bugün

kadınları guclu kılan ozellıklerdır.. bazen maddıyat bazen sabır bazen makam dır.
ekonomik güç.
yaz aylarında kısmen dışarıdan gözlemlenebilen özelliklerdir.
erkekleri güçlü kılan özelliklerden farklı olarak;
umm bilmiyorum. galiba bütün hepsi bütün cinsiyetler için geçerli, sadece kadınlar için değil.
bir erkekten maddi-manevi yardım beklemeden, kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde durabilen kadınlardır.
tevekkül ve ihlas...
bir insanı güçlü kılan bütün özelliklerdir. kendi ayakları üzerinde durabilme, çalışarak kendi parasını kazanabilme, kimseden korkmama, vs.
kadın yaratığının hayata tutunmasını sağlayan özellikler bütünüdür.
herşeyi affedip hiç birşeyi unutmamaları gibi.
ferhunde kişisinden yola çıkarsak ;fettanlık, entrika, güzellik.
normal hatunlardan yola çıkarsak ; özgüvendir efenim.
anne olmaları.
http://www.hiphopgalaxy.c...ronica-honeys-480x352.jpg
göt dediğimiz organdır. gerçekten çok güçlüdür. erkeğinkinin 3 katıdır. sıcaktır, yumuşaktır, okşaması güzeldir. yastık niyetine yatılabilir. yastıktan daha ortapedik olduğuda bir gerçektir.
bulunduğu hatun bünyesini güçlü yapan özelliklerdir. günümüzde pek çok insan için; para olmakla birlikte, benim için; akıl, zeka, özgüven ve cesarettir.
tıp tabiri ile vajina halk tabiri ile 250 gram ve güzelliği ile erkeleri kandıran her katın düçlüdür.
"benim kocam x" "ben x beyin garısıyam" diye övünerek, tek vasfının o zengin adamın karısı olmak gibi göstermemesi.

misal.
en başta söyleyeyim bu bir ankettir.
akabinde ve detayında saçlarıdır efenim.
(bkz: samson)
Kadınlar yaradılış nedeniyle güçlü olmak zorunluluğundadırlar, ağrı eşikleri dayanıklıdır. Ağrıya dayanıklılık güçlü olma özelliğidir.
(bkz: hayvani kaslar)
(bkz: kendini sevmek)
- sabır.
- dur diyebilmek.
- inat.
"dünya kadar mallarının" olmamasıdır efendim. alternatifine sahip olmaları da olabilir tabii
eski sevgilisinin aklınca verdiği ayarları takmamasıdır. sonuçta ortada kadının iyi niyeti vardır.
guzellik.
kişilik..
misk kokusunu bağrında taşıyan nazik ceylan misali olan kadın, yavrusu ile ilgili bir tehlike söz konusu olduğunda kükremiş aslan heybeti ve yırtıcılığında olabilir.
en zayıf karakterli kadın bile insan içinde mimik ve davranışlarından taviz vermiyorsa, ağlamıyorsa, kontrolünü kaybetmiyorsa ve konuşmalarının kendinden eminliğini iyi sergileyebiliyorsa, karşısındaki için her zaman güç sahibidir.