bugün

istanbulun kuytu köşelerinde kalmış mesela eminönü küçükpazarda köfteci özkanı bilmeyen tiptir.
adana-hatay-antep-urfa-maraş'ta bulunmamıştır.
Eziktir. Cogu Izmirlidir. Cimridir. Kaliteden zerre anlamaz. Bi saat sonra aciktiginin farkina bile varmaz.
Annenin yaptığı sarımsaklı köfte kadar değildir.
tekirdağ köftecisi özcan'A uğramak aklının ucundan bile geçmemiştir.
hayatında köfte görmemişse.
Köfteci yusuf'tan ailecek zehirlendiğimizi bilmeyen tiptir.
köfteler lastik gibi allahın gücüne gitmesin... çok açken iyi gidiyor ama he.
buradan köfte yiyeceğinize gidip çöpten lastik kemirin daha iyi.
hergun michelin yildizli restorantlarda yemek yiyen sozlukculerin tercih etmedigi mekan.
sedat peker çökmüş diyolar adama zaten, bi rahat bırakın.
12 yil once bu tip bendim ,sadece orhangazi deki o ufak 2 katli koftecisini isletirken . Ne olduysa 2. senede oldu kofteden salcasina kadar ekmek kadayifinin ustundeki kaymaga kadar degisti .
Sansliyim o 2 yil orjinal muhtesem kofteleri ardindan harbi kaymakli ekmek kadayifini luplettigim icin .
10 senede degisim basladi ve suan dumanina bile dayanilmacak kadar igrenc bir noktaya geldi .
Fast food zincirinde en iyi köfteler burada sayılabilir, orta halli price açısından. Yoksa lüks lezzet diye 300tl bayılıp daha iyisini yiyebilirsiniz.
En az 5 kere şehirler arası seyahatte uğramışlığım vardır. ilk yediğimde iyiydi. Ancak şu an köfteci yusuf iyidir diyen halt etmiştir.

Yediklerinizin köfte olduğunu da sanmıyorum, taş gibi mideye oturan tatsız etimsi bir şey.
soya seven biridir. farkında olmadan anlık vegan olur hatta. çünkü köfteci yusufta yenilen şey et değil.
Çomardır. Yer zaten çomarlara hitap ediyor.
Yahu ben anlamıyorum zamanında bu adamlarda domuz eti çıkmıştı suçu yağ firmasına atmışlardı öyle hatırlıyorum gıdılecek bır yer degıl aslında gıtmıyorumda zaten.
Fakir ve varoş olduğu için, domatas yerler. Eğer Zengin ve elit olsaydılar domates yerlerdi.