bugün

attiranot tur.
bacını sikim küfrüne itibar etmeyen erkektir.
cok buyuk olmasada eksiliktir. Insanin ablasi olmasi demek guzel giyinmesi demek biliriz ki bayan elinin deydigi bircok sey guzellesir. Onun sayesinde ilk adimlari atabiliriz bayanlara karsi yaklasimlari belirler ne tur zevkleri oldugunu erkeklerden cok daha iyi analiz edebilir. Hayata ilk adimda anne baba ve abla onemlidir candir.
(bkz: guti ale) erkek kardeşim de yok. bilginize
örnek vermek gerekirse

(bkz: the hebo)
Olan erkeklere göre empati yeteneği daha az gelişmiş erkeklerdir. Kız kardeşi olan bi erkek kolay kolay karşı cinse bir zarar veremez kalbini kıramaz. istisnalar vardır tabi kötü düşünen insanların düşüncelerini eyleme dökmemesi için böyle şeylerin bi anlamı yoktur zaten.
empatinin falan yalan olduğu erkektir.

kadına saygı kişilik ve alınan kültürle alakalıdır. kız kardeşi olan kızlara saygılıdır diye bir önyargı olamaz. aksine evde kardeşine karşı hırçın olan, o ne derse kardeşinin yapması gerektiğini düşünen adam dışarıdaki bir kadından da aynı şeyleri bekler.

kardeşim bak bana boyun eğiyor sen neden böylesin diye kavga çıkarabilir çoğu kez.

o yüzden boktan genellemeler yapmamak lazım.
Ya hiç kardeşi olmayanlar? (bkz: tek çocuk)
Ablam var iyi anlaşıyoruz onlada.
2 ablam var çok şükür.. onlardan erken doğmadığım için şanslıyım tabi
Eğer hayatı çok fazla kafaya takan bir kız kardeşiniz varsa cidden işkence bir insan her şeye sinirlenebilir mi ya?
Bazen onun için dünyanın en sevdiği kişi bazende en nefret ettiği kişi olursunuz ve bu garip ruh değişimlerinden hiç bir erkek hoşlanmaz.

Özet:Kız kardeşi olmayan erkek olana göre hayata 1-0 önde başlamıştır.
aslında benim ama kız kardeşim gibi sevdiğim kuzenim var. lan bazen diyorum keşke gerçekten kardeşim olsa hep yanımda olsa da fikirlerini alsam sürekli diye düşünürüm. bence kız kardeş iyidir.
Evlendiğinde görümcesi olmayan bir eşi olacak erkektir.

Şanslı kız vesselam.
yurdum erkeklerinin çoğu empatiden yoksun olduğu için kardeşi olsun olmasın karşı cinse karşı kaba olandır.
benimdir. olsun isterdim ama.
benimdir. ben de olsun isterdim. ancak evlilik deme bana bacım. bize ters o işler. fakbadi dersen o olur. pm at pls.
"Senin bacına yapılsa hoşuna gider mi?" sözüne gülüp geçen erkektir.
Kafa rahatlığına sebep olur. Kendimden biliyorum.
Eksik erkektir.
kız kardeşi olmayan mutlu mesut erkek değildir. Saptır asosyaldir mutsuzdur. Kız kardeşi olsa en azından güneş kremi falan sürebilirdi.
bitek benim ablam mı cadı kardeşim? bu ne kadar özentilik elbiselerine kadın eli değiyomuş filan.

dünyada cehennemi yaşamaktır efendim.
hem hoş bir şey hem de değil.

kürt olmamdan dolayı olabilir her türlü akrabalığı yaşadım
hem ablam hem abim
hem kız kardeşim hem de erkek kardeşim var
daha 8 yaşında hem dayı hem amca olmuştum çoktan. şu anda yeğenlerimin sayısını bilmiyorum aminium.

hesapladım 15.
hazır ayaktayken çay koy diyemeyen abidir. içimde ukte kaldı.
akıl alamaz, kendisini yalnız hisseder (bkz: ben).
diger fertler varsa sıkıntı degildir.