bugün

Her ne kadar biriyle tanıştığımızda " saçmalama tabiki iç güzellik benim için daha önemli" desekte öyle değildir. Sonuçta dışını beğendiğimiz şeyin içini merak ederiz.
Orana vuracak olursak %70 iç güzellik %30 dış güzellik falandır. Ama seversem dış güzelliğin önemi kalmaz. iç güzelliğin de önemi kalmaz. Sevince direk kör oluyorum ben amk.
Dışı güzel olmayanın kimse içini merak etmez.
tutku olucak arzulayacaksın hoşlanacaksın, beğenmediğim birinin gönlünün güzelliği beni ilgilendirmez, allah gönlüne versin der geçerim.
Hamam böceğini de uğur böceği gibi eline alıp sevmeye başladığın an iç güzellik önem kazanır.
Hamam böceğiyle uğur böceğini kıyaslayıp insanla kıyaslamak nasıl bi örnek nasıl bir dar görüşlülük anlayamadım ben.
Tabi ki de iç. Bi insanın içi güzel değikfhscnfbf

Kimse kimseyi yemesin burda gülme geliyor.

görsel
Birbirimizi kandirmayalim dış güzellik.
meme daha çok meme en güzel meme.
Tabiki başta dış güzellik gelir. Zaten dış görünüş iç dünyanın bir yansımasıdır. Yani burdaki güzellik mavi gözler keskin yüz hatları değil. Giyiniş duruş hitabetir.
manevi olarak boşsa dışı para etmez ikisi de birbirini tamamlar ve aşk bunu bulanın olur.
kim ne derse desin ambalaj önemli arkadaşlar.
Dış güzellikle birlikte iç güzellik.
dış görünüş geçici, huy, su alışkanlıklar, ahlak vb durumlar kalıcıdır. bu yüzden dış görüntüden önce iç güzellik önelidir.

not: tabi ikisi bir arada olması güzel şanstır.
Dış güzellik yeterlilik, iç güzellik gerekliliktir.
Bence iç güzellik %100 dış güzellik %40 bile olsa razıyım. iç güzellik sürdürür birlikteliği.
çaresizsek ; ortaya karışık.
ikisi de önemli.
Yaaaa nedir bu her şeyi kıyaslama sevdası? Yerine göre tabii ki değişir. Model olacaksan içinin güzelliğine niye baksınlar mesela? Tabii dış güzelliğin standartlaşması, farklılık göstermesi konusu var ki o bambaşka şu an. Neyse Siz bunu ne amaçla soruyorsunuz ki?
Önce iç güzelliği sonra dış bakımı
Güzellik değil bakımlı olması önemli olan
Zaten içi güzel olanın dışına yansıyor.
kendimizi kandırmayalım, net bir cevabı yoktur bunun, o kadar çok değişken vardır ki. istediği kadar güzel olursa olsun, tahammül edemeyeceğiniz kadar ahmak olabilir. lakin dış güzelliği de görmek isteriz.

geçici heveslere kanıp, hayatımızı mahvetmeye gerek yok, sizi anlayandan, size değer verenden vazgeçmeyin.

en kötüsü doyumsuzluktur.
Bir cevabı yoktur. iç güzelliği keşfetmek için dış güzelliğin mevcut olması lazım. Dört dörtlük olması beklenemez ama bi güzellik olmalı ortada
ya şimdi en önemlisi tabii ki iç ama kim iç diyorsa belli ki yalan söylüyordur. şöyle bir şey var insanlar birinin dışını beğenmezse içini önemsemiyor bu dışını beğendiğinde olumsuz anlamda yine aynı şey oluyor. mesela benim bacak takıntım var birinin bacağından etkilenmezsem o insandan etkilenemiyorum. anlayana.
iç güzellik diyen yıkıktır net.
ikiside. insanlar ne kadar iç güzellik desede çoğu bunun aksini düşünmektedir.