bugün

Hostlandigi erkekle samimi olması mesela.

Kaşar işte düpedüz.
ekşi'den çalınmış bir başlık, bu kadının referansı olabilir.
kendi sevgilisine sarkıyor oluşu.
gozlemlerime gore kendi kasarlik seviyesi. hemcinsine kolay bir sekilde, kasar gibi etiketler yapistiran karilar en adi kasardir bence.
başlığa bak mk. 3 bilinmeyenli denklem gibi

evli olduğunu bildiği halde erkeğe yavşaması ve bunu adamın karısının yanında yapması yeterli.
asılsız veya gerçek herhangi bir tehlike hissetmesidir. eski erkek arkadaşının yeni sevgilisi, şu anda yazdığı kız, fotoğrafını beğendiği paçoz... şeklinde uzayan listeye giren veya girebilitesi bulunan her kız buna dahildir. belli bi sebebi yoktur veya haklı sebepleri olabilir de.. kızın kaşar olup olmaması değildir mesele, eylemi gerçekleştirebilme ihtimalidir. Ayrıca ayrılık öncesi dönemde -kadının o anki ruh haline göre- gidilen herhangi bir mekanda tehdit unsuru oluşturabilecek herhangi bir bayan da kadın için kaşar olma potansiyeline sahiptir. Eyleme geçip geçmemesi mühim değildir, önemli olan potansiyelin olup olmamasıdır. tabi söylenenler her kadın için geçerli olmayıp, ayın belli dönemlerinde aktif olan geçici bir duygu-durum sonucu da olabilir.
erkeğini asılma referansıdır. bir kadının erkeğine asılan kadın kesin kaşardır.
Zaten bu kadınların daha kendi içlerinde anlaşamaması sonucu ülkede bir çok sorun çıkıyor. Siz bir kendiniz birlik olmayı başarabilsebiz bir çok sorun çözülür.
Kendisinden daha güzel olması yeterlidir.

Ulan kendinden daha güzele orospu dersin eyvallah da çirkin demek ayıp değil mi mk var bi tane terli kıllı sığır dolanıyor sözlükte barbara palvini gömmeye çalışıyor.
yoktur. hiçbir hemcinsimi "kaşar" olarak nitelendirmiyorum. kadını cinselliği üzerinden vurma amacı taşıyan iğrenç bir sözcük.

bu sözcüğü kullandığınız manada, en başta sizin, ardından dünyanın "kaşar" kadınlara çok ihtiyacı var... kendini bileceksin.

yok eğer konu karaktersizlikse, cinsiyet ayrımı tanımadan lafımı da çakar, gereken her şeyi yaparım. küfrün, bu sözcükte çok sık rastladığımız gibi samimiyetsiz ve yanlış kullanımına karşıyım; yoksa beyaza da boyarım.
Kadının kadına zulmünü bazen hayretle izliyorum.
Bir kadını, başka bir kadının cinsiyetçi bir hakaretle ezmesini, kendini diğer kadın üzerinden yüceltme çabası olarak görüyorum.

Bihter yöreoğlumsu bir cümle oldu, neyse. *
Bir kadın bir kadının arkasından oruspu diyorsa deli gibi kıskanıyordur, bir erkek bir kadının arkasından oruspu diyorsa deli gibi aşık olmuştur kendine yediremiyordur.
(bkz: kıskançlık)

Bu yaşıma geldim kimseye kaşar vs deme haddini görmedim kendimde diyenleri de uyardım. Bilmiyorum belki ben mükemmel biriyimdir ama olması gereken bu.

Ha unutmadan Kadınlar kadınların en büyük düşmanı.
hoşuna giden erkeği kendisinden daha çok etkilemesidir.
Çevremdeki arkadaş grubumca giyim, erkeklerle olan ilişkisi, üslubu yani sürekli argo konuşması temel etkenler.

Giyim olarak mini etek normal karşılanırken; göbeği açık şekilde giyinmek, düşük bel pantolon ve gömleğin düğmelerini ğöğüse kadar açmak kaşarlık belirtisi olarak nitelendirilmekte.

Erkeklerle ilişkisi yönünden ise tüm erkeklerle laubali ise, kimle konuştuğu belli değil ise yine kaşar olarak nitelenmekte.
Sevgilisi olan yahut evli olan erkeklerle olan fazla samimiyeti referans alabilirler, bu durumda eşi olan kadın diğer hemcinsini böyle adlandırabilir. Evet.
içgüdü.

hacı hacıyı mekkede deli deliyi dakkada bulur derler ya, öyle bir şey işte.
Sahipli adama salça oluyorsa orospudur.

Aşırı cilveli oynaksa mesafe bilmiyorsa da orospudur.
(bkz: göte göt demek)
Sevgilisi olan veya evli olan bir adama yürüyorsa öyledir.