bugün

ikisi de ülkelerinde örnek alınan, her zaman iyi futbolcuları alan ve en çok kupası olan takımdır.
şikedir efendim.

not: takım tutmuyorum.
ikisinin de ısrarla şike yapıyor olmasıdır.

Not: viyanasporluyum.
şike yapmasıdır.

not: karagümrüksporluyum.
ikiside şikecidir. not: mahmutbeysporluyum.
şikeci olmalarından başka çok benzer yönleri vardır. örneğin ikisininde futbolcuları şikeden sonra hemen kaçmışlardır. juventus'tan viera, zambrotta, zlatan kaçarken diğerinin ki zaten belli. ama biri küme düşmüş diğeri ise sahaya yansımamıştı galiba.
ikisi de başkanlarından dolayı kirlenmiştir.

not: venediksporluyum.
ikisi de şike yapmıştır.

not: angaralıyım
ikisi de şike yapmıştır.

Not:öğrenciyim.
ikisi de yaptığı illegal işlerden dolayı ülkeleri tarafından nefret edilmektedir. not: çemişgezek belediyesporluyum.
juventusla fenerbahçenın tek ortak noktası şikedir başka hiç bir ortak nokta bulamassın biri şampiyonlar lıgınde diğeri uefada liginde 6 7 olan takımlarla maç yapyor e insaf .
italya da şike denince akla juventus, türkiyede de şike denince akla fenerbahçenin gelmesidir.
ikisi de futbol takımıdır.

not: dansçıyım.
biri şike yapıp aslanlar gibi küme düşüp cezasını çekip yani o lekeyi temizlemiş bir şekilde tekrar birinci lige yükselip şampiyon olmuş

diğeri devlet baba tarafından kurtarılmıştır..
parası olan konuşur düşüncesinde iki kulüp.

not: hiç oralı değilim.
ikisinin renklerinde de kırmızı yoktur.

not: keyifçiyim.
biri şike yapmıştır diğeri pensilvanyadaki sümüklünün operasyonuna maruz kalmıştır ayrıca ikisi de ülkesinin en büyük takımıdır.
ikiside ülkelerinin en büyük takımları. ikisinin de kurduğu mükemmel takımlar ve olusturduklari sağlam mali yapı şike bahanesiyle dağıtıldı. ikisi de ülkelerinin en kıskanılan takımları.
ikisi de şike yapmıştır. cemaat diye ağlayan fener'in şu anda hali hazırda yönetiminde 3 adet cemaatçi 1 adet hayali ihracatçı ve müdürünün odasına dinleme cihazı yerleştirmiş bir vatandaş.

bu başlığın açılmasına fikir babalığı yaptığımı zannettiğim yönlerdir.
şikeci dyip koskoca kulüb aşağılamak istemem. başkanlarının ne bok olduğu tape tape ortada.

bunlar cemaat cemaat diye ağlıyolar da nihat Özdemir'de Penslvanya'da ağlıyo buna ne diyeceksiniz.

Not: kesinlikle uydurma bir laf değildir. birebir şahitinden dinletim tüm muhabbeti.
şikeci olmalarıdır.

not:bahçelievler idman yurdu nu tutuyorum.
şike yapmalarıdır.
farkları ise juve cezasını çekmiş ve babalar gibi geri dönmüşken fener kanunsuz bir yol izlemiş ve ligde kalmıştır.

not: beşktaşlıyım ulan.
ikisi de ülkesinin en iyi takımıdır. milan falan hikaye.
kesiikle şikedir. biri düşürülürken, diğeri için şike sahaya yansımadı denmiştir. not: milanliyim.