bugün

kaloriferlerin cayır cayır yanması.
soba da olabilir..
çikolatalı sıcak süt, battaniye ve sevdiğim adam.
paradır. yaz, kış, ilk ve sonbaharda hep para. paran yoksa ensenden tokat g.tünden parmak eksik olmaz. paran varsa beyefendi derler lordum derler hünkarım derler. kışın sarılır uyursun sıcacık tutar.

amk kapitalizmi..
Bot. Sadece bu. kar botlarımı sokak köpeklerinin kendini beğenmiş yavru köpek zannedip saldıracağı şekilde seçerim. Birkaç kişi ayaklarıma bakıp dalga geçmezse rahat edemem. Her girdigim ortamda mutlaka gülüşmelere neden olmazsam olamazlar.

Annem çocukken almıştı böyle tüylü bot, ben o anın hayatımın en mutlu anı olduğunu biliyordum. Bir daha hiçbir mutluluk anım sırasında o kadar gürültülü olmadım. Hediye edilmiş hiçbir şey o kadar mutlu etmedi. Abartmıyorum, hayır.

Bi de ayakları sıcak tutarsan çok fazla üşümezsin. Bu da işin bahanesi olsun. Keşke kadınlar, erkekler ve hatta hayvanlar bile tüylü kar botu giyip geziyor olsaydık. Bence hepimiz çok mutlu olabilirdik boylece.
Sıcacık bir çift el, sıcacık bir bakış, sıcacık sarılma, sıcacık sohbet. Kansızım ne yapayım. Sıcak gülüş de benden olacak.
Yine kimse içlik giymiyor, yine kimse leğende yıkanmamış.
göt ve meme görmek.
Kombiyi fulleyecek kadar para.
Güneş. Soğuk olsun ama hava bulutlu olmasın.
filtre kahve stoğu ve bitki çayları.
Sevgi dolu Iri erkek vucudu.
Ucuz doğalgaz.
sıcacık bir yorgan ne olacak.
Polar pijama.
Kur'an-ı Kerim.
Sıcak bir kalorifer peteği, kahve ve kitap.
içlik...
elektrikli çorap. bence yapılabilir neden olmasın çoraplarımın şarjı biterse gittiğim yerde şarj ederim.
Money kardeşim Money. Yaz kış bahar fark etmez Money.
tatil. ya da sonsuza kadar uyku.
Yağ,un, tuz ve şeker. Bir de ısıtgaç birşey.
Çalgı.

Romanlar böyledirler. Çalgısız yaşayamaz ölürler.
yün içlik.
Bir ev , sıcak bir oda ,samimî bir dost.
Jagermeister.