kadınları anlıyorum diyen erkek muhtemelen yalan söylüyordur . bu zamana kadar kadınları anlamak için onca çaba harcayan erkekler henüz karşı cinsi anlayamamışlardır . (bkz: ben)
vardır böyle erkek efendim. az da değillerdir hem de. lakin çok sevdiği bir oyuncaktan zevkini aldıktan sonra onu kırıp atan çocuk gibi kaçak ve kuralsız avlanan kadınlar yüzünden nesilleri tükenmek üzeredir.

Edit: Ben mi? La bi siktir git.
yalancı olan erkektir. anlayamaz, sadece yalan söyler.
ben söylemem sen anla modunda anlaşılamamaktan şikayet eden bir kadın ile muhatap ise vay halinedir o erkeğin.

(bkz: ii gclr sn anlmdn gliba s s)
Kadınlar bile kendi kendini anlayamazken cevvallik yapıp ben kadınları anlıyorum yeağğ diyerek yanılsamaya kurban olacak erkektir. Kadınlar matematik gibi çözdüğünüzü sanarsınız, bir baktınız mı küçük bi hesaplama yanlışı, cevabı s.ker atar.
Karşidaki bayan dengesiz degilse, anlayisliysa, sadik ve herseyden onemli durustse neden anlamayalim ki? Kaldi ki tek beklentimizin sevgi oldugu bir dunyada...
ben anlıyorum. hemen özetleyim.

kadınlar sevilmek ister. sevdikleri erkeğin en saniye ilgisini isterler.

kadınlar zevk düşkünüdür. makyajı erkekler için yapmıyorlar tamamen yüzleriyle ilgilenmek bir zevk, bir hobi onlar için.

kadınlar sıkılgandır. üzerlerine gidince hemen bunalırlar.

kadınlar sevilmek ister. sevdikleri erkeğin en saniye ilgisini isterler.

kadınlar tembeldir. zora gelemezler bu yüzden zengin erkek isterler.

vs
Yoktur. Zira anladığımızı zannediyoruz, ama kadınlar gibi değişken ve duygu dolu varlıkları anlamamız mümkün değil. En azından anlamaya çalışıyoruz.
meriçlerin bir gün belki diye yazdığı başlık evet.
Kadınların ne mal olduğunu da anlayan erkektir. Onları kullanmayı, idare etmeyi, yönetmeyi ve yönlendirmeyi iyi bilir. ilişkilerinde daha başarılı ve mutludur. Karşısındakini de mutlu eder.
Dinleyen erkek olabilir. Hoş günümüzde kim erken konuştuysa o dinleniyor. Bir nevi döner kavşaktan kim arabanın burnunu çıkarırsa o kazanır gibi.
hayatındaki kadınların çok büyük bölümünün friend zone denen çukura fütursuzca salladığı erkektir. hiç bir kadın kendisini anlayan bir erkekle ilişki yaşamaktan mutlu olmuyor. çünkü kadınlar, düzeltmeyi sever...senin bozuk bir yanın olmalı ki kadın onu düzeltme dürtüsünü bastıramadığı için seninle olmalı.

ne diyor mete* "kadınların özelliği ne biliyor musun? seni sen yapan özelliklere aşık olup sonra senden o özellikleri almaya kalkıyorlar"
doğmamıştır - doğurulmamıştır.
kadınları anlayacağıma sikimi keserim daha iyi. bir kere anlayacak gibi oldum az kalsın vurduruyordum. ghgjh
Suphanallah ilk defa görenler beğensin.
kadınları anlamış gibi yapan erkektir. demek istediğim şeyin özeti bir kadını sadece kadın anlar.
Ben daha erkekleri anlayamadım kadınları hiç anlayamam. Takdir edilesi erkektir.
kadınlar anlanılmaz sadece sevilir. anlayamazsın anlıyorum diyen sıkar ziyadır. erkekler olarak düz basit canlılarız dobrayız anlaşılırız da kadınlar anlayamazsın saniyede elli aklı gelir.

mesela kafasında kurar mantıksız birşey için senle kavga eder. tamami ile hormonların etkisinde duyguları dalgalı habire değişiyor.

mesela ben serseriyim bu serseri halime aşık olmuşsun sonra niye efendi saf olmuyorsun değiştirmeye çalışması, tipime ağzımın laf yapmasına aşık olmuşsun sonra kızlar sana niye bakıyor eee sen niye baktın o zaman.

birde medyum muyuz. üzdüm mü çık kırdım mı çık eee sen biliyorsun. sebepte bana mesaj atmış geç cevap vermişim sanki isim gücüm yok sonra görüldü atıyor cevap yok sonra niye bana yazmıyorsun sevmiyorsun.
(bkz: sons of anarchy)