bugün

herkesin cesaret edip yapamadığıdır. şahsen ben içimden geçeni söylemeyi hayat felsefesi edinmiş biriyim. misal şimdi bunu yapıcam.

bu sözlük ahalisi kasıntı, her başlığa yazmam diyip kasım kasım kasılmakla meşgul. altı üstü insanız yahu. raad please.
aptal cesaretidir.
(bkz: her doğru her yerde söylenmez)
(bkz: patavatsız)olarak algılanan kişi.
özeleştiri yoksunları için saldırı niteliği taşıyandır.
Benim o,artik yureklilik mi dersin patavatsizlik mi her seyi soyluyorum,icimde patlayacagina onda patlasin.
Doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişiye söyleyebiliyorsa destansı bir kimliktir.

idolüm olur.
içimden 'göt ister' diyorum.
Önümüzdeki kızların bizim kadar fakir olmayıp yemek sırasında beklemesi.
O yürek bende yoktur. Özellikle babamın karşısındaykendir. Hiç beceremem açık açık bana doru yöneltmediği her olayda yaptığına tamam derimdir.
bende yok bu yüzden insanlar tarafından çok sevilen ama genelde insanları sevmeyen biri oldum.
Şahısa önce 'açıksözlü' denilerek samimi davranılır daha sonralarında ise 'acımasız','dobra','patavatsız' olarak etiketlendirilerek son bulur.
Net olmak samimi olmak gerektirir. Ama nezaketi elden bırakmadan.
Harbi göte girer. Ya oturup kalkmasını-nerede nasıl davranacağını bilmeyen biri olduğunuza karar verilir,patavatsızlıkla yaftalanırsınız ya da trip yersiniz. iyi rol yapabilme becerisine destek veren bu ahlak sisteminde ben yokum.
Yaparim. Bazen cok kotu sonuclar doguruyor ama cat diye soyluyorum