bugün

https://m.mynet.com/kivil...ikte-oldum-magazin-140309

Neresinden tutarsan tut elinde kalan olay.
Evliyken 16 yaşındaki kızla olmak...

Bu sıralar böyle adamlar çok türedi topluma hep kötü örnek.
16 yaşında kız cahildir kendinden büyük bir erkekle olmak onun için çok lüks ve heyecanlı biseydir.

Reşit olmayan bir bireyle ilişkiye giren erkeklerde suç.
Suctur. Bunu islamcilar yapsaydi sol tayfasi tikardi ortaligi. Kim yaparsa yapsin suctur. Bir gozunuz goruyor digeri yok bayim ben almayayim diyor. Sosyalistliginize de muslumanliginiza da sicayim iki yuzluler.
Doğruysa versnler cezasını. Sapığın zihniyetlisi olmaz.
Sen kalk seçkin Piriler gibi bebek gibi kadını bir çocukla aldat.

Şaka gibi.
Seçkin için ne kadar acı bir durum kocan yıllar sonra bir pedofili çıkıyor normal şekilde aldatilsa bu kadar Üzülmezdi herhalde bu kadın bu adam için oyunculuğu bırakmıştı.
pedofili oldugunu gösterir. biz yapsak kodesi boylardık.
iki yüzlü popülist halkımız şüphesiz kaana tolerans gösterecektir. sokaktan biri yapsaydı pedofili şu bu diye ne de güzel linç ederdik. ciddi bir tepki oldu mu medyada ya da sosyal medyada? ben duymadım.

münafık şerefsizler.
modernlik alametidir.
sonuçta ünlü camiasında bu tip işler çağdaşlık...
yine ahlak bekçileri toplanmış başlığa...

bir kız ile karşılıklı duygusal hisler paylaşmanın kıstası reşit olma yaşı değildir. sevişirsen suç sayılır ve yasalara uymalısın. buna burada karşı çıkamam çünkü yasalar böyle. benim yaşadığım ülkede yasa bu. dersem, otomatikman pedofili oluyorum çünkü. demiyorum o yüzden.

ama ben başka bir şeye değinmek istiyorum. eminim bu sözlükteki çoğu kişi 18 yaşını bir kızın sikilme yaşı olarak görüyor, 17 yaşındakini ise henüz çocuk ve sikilmeye 1 senesi kalmış olan. bu kafa tehlikeli kafadır. direkt sikişe odaklanmış kafadır. ne anlasın aşktan ve sevgiden. yorumu da ona göre olacak tabii ki de.
Pedo dedi gitti ben dinlemediiiiğim o da dinlemedi yaaığ. Pedofili gibi bir şey oldu au au au au kimse bilmedi. (Artık biliyoruz)

Editli not : olayı araştırmadım.
Olay doğru ise karaktersizliktir.
kaan tangöze gibi sığırın hayranları düşünsün artık..

yıkık bir tip zaten ne bekliyoruz ki böyle dangalaklardan..
Ergenliğe girmiş olmalarından kaynaklıdır. insanoğlu nun yaradılışına düşman olanların wowowowow haram ya da wowowowow suç demeleri normaldir.
Hukuk devletinin konuya el atması gereken beraberliktir. Kız bas bas bağırıyor şu gün şu saatte beraber olduk diye. Eee, nerede Aile Bakanlığı ve içişleri Bakanlığı?
Kim bu kız?
Okul?
Anne, baba?
Anne ve babadan hiç ses çıkmadı. Nasıl bir karakterse bu kız onların da sesini iyi kesmiş.
Bu kız Seçkin Piriler'e çeşitli tacizlerde bulunmuş su katılmamış bir arsız aynı zamanda. Namus senin nerende? Devletinin hukukunda.

Bu Kaan efendiyi severdik. Bir gün adadan deniz otobüsüyle döndük. içeride Kaan efendi, Seçkin Piriler ve kucağında oğlu vardı. Çocuk pek rahat değildi anne de zordaydı anladığım kadarıyla. Neyse,

Tekne iskeleye yanaştı yolcular iniyor. Bu Kaan efendi herifi aniden fırladı aldı başını gitti. Kız çocukla arkalardan koşturmaca, yetişmeye çalışmaca. O an duruma çok üzüldüm. Ulan bu ne pis herifti be, herkes kendisini izliyor benim gibi. Kadına utanç amk!

O zaman anladık bu adam amma da bokmuş haaa diye. Görüyoruz ki sonrasında ve şimdi de bok. Değişen bi durum yok.
Bence bunu devlet bir an evvel değiştirsin alsın içeri. Bunun canı can da diğerleri patlıcan mı?

Bok gibi bi mevzu. Kim ne bok yediyse ayrım gözetmeden versin hesabını.
tanrım kötü kullarını sen affetsen, ben affetmem. amk kaan.
Kime nedir. Yapmam deme kınama başına gelir.
ak parti döneminde olmuştur.
kaan tangöze ünlü olduğu için pek de haber değeri taşımayan olaydır. eğer onun yerine müslüman kimliğiyle tanınan birisi olsaydı şimdi ne anası kalmıştı ne de bacısı. ben bu ülkenin iki yüzlü tavırlarından bıktım usandım mk.
Şanslı elemandır. Silivrinin sıcak zamanına denk gelmiştir.
Onlara pedofoli olmaz, olsa olsa aşk olur sevda olur.
Adam sübyancı çıktın rıza baba.
9 yaşında karısı yok en azından.
hadi diyelim kız arsızlık yaptı istiyorum dedi, kendine hakim olması gereken taraf kaandı belli ki o da kendine hakim olamamış. yaşı küçük abi sıkıntı yaratır her zaman.
Soruyorum

1) kızın ana babası yokmu
2)her boku sosyal medyadan bilen bu kızların bu ilişkiyi nasıl mantıklı bulur
3) belli al gülüm ver gülüm olayı
Var
Kız ona istediğini veriyor (taze vajina ve 0 km meme)
Erkekde ona para şan şöhret veriyor

Yoksa bu ilişkinin başka açıklaması yok..
Evlenseydi sıkıntıydı
Silkeleyip bırakınca sorun olmuyor malum kesim için.
Uçkuru konusunda sorun yaşadığı besbelli.

Soyadında göz olsun gene ama, tangöze değil, açgözlü olsun mesela.