bugün

kanal 7'deki işi hala devam ediyorsa, kanal yöneticileri ile ne tür bir ilişkisi olduğunu merak ettiren kişi.
iyi ki var, ve malum kanalda bi şeyler yapıyor,** güldüm gerçekten.
gereksiz insan.
dünyanın en gereksiz insanı. bildiğin gereksiz yani cidden.
vay anam vayyy 4 kadınla birlikte olmuş bir gecede maşşallah analar ne yiğitler doğuruyormuş * ne içtiyse aynısından istiyorum * *
birlikte olmaya çalıştığı kızlara acıdım yeminlen... dünyanın servetini verseler çekilir mi bu adam.
tanım: yontma taş devrinden kalma, kıro.
son eskort skandalı sonrası hem kendini hem de türkiye'nin muhterem şahsiyeti nihat doğan'ı yakmıştır.

ama çok yalnızmışsın sayın izzet yıldızhan bi malzeme oldun şimdi cümle aleme.
hem benim ailem var çocuğum var diyip hemde bayanlarla 200 dolara anlaştığını söyleyerek rezil duruma düşmüştür.
http://magazin.milliyet.c....2011/1457596/default.htm
odasına çağırdığı kızlardan biri şu ifadeyi kullanmış bir tv kanalına verdiği röportajında : izzet bizimle uygunsuz biçimde birlikte olmak istedi. yani anal ilişki. götçüymüş oğlum bu izzet.
bugünlerde iğrençliğiyle adından söz ettiren dağ adamı... ısrarla insanın gözüne sokmaya çalıştığı halk çocuğu imajının; aslına, yani orospu çocuğu imajına doğru evrildiği canlı...
türkiye'de bulunan ve genelde türkü söyleyen bir sanatçı.
ailesi olduğunu yakalanınca anımsayıp namus timsali geçinen ülkem erkeğidir kendisi.
uzun hava okurken 32 dişini ve tükürük bezlerini görmemizi sağlayan, yüzünü binbir şekle sokup ekran başında mide bulantısına sebep olan ender sanatçı.
program yaptığı kanal KANAL 7' dir.
kim artık ne anlar, neye yorar, ne düşünürse kendi kararıdır.
ama 'elini vicdanına koy da düşün' demeyeceğim.
yaşanan yer çöplük olursa, o çöplüğü yaratanlar da bu çileyi çekecek demektir.
ona göre aklını başına devşir de düşün.
(bkz: montaj elemanı)
Her şeyi ile yapay olan, bu nasıl bir adam dediğim insanlardan biri.
koy götüne rahvan gitsin. zaten adam göte koymak isteyip de koyamadığı için şuan rahvan gitmekte...
yaptığı iğrençliği "erkek erkeğe yakalanıyorlar" deyip eşcinsellikle kıyaslayan ve sanki bu bir suçmuş gibi ifade eden insanımsı.
karıları neden dövdüğü ile ilgili bir teorim var doğru olabilir gibi geliyor .
izzet karılara birer posta kaydıktan sonra nihat gelip kaymış karılara . sonra çıkmış odadan , ardından sinirli bir şekilde gelmiş izzet .

olayı burda kesersek ilk akla gelen ; karıların nihat a izzet hakkında dedikodu yapmasıdır. heralde izzet in ki çok küçüktü ya da sevişmesini bilmiyor gibi şeyler söyledilerse nihat a karılar , nihat da hemen inip izzet e söylemiş olabilir .

rencide olan izzet de kızlara tekrar kaymak istedi , hatta görsün kavaşeler erkek nasıl oluyor diyerekten en sonunda hızını alamayım anal istedi . kadın olmaz deyince o da e haliyle sinirlendi , dedikodunun da etkisiyle kavga çıktı . bence böyle . yoksa böyle siktirik bir vaka nın anca bu tür bir nedeni olabilir.
götçü olduğunu sağır sultana duyuran gereksiz türkücü.
zaten sevmezdim iyice tiksindim.

kanal 7 bunu hala bünyesinde tutuyorsa kendileri de aynı bokun lacisidir.
cümle alem alkolik, götçü ve asabi bir ziyan olduğunu öğrenmiştir. hayırlara vesile olsun.
hem götçü hemde uyuşturucu kullanan, cahil kesimin el üstünde tuttuğu gereksiz biri.
şu anda izmir'in çankaya semtine eşek yüküyle para harcayarak otel yaptıran türkücüdür.

götcüymüş aynı zamanda.
eskiden antipatik biri olan, şimdilerde tiksinti duyulan şahıs.
izmir çankaya'ya yaptıracağı otelin adını anal seks koyacağını tahmin ettiğimiz götçü türkücü.