bugün

şuan devam etmekte olan ikinci sezon biter bitmez üçüncü sezon başlayacak ve üçüncü sezonda yarışacak kişiler tamamen yeni isimler olacak. üçüncü sezonda ramazan ayının bitişine denk gelecek ve ardından ramazanın bitişiyle beraber "işte benim stilim all star" başlayacak. işte benim stilim all starda önceki sezonlara damga vurmuş isimler olacak. özlem özden, ikizler, ayşenur balcı, ayşegül doğan, tuğçe ergişi, özden cerragoğlu, nur bozar, ilbige uzun, emel özkızıltaş gibi isimler bu programda yer alacak. kadroya daha eklenecek isimler var. kalabalık bir kadro oluşturulması bekleniyor. ilk sezon yakalanan reyting bu proje ile yakalanır mı bilemem ama yarışmadan sağ çıkan isim büyük bir iş başarmış olacak...
not: yeni bilgiler geldikçe editleyeceğim.
gereksiz bir programdır. oraya çıkınca kendini ünlü sanan insanların olduğu topluluktur.
Bunu da yapın bitsin artık bu yarışma. Tadında bırakmak lazım.

http://modamiz.org/iste-benim-stilim-all-star/
eylül ayında tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacağı söylenen ve ilk 3 sezonun en iyilerini getirecek olan acun ılıcalı klasiği.

reyting alacağı kesin.
birbirini yiyecek olan hanım kızlarımızın olacağı yarışma programı 31 ağustos pazartesi başlayacakmış.

aman yarabbim şimdi bu üç sezonun en fettan kadınları bir araya gelse savaş çıkar orada.

stili boş verir kevaşeliğini konuşturur bunlar.
Sözlükten milyonlarin bacisi'ni gönderelim. Gerçek rakipler neymiş görsün.
Özlem varsa izleyecegim programdır.

dıdıt : özlem yokmuş. o yoksa ben de yoğum.
Özden cerrahoğlunun olacağı yarışma.
all starların en iyi cazgırlar arasından seçildiğini düşündüğüm yarışma.
O tek başına bir star star star.
ya nelerle uğraşıyorsunuz siz böyle.
Acun iyice bokunu çıkarmıştır bu all star olayının. Kavga ve şiddetten bu kadar nemalanan bir insan daha görmedim. Yakınsa "tv8 ana haber all star" çıkarırsa şaşmayın.

Üç beş seviyesiz ve ün meraklısı ergen kızın sidik yarışı yaptığı yarışma.
aptallar için yapılmış bir program. siz saatlerce modayı takip ediyorum diye düşünüp kavga izlerken birileri cebini dolduracak. ayrıca jüri diye koydukları insanların kendi giyimleri kötüyken ne modası.
nat geo wild da vahşi amerika tadında izlenebilecek başrollerinde maalesef ki insanların oynadığı belgeseldir.
tv8 de yayınlanacak ve sonuna all star yazınca bir hoka benzediği sanılan programdır
Bütün kankiler orda memelerini kamuya açan Ayşenur Balcı bile orda lan. Özden cerrahoğlu ile kanki olmuştuk deli kızdır kezban değildir . Nazlı kayaaslan da cool görünümlü çirkeftir. Bildiğin aileden birileri var sanki orda benim için. cogunun özel hayatını biliyorum Özdenden ötürü.
üç yorumdan birinin stiletto, birinin tulüm olduğu yarışma. kalan üçün biri de "ben daha fazla yorum yapmıycam notumu vereyim."

Yarışmacılar ayrı mal. Giyin lan artık stiletto ve tulüm. inatla giymiyorlar kaç sezondur.

"ben daha fazla yorum yapamıycam notumu vereyim" diyen "yorum"culara da ayrı hastayım.

O değil de tvde izleyecek bişey bulamayıp bana bu yarışmayı izletenlerin de a.k.
Bu programı izleyen beyinsizdir net.
Önceden bi Passaparola, bi kelime oyunu ne bileyim en azından bilgi veren yarışmalar vardı. keyifle izliyorduk amk.
Genç kızların aklını yıkamaktan başka bir şey değil. insanları özendirmekten başka hiçbir şey değil. zeka seviyesi düşük paraya boğulmuş bi ton hatunun katılıp dünya kadar reyting yaptığı saçma ötesi program. benim mahallemde insanlar ekmek 15 kuruş ucuz satılıyor diye millet yol boyu sıra oluyor, bunlar bi ayakkabıya 200 lira verecek kadar kıçları rahat dolaşıyorlar. ben reklamlarda çocukların oynadığı sucuk, sosis reklamlarına bile kızıyorum bunlar üç beş parça şeye dünya para verip kendilerini eleştirmekten zevk duyuyorlar. aptallık. tam bi mallık. ne küfürler ederdim de.
ayşenur balcı'nın olmaması gereken yarışma programı.
özlem özden program başladığından tt oldu bu arada. her türlü programdan daha çok ses getiriyor hanımefendi.
keşke o olsaydı. onunla program daha izlenilesi.
melisa şahin yok sanırım, onu da aradı gözlerim.

bu kadroda favorim olabilecek tek isim maria.
Bayanların izlemekten okdukça zevk aldığı yarışma programı ve tüm senelerin en iyileri var.
Türkiyeyi uyutan vasat bir program, yanlışlıkla denk gelse etmediğim küfür kalmıyor.
beyzbol sopasıyla hepsine dalmak istiyorum.
Mezhebi geniş olanların katıldığı program. yok niye dekolte vermedin yok niye dekolten az yok dekolte benim hayatım. lan açda göster madem o kadar dekolten önemliyse orospu.

adamı deli eden sikindirik gereksiz bir program.
açsana kızım amcalara memelerini adı altında yapılmış bir program.

bir de maria diye bir kız var dekolteye açık giyinmeye karşıymış.

görsel

bu bacak ve memelerle mi!
Bu ülkenin nabzı işte.. ulan şu ülkede herkes ya şarkıcı ya manken ya da oyuncu olmak istiyor biride çıkıp uzaya keşfe gidiyorum bilimsel çalışma yapmak istiyorum dese kafamı kesecem.
Tek dertleri moda, gösteriş ve beğenilme olan bir avuç cahilin bilgili rolünde rezil rüsva oldukları yarışma.
Jüri diye oturanlar da ayrı bir kafada zaten.