1. 1.
  Geri geri giderek aracı 180 derece döndürüp düz gitmedir. Adım adım anlatayım. Öncelikle bilinmesi gereken normal direksiyon tutuşudur. Güvenli bir sürüş için normalde ellerimiz saat 9.15'i gösterecek şekilde tutarız. Sol el 9'u sağ el de 15'i gösterecek şekilde. Bunu söyledikten sonra adımlara geçebiliriz:
  1-geri vitese tak,eller 9.15'te hızlanmaya başla.
  2-hızın 50'ye yaklaştığında sol elin 15'i gösterecek şekilde tut.sag elin viteste olsun.
  3-şimdi o direksiyonu düşmanına tokat atarmış gibi bir çırpıda fırlat.bakınız burası önemli.direksiyonu sol elinle döndür demiyorum fırlat diyorum özellikle fırlat.
  aranot-söylemeyi unuttum emniyet kemerinizi takmadan yemeğin bu haltı.yan koltuğa fırlayıp cama kafa atabilirsiniz benden söylemesi.
  4-direksiyonu fırlattıktan sonra araç bir anda,hiç beklemediğiniz şekilde spin atacak.koltuktan hafif havalanacaksınız.tam poponuz ve sırtınız koltuğa yapışıp eski haline döndüğünde 180 derece dönmüşsünüz demektir.debriyaja basıp,hızlanmak istiyorsanız 2'ye,durmak istiyorsanız 1'e atın ve yolunuza devam edin.bu debriyaja basıp vitese geçme zamanlamasını aslında tam dönmeden hemen önce yapmanız daha sağlıklı.ancak başta acemiliğinizden dolayı muhtemelen yapamayacaksınız.ilerleyen dönüşlerde bu şekilde yapabilirsiniz.
  j turn aslında 1 saniye içinde gerçekleşen ve hızla reaksiyon verilmesi gereken bir hareket.başarıldığı takdirde sürücüsüne orgazmik bir zevk verir.tekrar tekrar yapası gelir.artık sürücü kişisi her araca yalnız binişinde vitesi geri attığı vakit bir an duraksar.burnundan deriiiiiince bir nefes alır ve o anlar aklına gelir.sonra pis pis güler ve park edip dışarı çıkar. kapıdan çıktığında hala yüzünde o aptal gülümseme vardır,hatta bu satırları yazarken bile:)
  1 ... brucebanner