bugün

(bkz: ben bir kültür mantarıyım)
çok doğaldır gidip kütükleri sevecek halleri yok.
kültürlü erkeği seven kadınları geçtim, kültürsüz insanı kim sever ki?
sene 2012 olmuş hala az çok teknoloji, tarih, genel kültür ve dünyadan haberi olmayan insan varsa bence dışlansın lan.

tabii burada kast ettiğim yeni nesil, 20-35 hatta 40 yaş arası.

tanım: doğru bir önermedir. evet.
doğru önermedir. sonuçta bilgi de güçtür.
fakat kültürlü erkekler genelde kendisine hasta olan kızları seçmezler.
* *
bir bakıma,karşı cinsle eksik yanlarının giderilmesine yönelik bir edimdir. *
çevresine dikkatle bakacak birinin rahatlıkla doğruluğundan şüphe edeceği iddia. ya da biz paralel evrende yaşıyoruz.
yakışıklılığa gençken önem verip serseri peşinde koşan kızların, yaşı ilerledikçe doğru yolu bularak efendi ve kültürlü beylere yönelmesidir.
mümkünlüde herşey mümkündür...

görsel
Ben yanlis evrende yasiyorum galiba... Cevresine biraz bakan, butun guzel kizlari serserilerin goturdugunu gorur... O kadar descartes, hobes, hume okuduk, kicimiza girene kadar matematik, fizik ogrendik, ekonomiyi, dunya politikasini takip ettik, muzik dersi bile aldik... Universite ogrencisiyken calismaya basladik falan, kulturun ta vajinasina koduk, yine bakan yok...
olabilecek bir düşünce dediğim, ancak her şeyden bir tutam olması kanaatimde olduğum bir durumdur. yani bir erkeğin ultra yakışıklı olup oksijen israfı yapmasıda yavandır.
'hangi kadının' sorusunu akla getirendir.

Ne saçmadır bu genellemeler, her defasında şok olurum.
Kadınlar ne abi? Kesme şeker mi bunlar?
Hem senin kültürlü erkekten kastın nedir?
Ayrıca kültürlüyü 'serseri olmayan'la eş değer yapan nedir?

Özetle kullandığın nedir?
Ben de istiyorum bu kafayı. Şerbetimi odama getirin.
normal bir durumdur. kültürlü ve kendine yetiştirmiş bir erkeği herkes sever, ona herkes saygı duyar.
önce kültür tahlili yaparlar, çıkan sonuca göre teşhisi koyup severler.
yanlış önermedir. doğrusu kültürlü kadınların kültürlü erkekleri sevmesi olmalıdır.
konuyu yalnızca kültürlü/kültürsüz olarak ele alırsak tahmin doğrudur fakat kaba veya umursamaz (kimileri "cool" da der) adamların da toplum içinde "kültürsüz" olarak yaftalandığına tanık olabiliyoruz mesela.

vaziyete buradan bakarsak durum hiç de sanıldığı gibi değildir. kendisini ve hayatını güvence altına almak isteyen kadın profili halihazırda mevcut bulunan evrimsel aşamada hala baskın bir profildir ve birçok kadının bilinçaltında -veya belki de genlerinde- hala bu güvence altında olma ihtiyacı vardır. yani en azından ben öyle sanıyorum. bu tip erkekler de genelde karşı tarafa hiçbir şey belli etmediklerinden -gizemlerinden- veya doğrudan maço olduklarından -"ben seni her şekil kanatlarımın altına alırım yavrım" mesajı verdiklerinden- dolayı kadınlara çekici gelme olasılıkları yüksektir. tabii bir kadının gözüne hoş gözükme meselesi sadece bununla da sınırlandırılamaz. işin içinde tavır, fiziksel güç, zeka, bilgi birikimi, yetenek gibi pek çok değişken vardır.

öyle boş konuşasım geldi, tarihe not düşeyim dedim. benim yorumlamam bu kadar, hadiygünler.
uzaktan ya da kedi, köpek sever gibi severler hep. duygusal anlamda sevebilenine henüz rastlamadım...
kısmi yalandır efenim.
araması için ilk önce kendisinin böyle bir donanıma sahip olması gerekir. eğer sahipse de zaten erkeğini bulmuştur.
efsanevi yalandır.

kadınlar kültürlü erkeklerden nefret ederler. sadece kültürlü taklidi yapan bayağıları beğenirler.

şal takmak yeterlidir. yerler. heheheh

çoğu zaten kültürlü erkekten tiksinirler mis gibi odunlarıız var bizim.

şöyle kolunda faça, kavga çıkarmaya dünden hazır sinirlendim mi sevdiceğinin suratına tokadı yapıştırabilecek. (bunlar küçük renkleri ilişkinin)

ya da şöyle kalabalmk bir mekanda dövecek ki ilişkilerindeki sorunları toplum nezdinde çözebilsinler.

not: ben ne kültürlü taklidi yaparım, ne de şiddet uygularım, sadece şiddet uygulayanlara olan ilgiden bahsettim. bir gerçekten.
berbat bir genelleme. doğru olsaydı bade işçil'in mahsun kırmızıgül'e vermesini açıklayamazdık.
yalandır. kadın milleti ağzı laf yapan cebi şişkin erkekleri sever.
kadınların kendilerini her konuda bilgilli bulmaları ve bu yüzden kendilerine yetelilik düzeyi yüksek erkeler aramalarının sonucudur.
kim demişşe yalan söylemiş. yok öyle ibr şey. 100 kadın getirin, 100 er tane de paralı erkek ve parasız kültürlü erkek. paralı erkeklerin nerdeyse tamamını kadınlar seçer.bunu yaparken o erkek "kültürlü mü,zeki mi,oturmasını kalkmasını biliyor mu" diye bakmazlar.görünene bakarlar. o da para. kültürlüyü elerken olumlu yönleri onları ilgilendirmez. parasının olmaması yeter de artar bile.

para biraz karşılaştırmanın objektifliğini bozuyor. sonuçta olmazsa olmaz. değiştirelim bakış açımızı. bu 100 kadının karşısında 100 ukala ve 100 kültürlü adam olsa yine ukalaları seçerler. düşünürler ki ukalalar artist olur, böyle olunca da bizi koruyup kollarlar. kültürlü adamı da bu yüzden araştırıp öğrenince içindeki kabalığı gitmiş sakin bir varlık görürler, ki doğrudur.okumak,araştırmak insanı dinginleştirir;içindeki kavgacı tarafı bastırır. böyle olunca kadınlar bu erkeklerin toplum içinde kendilerini sahiplenemeyeceğini düşünürler.

aslında kafa yormaya fazla lüzum yok. para=iktidar.ukalalık=bilmediğiini bilmeme,ahkam kesen adam olma.bunun kadınlar için karşılığı yine otorite. kadın da güce tapan varlık...
şimdi bu başlığa kadınlar cebi şişkin erkek arar , cüzdan kabarık mı ona bakar minvalinde yazı yazan ne kadar yazar varsa hepsinin cebine 3bin türk lirası nakit atıcam bakalım kaç tane kadının dikkatini çekebilecekler merak ediyorum . bu arada rus çağırmakta sayılmıyo haberiniz olsun .

not : ciddiye alıpta mesaj atan olursa banka hesabımda 21 tl param vardı havale yaparsamm elinize 20 tl ulaşır ,gayrisine söz veremem . ama harikulade kültürlüyümdür .