bugün

kemalizm terörüdür.
kadir gecesi ayininden ziyade sadece tipten tutuklanmaları bile olası adamlardır.
Camide namaz kılmayan tarikatçıların tutuklanmasıdır.Ne tür bir ayin yapıldığı belli değildir.Ayin diyor gizli diyor nasıl ibadet eden mumin olmuşlar enteresan olan durumdur.Bu tutuklanmalarını haklı kılmamaktadır orası ayrı kimseye bir zararları yoksa isterse ayin yapıyoruz diye düzüşsünler kimseyi bağlamamalıdır.
velev ki namaz kılmış olsunlar. günümüze bu şekilde yansıtmaya çalışan zihniyetleri anlamak zor. şimdi ki yönetimin getirmeye çabaladığı emperyalizm köpeği bir şeriat sistemi değil mi? asıl istediğiniz bu değil mi? bakın atatürk o kadar da iyi bir lider değilmiş mi demek istiyoruz bu gazete parçası ile. peki ne istiyorsunuz? atatürk'ün yönetimsel olarak yanlışları var mı? tartışabiliriz. ben de bir kaç yanlışını objektif bakınca görüyorum. bugün çapulcu olarak tanımladığınız insanları içeriye atmak için bak eskiden bunlar yapıldı artık sıra bizde mi diyorsunuz? bu resmi hangi düşünce buraya ne amaçla koyuyor düşünün isterim.

tayyip geldi dininizi kurtardı mı? sokaklarda başı kapalı götü açık görüntüler çıktı lan neyin dininden bahsediyorsunuz. sırf birilerine yaranmak ve işlerinde yükselmek için insanlar nasıl giyineceğini bilemez oldu. kapanmayı bilmeyen kadın da kapanınca kıçı açıkmış değilmiş bilmeden kapanıyor. bunu mu istiyoruz? tayyip bize bunları getirdi. görmedim ben öyle bir kadın derseniz sizin için internetten bulabilirim.

dedik ki hadi atatürk böyle dindar insanları katletti diyelim lan sizin istediğiniz olsun. öyle olmadı ama demek istediğiniz öyle olduğu için sizin istediğiniz olsun. düşmanını düşmanının taktiğiyle yenmek zor iştir. aynı taktikle laikliğin savunucularını içeri alıyorsun. susturuyorsun. peki bunun sonu ne olacak. bir gün başka adam gelecek. o taptığınız tayyip erdoğan için neler diyeceksiniz neler. öyle olmadı mı? partisi kapatılınca ilk sevmediğiniz adam bir anda erbakan olmadı mı? sizler iki yüzlüsünüz. bugün atatürk gelse ayaklarını yalarsınız. neden çünkü o başa geçer. kim başa geçerse yalamaya alışmış bir milletsiniz. yarın bir ateist geçse ülkenin başına sokaklarda kuran yakanları görürüz cidden. neden yalamaya alışmışsınız siz. başka bildiğiniz yok. atatürk'ün yanlış yaptığı bir şey de bu millete birey olmanın ne kadar büyük bir erdem olduğu. bunu bilseniz bir cemaate mensup olmak yerine özünüz olsanız bu ülke o zaman hak yenmeyen bir ülke olacak. ve o gün siz bir dava ile ülkenin başındakilerden hesap sorabilecek haklara sahip olacaksınız. ama öyle bir şey olamayacak korkmayın. çünkü hepiniz kişiliklerinden ödün verip yalamayı birinci vazifeniz olarak kendinize kabul ettirmişsiniz.

unutmayın, zulme uğrayan imkanını bulduğu anda zulmetmediği gün barış gelir dünyaya.
herşeyi geçtim gizli ayin nedir arkadaş. Bu haberi basan bastıran bu kadar mı kör. Adamlaar sanki kötü birşey yapmış gibi bunu haber yapıyor. Neyse ilahi adalet elbet tecelli eder.
yanlış kişilerin başa gelmesi ile ortaya çıkan durumdur. her ne görüşte olursa olsun başka kişilerin fikir ve inançlarına saygı göstermeyen adamlardan lider olmaz, olamaz.
tarikat mensubu oldukları için tutuklanmışlardır.
insanlara yobazlıkla suçlayan adam içi bomboş ve karaktersiz adamdır.
insanları karalama itibarsızlaştırma çabası bu değil mi bölme ötekileştirme çabası değil mi yeni sıfatlar eklemek yobaz dediğinin eğitim hakkını kendi ellerinle kendi kisvelerinle suretinle elinden almadın mı yakmadığın yer kalmadı hakkını hukuksal ara dediğin insanlar sesini çıkarmadı kim oluyorsunuz da sen hakkını hukuksal arayacaksın böyle olmaz diyorsunuz sonra etrafı yakıyorsun doğacak sonuçlara tepkini hukuksal göster medeni insan ilerici insan bazıları arkadan topluyor nasıl olsa.
unutmayınız ki!! gösteriş olsun diye namaz kılanlar , ibadet edenler çoktur aramızda ...
kuran'ın emrettiği din olan islamın araplaşması teee o vakitlerden başlamış çok üzücü.
asıl üzücü olan ise bu araplaşmanın önünün kesilemediğidir.

arap sevdalıları kuran müminlerini katletti yıllardır.