bugün

kendilerine direk olarak ''aa lezbiyen lan bunlar'' diye suçlama gelmeyeceğini bildiklerinden olsa gerek daha rahat davranmalarıdır. normalde, 'iki hemcinsin birbirine yakınlık kurması' kolayca yadırganan bir toplumda birbirini ''aşkım'' diye çağıran kızlarımızı görmek birazcık tuhaf. mesela, erkekler birbirlerine ''aşkım'' diye hitap etse ortalık çarpışan arabaların sesi gibi seslerle falan dolmaz mı sözlük. hani kötülemiyorum da, neden yani neden ulan? ne aşkı bu arkadaşım, siz sadece arkadaşsınız mınakoyiyim. ayrımcılıktır bu.
bir de duyulan başka bir hitap şekli vardır ki oha dedirtmiş ardından uzun süre güldürmüştür efendim bekay kişisi ile beni.

(bkz: aşkitooom)
en az sevgililerin birbirine aşkım diye hitap etmesi kadar itici olan durumdur.
duyanların tüylerini diken diken eden çiğ bir harekettir.

arada duyarım o garip "hayatım, aşkım, tatlım, bebeğim"lerden. hele arkadaşın sevgilisi falan yoksa "aaa yeni bir var galiba" olurum. duruma uyanınca ise bünyemdeki tiksinmeden mi arınayım, dedikodu fırsatını kaçırdığımıza mı yanayım bilemem. böyle manasız bir dumur yaşarım.**
"-çıtır, yavru kuş, hiişşt bacı!!" şeklinde olan hitaplarıda vardır. çevredekiler tarafından lezo gözü ile bakılırlar. ya da iyi bir estetik cerrahın elinden geçmiş oldukları düşünülebilir.
arkadaş anlayamıyorum ki ben. nasıl bir ruh hali nasıl bir ruh sağlıdır bu. lezbiyensen tamam, bundan sonrasını okumana gerek yok. facebook isimli oluşumun içerisinde binlercesi barınır, prim yapar. allah sizin belanızı versin emi. hayattan soğuttunuz beni. yağız delikanlılar, nice yiğitler dururken ne bok yemeye böylesiniz lan siz? öpüşerek fotoğraf çekenleri de var, yanaktan ama, yiyosa dudaktan öp? ı-ıh lezbiyen derler, aşkım demeye gelince lezbiyen olmuyorsunuz ama değil mi? vallaha sinir harbi yaşıyorum şu dakika. ilişki durumlarını evli duruma getirenleri de yok değil. öpüşürken çarpılıp kalırsınız inşallah.
(bkz: ıyk)
(bkz: erkeklerin birbirlerine askim diye hitap etmesi)
fazlaca samimiyetsiz bulduğum hitap şeklidir. ne aşkı ayol, töbe töbe.
kızları itici yapan durumdur.
(bkz: yapmayın böyle şeyler)
erkekler söyleyince ibine oluyor, kızlar söyleyince semparik!

yok artık ...çok iğrenç ikiside.
kanka diye hitap etmesinden daha iğrenç olamaz.
toplum baskısı gördüklerinden ötürü, doğası gereği iltifat ve ilgi ihtiyaçlarını bu şekilde gidermeyi uygun görmüş suçlanılması doğru olmayan iletişim türü. bilinçdışı yapıldığına dair ciddi teorilerim mevcuttur.
zaman zaman iki kızın diyaloglarının orta yerine kusmaya sebebiyet verecek durumdur. sevgi neydi?
Kanka demelerinden 100 kat daha iyidir. Kanka ney laaan.. Erkek gibi.
iğrenç ötesidir, yapmayın.

En azından toplumda YAPMAYIN!
yokluktan oldugunu dusundugumdur.
kızlar sadece birbirlerine aşkımmı diyor...bildiğin dudak dudağa milletin içnde giriyorlar lan ! lezbiyen bile demiyor kimse. erkekler yapsa ibnoş diye adı çıkar doğal olarak...kadınların içinde büyük lezbiyenler yatar...
Samimi bir davranış olarak tabir edilsede bence kesin ve kesin iticidir.
Kızların birbirine kardeş,kardaş vs demesinden iyidir.
yalnızlığın başa vurmuş hali. gel gelelim bir nevi ayaküsti terapi şekidir.
Lezbiyen mi lan bunlar acaba ? dediğimiz durumdur.

Fakat bu kadar şaşırmayın, genelde çok yakın oluyorlar. Banyoya bile beraber girmekten çekinmeyenleri duydum lezbiyen olmadıkları halde.
Genelde ilk aşkım diyen kişiye ithafen ayıp olmasın diye söyleyen kızlardır.
yoksa;
Askimm cok guzel cikmissin mucks diyen kiza
Tesekkurler melis yazinca aliniyo.
Salakça.
oda birşeymi elele tutuşanlar bile var muhaha