bugün

(bkz: olsa da yarılarak gülsek denilen olaylar)
(bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)
götürürler merkeze siktirirler herkeze.
valla şu an da değil de ilerde yunanistan tarafına kitlersek ülke toprağını kirletmemiş olur.
mezarına saldırılması kimseye yakışmaz ama mezarına işenebilir.
olmasında bir mahsuru yoktur. şehitlere layık bir cenaze merasimi yapıldı buna. oysa vatan hainlerine gösterilecek saygıdan fazlasını haketmiyordu.
stalinin ayetel kürsi yazılı kağıtları düşmana attırdığını iddia eden bir herif bu. allah rahmet eylesin de ne saçmaladın dayı sen ya? milletin kurmayları bernard lewis bizimki de buydu amk.
Ben sana bok demem boklar duyar ar eder
Bir zerren boka düşse onu da murdar eder

Şiirinde neyzenin hitab ettiği kişinin mezarına yapılan/yapılacak saldırıdır.
kadir mısıroğlu ve destekçileri bu ülkeye verilmiş en büyük zarardır bunların idami vaciptır ve desteklemek vatani görevdir.
yunanlı faşistler üzgün...
Bu adam ölmeden önce fikirleri öldü zaten, fikirleri kendisinden sonra da yaşadığı için mi bazı yerlerde hala nefreti diri?

Açın idaalarina bakın (hepsi saçma olabilir ama sonuçta iddaa makamına gelmiş bir kere) yalanların ki öyle yaptım ve bitti artık sadece bir insan o benim için. Mezara saldırma fikri bile o insandan daha aşağı yapar sizi.
yürek isteyen eylemdir.
yerini bilsem gidip sulayacam gübreli gübreli.
Aklı başında kimsenin yapmayacağı bir eylemdir. Dirisini siklemiyorduk, ölüsünden bize ne aq.
Kendisinin ölmüşlere saygısı olmadığı için ölene saygı edebiyatına hiç girmeyin bence.
Zaten Bunun gibi din istismarcısı tüccarlar öldükten sonra yavaşça silinir giderler.
Zamanında Sözlükte bunun sikini tasağını kaşıyacak kıvamda adamlar vardı, onlar bile lafını etmez oldular.
Kendisinin yobaz bir pislik olduğunu düşünürüm. Ölümüne de sevinmiştim.

ancak bir mezara saldırmak hiçbir etik anlayışına sığmaz. Bunun din ile de alakası yoktur. insaniyetle alakası vardır.

Adam ölmüş gitmiş amk.

Hikaye bitmiş.

"mezar" dediğin geride kalan insanlar için bir hatıradır. Ölü kişiyle alakası yoktur artık.

insan olmak lazım.
yunan'ın kırmızı çizgisidir. ege de sular ısınacak yine.
Her ne kadar Türk düşmanı, ingiltere hayranı ve sempatizanı olsa da ölüp gitmiş adamın mezarına saldırmak yakışmaz.