www.youtube.com/watch?v=g4a2SxXfI2I
Bir türlü gebermeyen fesli deli. Tarih bilgisi sadece Atatürkü kötülemek olan şahıs
Kendisine methiyeler düzen allahsız orospu çocuklarının olduğu herif. Inşallah bu herifle haşrolursunuz.
Karadenizli olmadısından mütevellit rumdur yunana muhabbeti ancak böyle açıklanabilir.
bunun ve destekçilerinin ne olduğu belli.

analarını zamanında yunan askerleri sikmiş bir güzel atatürk zulümden kurtardı ama kan çekiyor herhalde sonuçta yunan.
buna alleme diyenin hemen Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastahanesine kapatmak lazım.
hakaret etmek amacıyla kullanacağın her nesneye gerisin geri hakaret teşkil eden oksijen israfı. premium gold orospu evladı.
Güzel(!) haberini bekliyoruz..
kemalist diye tanımlanan mustafa kemal atatürk'ün ilke ve devrimlerine inanmış hiçbir insan tarafından hiçbir şart altında hiçbir fikri desteklenmeyecek olan vatansız bir piç. fazlası değil. tarihçi, üstad falan diyorlar şaka gibi.

atatürk düşmanı, cumhuriyet düşmanı bir zihniyetin sunduğu her fikir, kurduğu her cümle, aldığı hnefes bu vatana ihanettir. bu kadar açık ve net. bu raporlu feslinin fikirlerinin peşinden koşanın da ayrıca beyninin tasını...

he diyeceksiniz ki dünya liderimiz bile onu hastanede ziyaret etti...

o zaman ben de derim ki aynı dünya liderimiz "yahudi üstün hizmet madalyası" aldı. siyonizmin kurucunun mezarı başında saygı duruşunda bulundu.

atatürk mü? bugün bile ölümsüz fikirleri ve devrimleri tüm dünya tarafından saygıyla anılıyor.

bir orospu çocuğu ile ilgili entry'de ata'mızın adını da bu kadar çok andım. kendime de kızmadım değil.
ciddi ciddi cenazesi toplumumuz için büyük bir fırsat olabilir. * *
bu adam keşke fetö galip gelseydi dese şimdi kellesini istiyorlardı ama ortak paydaları atatürk düşmanılığı olan kesim milletimize yapmadığı zulüm, işkence, hainlik kalmamış yunan'a laf etmiyor.

fetö kalleş de yunan dost mu?
(bkz: kahvehane hikayecisi).
israftır.
maalesef bu sabah da yatağında canlı bulunarak bilim dünyasını derinden sarsmıştır..
sürekli kendisine açık ve düpedüz küfürler edilen âlim.
Hala ölmedi mi bu münafık?
beni Yunan hekimlere emanet ediniz.
-kadir mısıroğlu
arkasından 100 köpegin havlamadıgı kurt kurt sayılmaz sözünü haklı çıkaran yaşlı kurttur..

adam iki tane belge sunuyor, bakın küfür ve hakarette etmiyor, ha siz xi veya yyi sevmiyorumu hakaret olarak algılıyorsanız o ayrı mesele, onlarca köpek salyalarını akıtıyor.

dangalagın biri de münafık demiş, böyleleri derhal içeri atılmalı.. haine ateiste hatta şeytana bile tahammül edilmeli edilebilmeli ama ahmaga nerde durdugunu bilmeyen salaga bence tahammül edilmemeli..

ya bi insanın bu adamı münafık diyerek eleştirebilmesi için beyinsiz olması lazım net.. hain denilebilir çünkü onun karşısındakiler de bize göre hain, bu nerden baktıgınıza baglı..

ama allah aşkına bu kadar beyinsiz olabilmek için ne gördü misal bu kini kusan gerizekalı..

bu kuduz köpekler böyle işte, adamı delirtilrler sonra fıkrasına gülünmeyen adam diye gülerler, hasta ederler daha ölmedi mi derler..

ne zaman bunlar aşılanacak merak ediyorum dogrusu.
ne diyor sevgili sezai karakoç reyis, onlar sanıyor ki biz sussak mesele kalmıyacak..

mesela kadir mısıroğlunu sustursalar mesele kalmayacak onunla aynı fikirde olanlar da nasıl olsa susarlar..

tamam lagım faresisiniz, kuduz köpeklersiniz ama bu kadar da aşagılanmayın..

siz tarihi şahsiyetlersiniz, korkunuz bir kadir mısıroğlu denilen 70 küsur yaşındaki gariban adam mıdır?

o halde siz ne küçük ne igrenç mahluklarsınız, tek silahı konuşmak fazlasıyla konuşmak olan birine agza alınmayacak igrenç hakaretlerde bulunuyorsunuz..

yani kadir mısıroğlunu susturunca, öldürünce burdan şerefsizce alenen hedef gösterince mesele mi kalmıyacak sanıyorsunuz..

misal mısıroğlu susunca internetteki onca belge ortadan mı kalkacak..

venezilosta mı susacak.

latife hanım da mı susacak..

vedat uşakligilde mi susacak..
istanbul fatihte üniversite okurken karşımdan gelmişti bir kere o derece meymenetsiz bayanlara karşı bakışı da iğrençti. Tez vakitte tarihten silinmesi dileği ile.
Yahu Raporlu Bir
Deliyi Niye Ciddiye Aliyosunuz
Eeeee
Onu Dinleyenlerde
Akıl Fukarasi Comarlar olduguna bi sikinti
Yok...
EDIT=IFTIRALARIN BEDELINI OBURKI DUNYADA cekicek olan bi
Mahlukat....
it ürür kervan yürür. adama dil uzatacağıza işinizi yapın. sözde fikir özgürlüğünden yanasınız. siz ilk önce hastalıklı zihinlerinizi düzeltin.