en kısa zamanda iş bulmalıyım.
Yahu kaç defadır artık her şeyi boşverdiğimi sanıyorum, olmuyor. Ama bu sefer olacak.

Her şeyin canı cehenneme.
(bkz: tramvay)

görsel
O kadar yolu kim yürüyecek.
içinden gelen, içinden gelen değil mi asıl olan
pek bilmediğin
hiç görmediğin ama senin olan...
11.nesil çaylak sevgilimi çok özledim.
intikam soğuk yenen bir yemektir. Önceden anlamını pek düşünmezdim. Şimdi gayet iyi anlıyorum.
Akıl yine olmazların zoru içinde be.
Birisi bana karışık bitki çayı getirse keşke.
Burda 40 masa varsa hepsi çay içse 4 tane oooo.
sevmelik kiz araniyor.
gençseniz bu ülkeden gidin. sonra bana dua edeceksiniz.
Fenerbahçe A.A
Yav aklımdan çıkmıyor işte Bi dk bile olsa çıkmıyor ne kurgular kuruyorum bilseniz ama olmuyor.
güzel dileklerini mesaj kutuma bırakıp aynı zamanda neden cevap vermediğim için sitem eden sn. Yazarlar:
izinliyim bundandır ki mesajlarınıza cevap veremiyorum. keske güzel dileklerinize ve kibarliklariniza cevap verebilsem lakin koşullar ortada moderatör arkadaslar izinliyken enrty girebilmeyi serbert kılarken mesaji engellemiş bende ağır düzenin ezilenlerindenim sskjdsksk iyi geceleriniz, yazmalarınız olsun.
Belki rüyalarda.
iki arada, bir derede kaldım. murat'a aşık oldum ama o bana 'ya seks ya hiç' diyor. beni sevmiyor murat. onu sevdiğim için bunu yapıyor bana. oysaki ben onu gözümde ne kadar büyütmüştüm. bana böyle laflar edecek biri olduğunu hiç düşünmemiştim. hayallerim tuz buz oldu.
uzun saçlı sakallı, kolayca çirkin sıfatı verilebilicek ve leş kokan -belki görüntüsünden öyle düşündüm- bi adam gözlerini dikmiş bana bakıyordu ne bakıyorsun diye soramadan adam ne bakıyorsun dedi. O an delirdiğimi anladığım andı.
değer verdiğim herkesi bir şekilde kaybetmeyi başarıyorum. sinirden gülmekle ağlamak arasındayım. işin kötüsü, sebebini de bilmiyorum.
iyice tanımadan insanlara değer verdiğimiz için hayal kırıklığına uğruyoruz. "o öyle biri değil, çok değerli bir insan" dediğimiz için üzülüyoruz. aslında o da aynı. aynı olmayan birkaç kişi var işte hayatımızda. onların kıymetini bilmek gerek.
Dondurma insanı mutlu eden güzel bir şey ya.
Bitirdin beni beş sene bitirdin.
Yaşıyorum ama tadım tuzum da yok sanki.
Ben unutmuyorum. Sana da unutturmam.
Mutlu birşey olsada biraz tatsak.