bugün

Özel sektörde sayıları çok fazla olan yöneticidir.
Bir hata yaparsın, işe 5 dakika geç kalırsın... Seni köpek götüne sokar.

+ insan kaynaklarına vereyim mi çıkışını ha?
Şu an keşke beni çıkarsa 10 bin lira tutar maaş artı kıdem ihbar vs iki ay yatarım oh .
Belediye başkanlarının istediği yere oy vermezsen birim değişikliği ve iş fesihi tehtidi ile aynıdır.
200 bin tl tutar... Keşke çıkarsa 120 bin borç 80 bin kalır.. Oda bana bir süre yeter.

Zorunlu edit...

22 senedir aynı şirketteyim..

Tavan 6379 × 22 = 140 bin

52 gün ihbar brüt kompledir bunda.

30 bin civarı gelir ..

170 bin son maas 9450 tl

180 bin

içeride taplam iki yıllık 52 gün parası var

Onlarıda alırsam 195 bin civarı..
200 bin ne gardaş, tavan diye bir şey var tazminatta.
Diz kapaklarını kırın ya da kırdırın anlasın amın oğlu. Kafasına göre mobbing uygulayacak he.
çıkartmazsan adam değilsin diyerek odadan çıkılır.

ne demek ik'dan bekliyorlar?
istifa kozu öne sürülüp şaşırtılmalıdr.
hak ediyorsan normal bir uyarıdır. tehdit kısmına katılmıyorum.
işe geç kalıyorsun?
şimdi bu yönetici, seni uyarmazsa diğer çalışanlar demiyecek mi, biz de geç kalalım, nasılsa bi şey olmuyor diye.
işine zamanında geleceksin.
Yöneticiliği beceremeyen dallamadır.

Tehdide başvurmak zorunda kalıyorsa otoritenin osundan bile anlamaz.

Evet o.
Özel sektör yöneticisidir. Devlette ise masa altından sopa gösterenler sarmıştır. Artık hiçbir mesleğin garantisi yok arkadaşlar. Mobbing her yerde. Devlette az, özelde çok tek fark bu.
Karakter sorunları yaşıyordur.
Iyi niyetli olursan suistimal edilirsin.
O yüzden yöneticiler böyle olmak zorunda.
Bir yonetici.
iftira atılarak işten çıkarılan bir arkadaş için mahkemede şahitlik yaptım, 2 gün sonra performans sebebiyle postaladılar. ulan ben pompacisofuyum performans sorunum olabilir mi dediysem de dinletemedim. neyse sağlık olsun. para kazanılır.

işten çıkarmakla tehdit eden ne kadar yönetici varsa anasını silkeyim. anaları doğurmamış onları s.çmış.