1. ?.
  kariyerinde daha önce phoenix suns, los angeles lakers, miami heat gibi nba takımlarının formasını giyen, 2004'ten sonra çin, polonya, italya gibi ülkelerde çeşitli takımlarda oynayan, 2007-2008 sezonunun ortasında banvitspor kadrosuna dahil edilen basketbolcudur. oyun kurucudur. 1.85 boyundadır. oyun zekası, ayaklarının inanılmaz hızlı oluşu tepeden oynanan ikili oyunlarda çok başarılı olmasını sağlamaktadır. ayrıca geçen sezon, geldiğinden beri -özellikle playofflarda- yüksek bir dış atış yüzdesi tutturmuştur. özellikle takımının beşiktaş cola turka ile oynadığı tamam mı devam mı niteliği taşıyan playoff mücadelesinde, kaydettiği son saniye basketiyle takımını galibiyete taşımış ve bandırmalı taraflarında gönlünde taht kurmuştur. geç geldiğinden 21 maçta forma giymesine karşın, 17.2 sayı 2.0 ribaunt 3.3 asist ortalamaları tutturmuştur. ek olarak pire gibi oyuncudur, en ufak boşluğu affetmez.

  ayrıca, - kulüp yetkilerinin yaptığı açıklamalara göre - banvitspor ile 2008-2009 sezonu için de anlaşmıştır.
  ... bionic
 2. ?.
  kulüp içerinde kısa zaman içinde inanılmaz benimsendiğinden olsa gerek, geçtiğimiz günlerde banvitspor kaptanlığına getirilen basketbolcu.
  ... bionic
 3. 1.
  yeni sezon açılış maçında efes pilsen karşısında 35 sayı 10 asist ile oynayan oyuncudur. anlatıcılar tarafından biraz rahat ve dengesiz olmakla suçlansa bile dengesizliğin dengesini bulmuştur sanırım, adam resmen efes'i dağıttı.
  ... dasti