bugün

iffet, zarafet ve maharet kombinidir.

bu üçü birleşince tadından yenmez.
Eşofman, eşofman ve eşofman.
görsel
Kot pantolon, tişört.. beyaz spor ayakkabı.

En güzeli bu değilse de lütfen karışmayın mutlu ve küçük dünyamda tasasız yaşamaya devam etmek istiyorum.
salopet, kısa kollu beyaz tshirt, beyaz spor ayakkabı ve dalgalı saçlar.

süper enfes...
Duz beyaz tshort buz mavisi kot bogazda guzel desenli fular dalgali sac hafif makyaj her kadina gider bu kombin.
tüm sözlük erkeklerinin sevdiği kızın uydurduğu kombini yazdığı başlık.
yırtık kot içine file çorap giymeli kombin değildir. hayır bide tombi ablalar giyiyor bunu sonra o etler aralardan pırtıyor yapmayın anam bacım.
8 ay bayan reyonunda çalıştım. Çok kişiye yardımcı oldum. Genel itibari ile kombinlerimi beğendiler.

işin özü şu; her kadına her giysi yakışmaz. Kimisinin yüzü ufak, minyon tiplidir kimisinin de yüzü büyük ve adamsı tipi vardır. O yüzden kombinler kişiden kişiye değişir.

Genellemek istersem şunu diyebilirim. Bahar kreasyonları hepsine yakışıyor. Kış veya yaz kreasyonları patlak verebiliyor. Bedeni uymuyor veya o elbisenin altında yüzü sönük kalıyor. Ama bahar kreasyonları öyle değil. Hepsinde aynı enerjiyi görebiliyorsunuz. O yüzdendir ki bu bahar aylarında alışveriş daha sık yapılıyor. Eyyorlamam bu kadar.

Favorim, uzun çizme üzerine yapılan kombinlerdir.

görsel
jartiyer.
siyah olanından. tabi güzeline yakışır.
Zayıfsanız ve parçaları kısa bol kot pantolonu giyiyorsanız baya bir tarzsınız benim gözümde. Aşağı yukarı şöyle:
görsel
görsel

kombi okudum ya la. diyecektim hem yerli malı hem servisi bol bu yakışır diye.
Budur.

görsel
iş hayatında giyilen ciddi gömlekler değil.
her kız kendne yakışan kombini bulamazsa, çevresindekiler ona bir şekilde buldururlar.
skinny jean, tişört, deri veya kot ceket. Haftanın 4 gününü böyle geçiriyorum zaten.
kimsede yaz elbisesi-babet/beyaz spor ayakkabı dememiş.
kızların yazdığı kombinleri kesinlikle erkekler beğenmiyor söyleyeyim.

yırtmaçlı etek stiletto saten ince askılı üst.
bol giyinin kızlar.
memelerin içinde patlayacak kıvamda olduğu skinny beyaz gömlek. siyah ispanyol paça kumaş pantolon.
siyah dö piyes- beyaz gömlek - bordo fular. ( çalışan hanımlar için )
kibar-naif-zeki.
don - aklet.
Siyah olan her şey.