bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  vampirin iyi huylusu nasil olur diyorsaniz budur diyebilecegimiz kan emici. a$iri gerekmedikce insan kani ile beslenmez. ayrica buyuden ve buyuculerden nefret eder. kana olan acligini hicbir acliga benzetmez, insanlarin herhangi bir i$tahindan kat ve kat daha fazla oldugunu dile getirir.

  --spoiler--

  belki de vampirlerin en karizmatigidir. strahdi olduremeden guzelim hayati sona ermi$tir. diledigi gibi; gune$i son kez gorerek.

  --spoiler--
  ... hoyfjeldsbilde
 2. 2.
  Ruhu sürekli üzüntü ve hayalkırıklığı içinde olan elf vampirdir.

  Çok sevdiği güneşe asla çıkamamakla lanetlenmiştir. Kaderi ellerinde değildir, sonsuz yaşamı bir azaptır onun için. Anna'sı için duyduğu öfke ve intikam hissi onu strahd von zarovich'in ülkesi barovia'ya getirmiştir.
  ... double cross
 3. 3.
  Sevgilisi Anna ölünce yolu strahd von zarovich ile kesişen elf vampir.
  ... valadran
 4. 4.
  en yakın arkadaşlarından biri olan güzel lyria tarafından ihanete uğramış elf vampir. çok sevdiği "deli" sevgilisi anna'yla ölüm tarafından ayrılmıştır. son anda kıza kendi kanından içirip yaşatmak istediyse de, anna bunu kabul etmemiş ve jander'ı uzun yıllar boyunca derin acılara sürüklemiştir. dış görünümüyle, elf olmasıyla ve karakteriyle kendini bana en çok sevdiren vampir karakteri oldu.
  ... fadetoblack
 5. 5.
  --spoiler--

  yuzyillarca giedon isimli arkadasiyla vampir avladiktan sonra tekrar ayni arkadasi tarafindan vampir yapilan gunes elfi.
  iyi niyet timsali olup bunu da bir rahiple arkadaslik yaparak kanitlamistir.

  bahcesinde cicek yetistiren, vampir oldugu ilk yuzyillarda sadece hayvan kaniyla beslenen, tabutta uyumayi reddeden, kendini kabul etmeyen, elfî duygulara hayatini surdurmustur.

  hatta okadar iyi huyludur ki, strahd i yenemeyecegini anlayinca 'atin olumu arpadan olsun' mantigi ile safak vaktini en yakin arkadasi rahip ile izleyerek olmustur.

  --spoiler--
  ... adamin gol diyo

alakalı başlıklar