bugün

kendisini nickmen değil şahsen tanıdığım yazar. türkçemize yeni kelimeler katmak konusunda onunla aşık atamasam da "yakıncacık" arkadaşımdır. ayrıca unutmasın bazı konularda beni çalıştıracaktır, sonra çalışmadığım yerlerden sorarlarsa ben ne yaparımdır.**
edirnekapi surlarinin orda kacak et kesimi ile ugrasan kişi. artik esek mi keser at mi keser bilemem o kadarini ama bu kurban bayraminda deve kesmistir kendisi.

luzumlu not: is bu entry yazarin tamami ile uydurmasi olup gercek kişilerle benzesen taraflarinda sorumululuk kabul etmez.
edirnekapi surlarinin orda toz hap satımı ile ugrasan kişi. artik esrar mi çeker kokain mi çeker bilemem o kadarini ama bu noel bayraminda altın vuruş yapmıştır kendisi.

üzümlü not: is bu entry yazarin tamami ile uydurmasi olup gercek eroinmanlarla benzesen taraflarinda sorumululuk kabul etmez.
edirnekapı surlarının orada kırmızlar içinde gezen herkeze gider yapan, psikopatmıdır, isyankarmıdır, şarapçımıdır o kadarını bilemem ama kaçak olduğu kesindir...

ahududulu edit: iş bu entry yazarın tamamı ile uydurması olup gerçek psikopat ve kaçaklara benzese de sorumluluk kabul etmez...
(bkz: sozluk yazarlarinin ask itiraflari)

o beni muhtemelen önemsemeyecek dalga geçiyorum sanacak ama ben yine de söylemek istiyorum
seni seviyorum.. *
8 mart dunya kadinlar gunu kutlu olasıca, kaçmaktan ve bir gün yaşamaktan yorulmuş kelebek... *
kaçak kelebengim benim sen yücelerden bana mı bakıyordun oysa ben hep konmanı bekledim sol omzuma çünkü kaçıp gitmeni istemedim uzaklara.
(bkz: asıl ben yirim)
8 mart dünya bagyanlar günü kutlu olsun, o hatırlamaz ama olsun!
yeni sevgilim. hatta;
(bkz: gülüm benim)
yakın zamanda biraz daha kartlaiacak yazar kişisi. çok seviyom lan ben bunu yazarı. büyüyo muyuz yani, evlencez kocamız mı olcak, bebeğimiz mi olcak, heyt be nasıl da geçiyo yıllar anasını satayım. aman ne diyorum ben bea?!!!
(bkz: anladın sen beni)
çok yakın bir zamanda 29. yaşını kutlayacağımız sevgili uludağ sözlük yazarı. 30 a daha 1 sene var ama, şimdiden bunalım yapmaya gerek yok derim.
kahve falı bakmak için söz verdiğim yazar. fal güzel ama kendisi daha güzel.
(bkz: su güzel ama sen daha güzelsin)
sözlüğün bıcırığı.*
5 dk boş bırakmaya gelmeyen, akabinde çaylak oluvermiş yazar. hangi arada ne yaptı da çaylak oldu tarafımca merak konusudur. bugün de annesine rastladım, bir şikayet bir ispiyon, neler anlattım kendisine neler... * *
yarın doğum günü olan kart yazar.*
kardeşim, canım ciğerim... başka söze gerek var mı?
[tehdik]** eden yazar. *
her fırsatta msn avatarını öven kıro.

kaçak kelebek: bugün avatarımı 1238123 kişi beğendi!
aby: sorduk mu?
kaçak kelebek: böüüüüüüüüğğğğğğğğğğ *
aby: yaşasın kötülük! zuhahahaha!
doğum günü kutlu olasıca 1. nesil yazar. * * umarım nice güzel yıllar senin olur... iyi ki varsın... * *
ev adresine 15 katlı doğumgünü pastası yolladığım yazar.
doğum günü kelebeği. daha nice yıllar geçirmesi dileğiyle.**
daha nice doğum günlerini birlikte kutlayacağımız yazar. bütün ömrü boyunca, sevdikleriyle, onu sevenlerle, *kıymetini bilenlerle mutlu olsun inşallah...
dogum gunun kutlu olsun mutlu ol senelerce yazarı. en bi guzel senelere canım benim.
doğum günün kutlu olsun yazarı. iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın, iyi ki benim arkadaşımsın, kardeşimsin, canımsın, ciğerimsin. herşey gönlünce olsun kardeşim benim...
hep mutlu yaşasın, hiçbir şeye üzülmesin bir de gelsin dedikodu yapalım yazarı. bir sürü konfeti.
burdan da kutlamazsam çatlarım yazarı. * doğum günün kutlu olsun! nice mutlu mesut yıllara...