bugün

kimi boş insanlar vardır, size asla bir şey katmazlar tamamen vakit kaybıdırlar. kadavrayla bu tarz nahoş ilişkiler içerisinde olan bu insanlar da rahatlıkla bu gruba dahil edilebilir. *
ileride sizi muayene edecek doktor adaylarıdır. aman dikkat!
ileri versiyonu;

kadavrayla fotoğraf çektirip çerçevelettirip, evin en stratejik yerine asmak.
öğrencileriyle foğraf çektiren öğretmen , müvekkiliyle fotoğraf çektiren avukat gibidir.
öldükten sonra bile facebook'a fotoğraf yüklememizi sağlayan mübarek insan.
(bkz: çaylak ettiği yazarla fotoğraf çektiren mod)
düşüncesi bile komik.*
muhtemel amacı fotoğrafı facebook ta paylaşıp ilginç yorumlar almak olan öğrenci davranışı.
buzdolabı almış öğrencilerin buzdolabının içinde fotoğraf çektirmeleri.
(bkz: abra kadavra)
kurban bayramında kurban edilmiş hayvan ile fotoğraf çektiren veterinerlik bölümü öğrencisi,
elektronik devre ile fotoğraf çektiren elektrik-elektronik mühendisliği bölümü öğrencisi,
torna tezgahı ile fotoğraf çektiren makine mühendisliği bölümü öğrencisi,
uzun bir elektrik direği ile beraber fotoğraf çektiren elektrik-elektronik mühendisliği bölümü öğrencisi ile makine mühendisliği bölümü öğrencisi,
kumaş ile fotoğraf çektiren tekstil mühendisliği bölümü öğrencisi vs...
kadavrayla fotoğraf çektiren tıp öğrencisi , kafası olmayan heykellerin kafa kısmına da kafasını koyarak fotoğraf çektirmiştir zamanında. zarar falan gelmez ondan, çok da iyi bir doktor olacaktır...

`http://images.habervitrin...im/k_aksu09_in_yapiti.jpg`

amanın amanın... son dakika, itü sözlükten çalıntı çıktı başlık... dedim ki, bi de kadavra ile fotoğraf çektirmiş tıp öğrencisi bulayım da, onun resmini de koyayım. ben arar iken google- görsellerden ahan da bu başlığa rastladım, utandım yapmayın lan böyle şeyler...
(bkz: cinsel ilişkiye girmiyorsa sıkıntı yok)
kadavradan daha yakışıklı veya güzel çıkacağını bilen öğrencidir,soğumadan facebookta paylaşılır.
anatomi labaratuarlarının bir kuralı vardır. kadavraya adeta yaşıyormuş gibi saygı gösterilir. hatta kadavranın yanına giderken önlük iliklenir ki normalde bunu normalde hocanın yanında bile yapmazsınız. birçok anatomi labaratuarında fotoğraf çekmek yasaktır. bunun bir sebebi pratik derslere gelmeyip fotoğraf albümünden çalışmanın önüne geçmek olsa da bir diğer sebebi de ölüye saygıdır.

fakat benim kişisel inancım kadavrayı şebek haline sokmadan çekilecek bir fotoğrafın çok da büyütülmemesi yönünde.
facebook'a koyarak hava da atar bu ibine.
burada ölüler dirileri eğitir sözünden yola çıkılırsa eğitmeniyle fotoğraf çektirmek istemiş öğrencidir kendisi.
istanbul Tıp'ta Özcan Gayretli'nin salonunda olursa geleceğini tehlikeye atmış kişidir.Kadavralar da vakti zamanında insandı ve ölü olsa bile saygıyı hak ediyorlar.
Fotoğraf çekinirken elleri kadavranın neresinde merak ederim .
tıptaki apaçi öğrencileridir.
facesinede koyuyorsa kesin psikoloji bölümüne gitmesi gereken öğrencidir.
1. sınıftaki öğrencidir. * kimse 2. sınıfta çektirmez. görgüsüzlüktür ama tıpa yeni başlanmış olduğu için o zamanlarda bunun görgüsüzlük olduğunun farkına varılmaz.
hak verdiğim öğrencidir, ben tıp öğrencisi olsam ben de çektiririm. neden eleştiriliyor bu kadar anlamadım. sanki her gün morgda yatıp kalkıyoruz amk. ölüyle derse giriyorsun lan! daha ne atraksiyon bekliyorsun hayattan? iki tane sikindirik kafede bile onlarca foto çekilip koyuluyorsa facebook'a bu olay başlı başına bir albümü hak eder.
o olursa.
(bkz: 1 yıl 15 ay olsun)
tıp'ı yeni kazanmış öğrenci tipidir. alışır.
kendisi için, stetoskopu ile fotoğraf çektirmekten zerre farkı olmayan durumdur.
haa niye foto çektirsin, o da ayrı tabi. ama adamların kafaları farklı çalışıyor, ne yapacakları belli olmaz bunların.

yani şaşılacak bişey yok. o kötü bişey yaptığını düşünmüyordur muhtemelen.