bugün

Bence senin derdin covid19 falan değil başka bir şey sayın dalyarak.
(bkz: kadıköy de yapılan virüs partisi) şeklinde bir başlık olmasına rağmen böyle bir başlık açıp parti ismi vererek provokasyon yapmaya çalışıyor.
--spoiler--

tabi biz gerizekalıyız, evden çıkmıyoruz, sıcakta maske takıyoruz, eldivenlerin içinde ellerimiz sırılsıklam oluyor,

--spoiler--

Sen geri zekalısın o ayrı da evin içinde niye maske ve eldiven takıyorsun o ilginçmiş...

Ayrıca bu durumun ne chp ile ne kadıköy ile ilgisi yok, 3-5 dallamanın yaptığı münferit bir salaklık...
keşke videodaki kişiler tespit edilip ceza alsa. 14 gün programı uygulansa. ceza istiyorum. yazık verilen emeklere yazık. cahilin sağcısı solcusu çekilmiyor. alemin bir akılları da bunlar. normalleşme süreci değil bu moronlaşma süreci.
cehapelilerin yaptığı parti. virüsü yayıp millete saldıracaklar.
Yobaz yahu bunlar, gerizekalı cahil insanlar dedikleri kesimin katılmadığı partidir.
Eyvahlar olsun. Yazık verilen tüm emeklere. En çok yaşlılar ile çocuklara üzülmüştüm eve hapsoldular diye. işi gücü parayı düşündüğümden değil. 2.5 aydır evdeyiz hemen hemen her gün. 8 yaşındaki yeğenimin cuma günü anneannesine bir gidişi vardı görmeliydiniz sevinçten kuş gibi uçuyordu yavrum. Yok ya, Bu millet akıllanmaz abicim. Daha ben ne diyim ki?
görsel
Toplu taşımada kapasite sınırını kaldırırsanız insanlar da açık havada yanyana rahatça hareket edebileceklerini düşünürler. Buna gelene kadar neler var memlekette.
Bir grup embesildir. Ama kızlı erkekli tamam da lezli eşcinselli olduklarını yazar nasıl analiz etti anlayamadım. Bunun yönelimle ilgisi yok. Embesillikle ilgisi var.
ortalığı talan edip bırakan kadıköy ahalisi.

işte bunlar ortamlarda ağaççı çevreci kesilen tiplerdir. allah sizi bildiği gibi yapsın. karaktersiz köpekler. hadi covid'i geçtim ulan hayvanat parti yaptın tamam pisliğini kaldırsana, yanında götürsene it herif. bunların gerçek yüzü budur işte. tek tek tespit edilip gereken ceza verilmelidir.
çağdaş, modern, aydınlıkçı, özgürlükçü gençliğin görüntüleridir. memleketi bunlar aydınlığa çıkaracaklardır; yersen...
Sözde ilerici özde geri zekalı olmak budur.
Onlar solun çomarı ise başlığı açan sağın çomarı. ikiniz arasında da bir fark yok. inşallah bu covid bitecek. Öyle ya da böyle. Ama senin gibi sikko zihniyetin yaydığı virüs ne zaman bitecek ?
camii cemaatini denetlemeye gelen hadsiz basın ın asıl gitmesi gereken yerdir. Müslümanların namazıyla ibadetiyle uğraşacağınıza bu rezilliklerle uğraşın!
Hop hoop. Alooo.

ilk bulaştıran umreciler bunu asla unutmayın.
cehalet müslümanın namazında ibadetinde de aynı özenti ergenin halayında da aynı. kişiselleştirmeden bakmak lazım olaylara.
1 haziran'da her yeri açan, normalleşme diyenlerin hiç suçu yok, virüsü yendik, 2.dalga olmaz, virüs kontrol altında diyenlerin hiç suçu yok ama insanların suçu var öyle mi ??.

geçiniz efendim. insanlar suçlu, evet. çomarı ayrı, kültürlü/eğitimlisi ayrı cahil ve bencil. ama halka bu fırsatı veren, rehavete sokanların hiç mi suçu yok ??.