bugün

bir ara tüm hatunların popolarını benzetmeye çalıştıkları, bence şekilsiz hatunun ünlü olmuş organı...* özellikle türk kadınları yıllardır süren koca popo sorunlarını bu şekilde örtbas etmeye çalışmıştır.zamanla demode olan poponun yeni sürümü için;
(bkz: beyonce poposu)
7000 tork kuvvet üretebilen tek popodur.
sigortalanmış popodur. allah zeval vermesin. en az kendisi kadar ünlüdür.
jenny from the block parçasının klibinde ben affleck abimizin bol bol okşadığı popo.
cowgirl stili sevişme halinde karın kaslarınızı kevgire çevirecek popodur.en iyi kullanım şekli üzerine yatıp uyumaktır.
o olmasa başka neyiyle ünlü olup prim yapcaktı acaba diye düşündüren artiz!
Bildiğin yağlı büyükçe bir popodur. Bana 15 dakika vermeniz durumunda türkiye sokaklarında ondan çok daha güzel 37 * tane popo bulabilirim. Neden mi bu kadar iddialıyım? Çünkü sürekli bağyanların popolarına bakıyorum da ondan.
o popo bende olsa iki haftada dötüm kağıt gibi olurdu. hayrına sevindirirdim milleti. herşey para değil kardeşim.
herkesin poposu kendine sözünü akla getiren cinsten!
(bkz: her abazana lazım)
gayet ürkünçtür,iğreticidir.
maid in manhattan filminde jennifer lopez pantolunun arkasında bir leke olup olmadığını sorduğunda kamera kalçalara zoom yapar ve ralph fiennes de "hayır, kesinlikle harika görünüyor" der.
jennifer lopez'in sıçma eylemini gerçekleştirmek için kullandığı organı.
(bkz: jennifer lopet)
dünyanın sekizinci harikası
(bkz: yeme de yanında yat)
öncelikle olayı sentezleyelim.
sırttan aşağı doğru inin. yaklaşık altmış derecelik açıyla, tem'den çıkarmış gibi viral aldığınızı düşünün. daha aşağılara inin. keşke hep burda kalabilsek. şimdi daha da aşağlara iniyoruz. tam bir sentezdir bu popo. Simetriliğin de ötesindedir.
artık sizinde,dünyanın en güzel poposu hakkında bir senteziniz var.
bu popoyu gördüğünüz zaman, yastık gibi başınızı koyup uyamak istiyor canınız.
löplöpetin neresi çekici geliyor dedirten popodur kendisi. sibelcan içinde kanım aynıdır. güzel görünmek bir yana dursun, itici görünen dünyanın en büyük kas kitlesi.
sigortasının anal seks yıpranmalarını kapsayıp kapsamadığını merak ettiğim popo.
tuvalet ihtiyacı dışında hava yastığı olarak da kullanılabilecek organdır.
harikalar diyarının anahtarı. insan sadece bu uzvu izlese bile mutlu olabilir. bir kadının başına gelebilecek en güzel şey.
yüz sürülesidir...

(bkz: yüz sürmek)
fazla iri.
ürpertici derecede kaslı popo.
züğürdün s.kini yorar.
(bkz: lolipopo)*