bugün

öyle bir emir cümlesidir* ki özellikle öpüşme anında söylendiğinde erkek partnerin içindeki hayvanı göstermesine neden olur. az önce masumane öpücükler konduran sevgiliyi alır götürür yerine bir ayı getirir.

- ahmet ıslandı,yapış yapış oldum içime gir artık. seni içimde hissetmek istiyorum.

ehh ahmet kardeşim bu cümle karşısında nasıl kendine hakim olsun. nasıl insan olsun?
(bkz: içime gir ama sigaranı söndürme)*
(bkz: aşkım çorabını çıkar)
sevmediğin ya da tanımadığın bir insanın genellikle otobüste üstüne üstüne gelmesi sonrası dayanılmayıp söylenen söz (bkz: içime gir!)
tahrik yonu cok etkili olabilen bir sozdur.*
yakınınızda olmasını istemediğiniz bir insanın size rahatsız edecek derecede yaklaşması sonucu tepki olarak söylenen sözdür. bayanlar bunu kullanırken biraz daha dikkatli olmalıdır yanlış anlaşılmalar kurban gidebilirler.
homu şelaleye dönmüş insan söylemi.

denizin soğuk sularından gelen dipnot: abazanlıktan demiyorum, esprik yaptım, ehehe. az biraz biliyoruz hacı, de mi la?
- içime giihhrr!!
+ al buyur!
- aahhhhh...
+ buralar nereler?!
>içime gir.
<yer yok.
güzel bir emlak reklamı olabilir; ama toplum tarafından nasıl karşılanır bilemem * ..
ön sevişme devam ederken hatun kişisinin yeterli ıslaklığa ulaştığını hissettiği anda ağzından dökülen söz öbeğidir. sabırlı olunmalı bir süre daha girilmemelidir... çünkü bir sonraki daha istekli gelir ve şu söze dönüşür: gir artık içime nolursun... bu daha güzel olur.
türkçe'nin en boktan kombinasyonu.

ne biçim tiksinç lan! sik beni falan de adam gibi! sanki "içime gir" dediğinde farklı bi eylemle mi sonuçlanacak olay? te allaaam ya..
müsait cebi olanların kullandığı emir cümlesi.
-içime gir
-Anana bile girerim.

Bu diyalog lisede kızlar arası maçta yaşanmıştır.
insanı gerçekten bir anda hayvana dönüştürebilen cümledir. tehlikelidir.
bir diğeri için;
(bkz: yar beni)
Hadi ile biten cumle. Sicak, islak gecelerin zirve sozu. Bunu diyen hatun klastir.
güncel Önemli Başlıklar