bugün

Beyniyle uçkuru yer değiştirmiş bir erkeğin normale dönmesi durumundan sonra yaşadığı aydınlanmanın etkisidir aslında..

başlık başıma
Çok kadın hiç kadındır oğlum, yanlızlıktır sonu.
tespitin kralı.
Kadın yenilebilir bir şey değildir. Kadına doyma çabası taşıyan, adam zaten değildir. Hayvan olması muhtemeldir. Dolayısı ile sonradan adam olması imkansızdır. Ondan bir bok olmaz.
(bkz: tespit yaparken sıcmak)
bazı şeyleri aşmış adamdır.
tersi: (bkz: friedrich nietzsche)
çok ama çok dogru bir tespittir. şimdilerde yaşanan aşkların sadece cinsellik oluşundan bu cümleye layıkını verebilen adam sayısı neredeyse yok diyecek kadar azdır. oysaki bir gülüşün bir bakışın neler ifade ettiğini unutmuş o kadar çok insan var ki bu hayatta. evlenilesi erkektir. adam gibi adamdır, adamın hasıdır. * *
kadına doyduğu için doyumu başka cins ya da şeylerde aramasından çekinilecek insan tipi olarak da düşünülebilinir. her kadına doymuş olan evinin erkeği çocuklarının babası karısının kocası olacak diye bir durum söz konusu değildir.
çok başarılı bir tespittir. bol aliterasyon barındırır ve okunması, akılda kalması da kolaydır. yazarı tebrik etmeden geçemeyeceğim.
erkek çapkın olmasa bile kadına yetmez, illa o tasmayı adamın boynuna takacak ki kadın rahat etsin.
(bkz: kadına doymuş adam)
(bkz: mantık hatası)
adam kadına doymaz efendim. Kim yemek yemeye yada su içmeye ömrünün sonuna kadar son verebilir ki ?
''kadına doymak'' diye bir durum hiçbirzaman mümkün olmayacağı için geçersiz olan olaydır...bir erkek andropoza girmediyse,testislerini kaybetmediyse yada testosteron ve dht gibi androjen hormon düzeyilerini azaltan herhangi bir hastalığa sahip değilse herzaman için karşı cinse karşı cinsel ilgi duyar..

ancak burada önemli olan zihniyettir..hayvani duyguları beyinde yenmektir..

yani ''iki bacak arası ile değil iki kulak arası ile düşünmek''tir..
(bkz: eşcinsel olma eşiği)
rastgele seçilen bir çift incelendiğinde
erkeğin kadına doymuş adamlık oranı, kadına doymamış adamlık oranından fazlaysa; kadının da adama doymuş kadınlık oranı, adama doymamış kadınlık oranından azsa, adamla kadının bir ay içinde cinsel birleşme sayısı 40 yapar.

bu ne oğlum, becel reklamı gibi!
ama her türlü sevişmek güzeldir..
kullanım şekli:
günde iki kez tok karna alınmalıdır.
serin yerde saklayınız.
yan etkileri olduğunda en yakın eski sevgilisine baş vurunuz. (başı iyi vurunuz.)
6 ayda bir de kadın doğum uzmanına muhakkak görününüz ancak göstermeyiniz.
o zaman jigolo'lar has adamdır.
kesinlikle doğru bir önermedir ve çift taraflı çalışmalıdır.

(bkz: erkeğe doymuş kadının kadınlığına doyum olmaz)
iş tecrübesi olmayana iş verilmez gibi bir şey. sen verme, o vermesin nasıl doyacak bu adam kadına?
en büyük yalanlardan biridir erkek doğasına aykırı,erkek aşıksa ve mutluysa zaten diğer kadınlar onun için sadece kadındır ve arayış içinde olmaz kadına doymasınada gerek yoktur zaten kadınından memnundur ve mutludurlar.
kadına doymaktan kasıt olarak burada erkeğin tecrübesine işaret ediliyor olmalı. çünkü ben bu başlıktan bunu anladım ve üstüme alındım. nice ergenler bu lafa karşı söyleyecek sözlerin şimdiye kadar asgarisini dile getirmişlerdir muhakkak. ama bu böyle oğlum ne yapalım yani? sormuyor musun sen kedine şimdi lisede kızlar niye kendinden büyüklerle çıkıyor ha? sevişiyor hiç olmazsa adam lan. bu olayda böyle bir şey. hiç zoruna gitmesin kardeşim. yıllarca düzenli şekilde cinsel hayatı olan biri liseli bir ergen ile aynı değerde tutulabilir mi? aynı performansı ve zirveyi yaşayabilir ve yaşatabilir mi hiç?
tespit tamamen doğrudur. çünkü (bkz: kendimden biliyorum).
abazan kızlarımızın, yaşı büyük erkek merakını bir kalıba uydurmak için öne sürdükleri söz.
Hayatı karı kız olmayan erkeklerdir. Nadir bulunur. Adam gibi adamdir. Sohbeti iyidir.
öğrenciden çok öğretmen pozisyonuna gelmiştir.
doğrudur.yaş arttıkça kalite ahlak ve olgunluk artar.

(bkz: hüseyin üzmez)